Рекало Петро

Рекало Петро

Вік
75
Сумська
Охтирка
Біографія

Закінчив 10 класів Вільшанської середньої школи Дергачівського району, Харківська обл.

Працював в м. Харків на заводі транспортного машинобудування ім.. Малишева. Одночасно навчався пілотом в Харківському аероклубі.

В 1963 році вступив до Харківського Вищого Авіаційного Училища Пілотів. Закінчив у 1967 році. До 1984 року служив пілотом – інструктором, у збройних
повітряних силах СРСР. Після закінчення служби працював на підприємствах міста Охтирка, Сумської області.

З початком перебудови, почав активно займатися науковою, політичною та громадською діяльністю, намагався зупинити зубожіння народу.

За таку діяльність мене влада переслідувала, намагалася дискредитувати: кидала в психіатричні тюрми та, фабрикуючи кримінальні справи, в кримінальні. Намагаючись мене поставити в стійло, щоб знав своє місце й не вискакував. А тому, маючи знання, набуті в боротьбі з владою – з її насильством, деспотизмом, усвідомив, що для порятунку держави та народу України, необхідно змінити державний устрій в державі. Цим звертаюся до народу пропонуючи надати мені право очолити виконавчу владу в особі Президента.

Тільки так можна покінчити з безвідповідальністю влади та з корупцією в Україні - з використанням влади в особистих, групових інтересах.

В безпосередній відповідальності Президента в забезпеченні конституційних прав та свобод – створити, на цій основі, громадянське суспільство. Так влада буде
поставлена під контроль народу, а в подальшому реформуванні влада перейде остаточно народу щодо вимог ст.. 5 Конституції – народ здійснює владу….

Так влада мирно через мою особу, за це голосуванням, буде передана народу, фактично, щодо юридичного конституційного твердження.

Ми, об’єднавшись так, врятуємо народ від вимирання і перетворимо Україну, в боротьбі за краще життя, в процвітаючу державу.

Стратегічні
Державне управління
Ідея змін

Зміною системи суспільного устрою, відповідно до ст. 5 конституції, перетворити Україну на процвітаючу державу.

1. Забезпечити реєстрацію мене кандидатом у президенти та фінансувати виборчий процес, щоб я подолав майновий ценз – 2.5 млн. гривні, бо я не маю таких коштів.

2. Під час виборів президента донести виборцям інформацію, про необхідність передачі влади народу, а саме в тому, щоб зміною системи створити умови для збагачення використанням засобів виробництва, а не влади. Так, мирно – опусканням бюлетеня, ліквідувати корупцію в Україні.

3. Щодо цього й пропоную від виборців отримати право виконавчої влади в особі Президента, щодо того устрою, який є в США.

4. Обійнявши посаду президента з повноваженнями виконавчої влади, указом, зміною системи суспільного устрою - передаю владу народу, щоб владу ніхто не міг використовувати для збагачення, а натомість – засоби виробництва.

5. Відповідно до цього, указом змінюю виборчий закон – створюю Парламент, в якому засідати будуть не народні депутати, а парламентарі – представники інтересів територій (областей). Верховна рада стане Парламентом. Створити так цим єдиний, по всій території України, політичний, соціально-суспільно-фінансово-економічний простір – цим врятувати державу, народ від подальшого знищення.

Просяник Денис Олександрович

пт, 05/18/2018 - 21:46

Это шутка? Здесь ещё Вас не хватало)))
С тех пор, как жил в Ахтырке, помню Вас... как того, кто своим странным поведением заслуженно получил звание "заслуженный политклоун города"....
Веселого года Вам!!!

логінов олексій павлович

вт, 05/22/2018 - 12:52

Так, я клонун, тому, що не хочу бути бидлом. а ти, ким хочеш бути?

Раденко Наталя Олександрівна

пн, 05/28/2018 - 15:27

Ви не бидло , але й не президент.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада