Пушечкін

Пушечніков Іван

Київська
Київ
Біографія

Освіта

2005 р. - закінчив Національний Технічний Університет України “КПІ”, інженер акустоелектроніки

Окрім роботи фахівця з інформаційних технологій займався:

2007 р. - участь у телепередачі Акули Бізнесу (2 сезон 3 серія).

2013 р. - вирішив присвячувати вільний час роботі над проектами з механіки, щоб у майбутньому реалізувати великий проект з відновлюваної енергетики.

2015 р. - участь у проектах Громадянської Платформи Нова Країна.

2016 р. - участь в “Україна шукає стартапи”, Kyiv Mini Maker Faire та інших масових заходах, демонстрація свого винаходу.

2017 р. - один з моїх винаходів, веслувальний велосипед “Антропохід” потрапив до експозиції музею “КПІ”, про що також є запис в українській Вікіпедії.

2018 р. - розпочав практичні роботи над проектом із відновлюваної енергетики “Трансдуктор”.

Стратегічні
Ідея змін

Від енергетично незалежної громади до сильної вільної країни.

Мій власний проект полягає у розробці нових типів двигунів, для використання у когенерації на основі твердого палива рослинного походження.

Він має п’ять етапів розвитку, від переносного генератора на дровах до транспортних засобів, які поєднують одразу дві або три сучасні технології відновлюваної енергетики. Але крім мене у царині відновлюваної енергетики працюють тисячі українських
професіоналів і аматорів. Тож пропоную координувати свої зусилля.

Кожен з нас гарно робить щось одне, але може мати проблеми з іншими роботами. Бо проблеми енергетики є комплексними і потребують співпраці багатьох фахівців різних напрямків.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:55

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада