првапро

Ребристий Дмитро

Вік
39
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

У 2006 році закінчив НМетАУ за фахом технолог машинобудування.

Із серпня 2017 року працюю у ПАТ «ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ» наладчиком поновлюваних джерел енергії.

ІТ
Ідея змін

Перехід на якісно новий рівень економічних відносин "Система онлайн".

На базі створеної нашими зусиллями системи у нас з'явиться можливість зіставляти всі програми пропонованими різними партіями, і ті партії, які візьмуться за реалізацію схвалену громадянами України антикорупційної системи, буде критерієм того, що вони готові працювати на благо розвитку і процвітання нашої країни.

Дана система дає можливість - мати рівні умови доступу свого товару (послуги) виходу на ринок і не має значення хто цим бізнесом керує (Є власником). Так чистота ринку переходить до покупця, тобто до громадянина України. 

Посилання на програмну мету кандидата.

Лоза Віктор Михайлович

нд, 05/13/2018 - 08:05

"Если Вас интересует системный подход , прошу обратить внимание на мой проект" - це Ваші слова. Ваш проект може легко ввійти в мій проект, який сформований на основі системного підходу. Все таки маю досвід системного аналітика.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:36

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ребристий Дмитро Олександрович

нд, 05/13/2018 - 20:59

Стратегически проект интересен, но с развитием информационного поля и IT технологий появляются новые возможности влияния и на те же процессы которые указаны и в Вашем проекте .
В чем эффективность моей системы : Наиболее экономически выгодна . Исключает не нужные контролирующие органы которые со временем можно опять же подкупать . Участие максимально большего количества людей в принятии стратегически важных решений таких как : экономическое , политическое , направление производства , относительно потребностей рынка , сокращение каррупционой составляющей за счет её прозрачности и т.д. Просмотрите пожалуйста , еще раз обе схемы они дополняют друг друга для лучшего понимания системы, если все таки что то осталось не понятно готов обсудить так же в телефонном режиме . В проекте всего сложно описать , проще идти от вопросов так можно сэкономить Ваше и свое время так как каждый понимает по своему . Проще говоря система охватывает 12 из 13 направлений проекта .

Ребристий Дмитро Олександрович

нд, 05/13/2018 - 22:04

У меня ребенок 13-ти летний разобрался, ну пусть за 10 минут. Как ещё проще ???? Ну давайте попробуем так . Рейтинговое оценивание товара на рынке с помощью электронной системы , которая отслеживает передвижение товара и денег , которые мы готовы за них оплатить в масштабах страны, и тем самым контролируя олигархов и не чистый на руку бизнес , а так же депутатов и их партии если они ещё нужны по крайней мере в таком количестве . Думайте люди ведь Вы умеете это делать !!! Не покупайте дешевый или плохой товар . СКУПОЙ ПЛАТИТ ДВАЖДЫ . У СТРАНЫ УЖЕ НЕТ ВОЗМОЖНОСТЕЙ ИДТИ ТУПЫМИ И МЕДЛЕННЫМИ ШАГАМИ !!!!!!!!! Еще добавлю эта информация будет доступна ВСЕМ 24 ЧАСА В СУТКИ . Если чего то не хватает в данной системе всегда готов к дискуссии . Есть возможность даже в телефонном режиме .

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:32

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада