првапро

Ребристий Дмитро

Вік
39
Дніпропетровська
Дніпро
Біографія

У 2006 році закінчив НМетАУ за фахом технолог машинобудування.

Із серпня 2017 року працюю у ПАТ «ДНІПРОПОЛІМЕРМАШ» наладчиком поновлюваних джерел енергії.

ІТ
Ідея змін

Перехід на якісно новий рівень економічних відносин "Система онлайн".

На базі створеної нашими зусиллями системи у нас з'явиться можливість зіставляти всі програми пропонованими різними партіями, і ті партії, які візьмуться за реалізацію схвалену громадянами України антикорупційної системи, буде критерієм того, що вони готові працювати на благо розвитку і процвітання нашої країни.

Дана система дає можливість - мати рівні умови доступу свого товару (послуги) виходу на ринок і не має значення хто цим бізнесом керує (Є власником). Так чистота ринку переходить до покупця, тобто до громадянина України. 

Посилання на програмну мету кандидата.

Лоза Віктор Михайлович

нд, 05/13/2018 - 08:05

"Если Вас интересует системный подход , прошу обратить внимание на мой проект" - це Ваші слова. Ваш проект може легко ввійти в мій проект, який сформований на основі системного підходу. Все таки маю досвід системного аналітика.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:36

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Ребристий Дмитро Олександрович

нд, 05/13/2018 - 20:59

Стратегически проект интересен, но с развитием информационного поля и IT технологий появляются новые возможности влияния и на те же процессы которые указаны и в Вашем проекте .
В чем эффективность моей системы : Наиболее экономически выгодна . Исключает не нужные контролирующие органы которые со временем можно опять же подкупать . Участие максимально большего количества людей в принятии стратегически важных решений таких как : экономическое , политическое , направление производства , относительно потребностей рынка , сокращение каррупционой составляющей за счет её прозрачности и т.д. Просмотрите пожалуйста , еще раз обе схемы они дополняют друг друга для лучшего понимания системы, если все таки что то осталось не понятно готов обсудить так же в телефонном режиме . В проекте всего сложно описать , проще идти от вопросов так можно сэкономить Ваше и свое время так как каждый понимает по своему . Проще говоря система охватывает 12 из 13 направлений проекта .

Ребристий Дмитро Олександрович

нд, 05/13/2018 - 22:04

У меня ребенок 13-ти летний разобрался, ну пусть за 10 минут. Как ещё проще ???? Ну давайте попробуем так . Рейтинговое оценивание товара на рынке с помощью электронной системы , которая отслеживает передвижение товара и денег , которые мы готовы за них оплатить в масштабах страны, и тем самым контролируя олигархов и не чистый на руку бизнес , а так же депутатов и их партии если они ещё нужны по крайней мере в таком количестве . Думайте люди ведь Вы умеете это делать !!! Не покупайте дешевый или плохой товар . СКУПОЙ ПЛАТИТ ДВАЖДЫ . У СТРАНЫ УЖЕ НЕТ ВОЗМОЖНОСТЕЙ ИДТИ ТУПЫМИ И МЕДЛЕННЫМИ ШАГАМИ !!!!!!!!! Еще добавлю эта информация будет доступна ВСЕМ 24 ЧАСА В СУТКИ . Если чего то не хватает в данной системе всегда готов к дискуссии . Есть возможность даже в телефонном режиме .

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:32

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада