а3

Реведжук Роман

Вік
30
Івано-Франківська
Космач
Біографія

Редактор, журналіст, телеактор – волонтер, громадський діяч.

* У шкільному віці навідмінно закінчив школу мистецтв. 
* Займався українськими танцями, грав у шкільних виставах. 
* У 2003 закінчив Космацьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, і перевівся у Косівську вечірню школу. Яку успішно закінчив у 2006 році. 
*Пізніше маючи унікальну можливість, у 2012 році вступив до польської міжнародної школи, за курсом «соціальна журналістика», на кореспондентську діяльність. 
* У 2014 закінчив Бурштинський енергетичний коледж ІФНТУНГ – «Бакалавр». 2017 рік Івано-Франківський Національно Технічний університет інститут економіки та управління – «Магістр». Захистив магістерську роботу на тему: «Аналіз кон’юнктури ринку праці та пошук шляхів підвищення рівня зайнятості населення в Херсонській області». 
* Додатково закінчив ряд курсів та вишколень, в тому числі й підвищення кваліфікації. 
* Прийняв присягу на вірність Україні.

*Досвід роботи починався рано, перевівшись на вечірнє навчання, пішов працювати на будівництво дерв’яних будинків, що є доволі характерним у гуцульському краї. Серед колективів проявлявся завжди активністю, та бажанням навчатися нового і рости. 
*Більше як десять років роботи, встиг попрацювати і касиром-оператором на заправній станції, менеджером із реклами, координатором міжнародного проекту, приватним підприємцем.
*У 21-річному віці обраний одним із наймолодших голів організаці Товариства Червоного Хреста в Україні. На посаді проявив себе виконавчо, за перший рік очолювана конкретна організація стала відкритою та публічною. Виклик, який став перед ним – це стихійне лихо у 2010 році на Прикарпатті. У якому спільно з керівництвом і закордонними колегами, спрацювали оперативно та успішно, відвідавши кожну постраждалу домівку надаючи першу необхідну допомогу. 

*Політична активність проявилася, як дописувач регіональних видань. Згодом журналістика стала основною сферою діяльності. 

*Вимушено покинув Україну. На початку було нелегко, мовний бар’єр, працював на об’єктах до «Євро 2012» у Польщі різноробочим. Вчив мову, культуру, звичаї, традиції. Згодом підписав контракт, як помічник керівника та особистий водій. Закордонний досвід роботи сформував європейські принципи. Додатково, навчався у міжнародній школі журналістики, був співведучим програм на ТБ. Був учасником міжнародних зустрічей, супроводжував міждержавні делегації.

*У 2013-му повернувся до України на «Революцію гідності», де виствітлював та коментував події для європейських ЗМІ. Проводив розслідування по збору коштів у скриньки на Майдані. Будучи керівником «Пресцентру у КМДА» в час «майдану» виявив на недобросовісності та розкраданні державного майна комендатуру КМДА та окремих партійних представників. 

*Перший український журналіст, який у 2014-му на початку конфлікту, заговорив про реалізацію плану культурної та народної дипломатії на Донбасі.

*Провів ряд соціальних експерментів, благодійних акцій, спортивних заходів. Кожна з них мала абсолютно безкорисливу мету. Велика кількість волонтерів по всій Україні підтримують «Волонтерський Рух України». На запрошення брав участь у благодійних заходах. Як народний дипломат неодноразово відвідував Донбас у підтримку українських військових, та мирного населення. 

*Працював журналістом на українських центральних телеканалах. Через специфіку редакційної політики, котра несе у більшості деструктив, та чинить тиск на журналістів прийняв рішення не бути залежним від окремих персоналій чи політичних спекулянтів. В інтернеті достатньо інформації.

*На даний момент, головний редактор друкованого та інтернет видання Social and Political Newspaper "Kyiv With Pepper". Засновник та голова правління «ПЕРША УКРАЇНСЬКА НЕЗАЛЕЖНА МЕДІА ПЛАТФОРМА» за мету котрої є реабілітація ЗМІ та проведення реформування у галузі журналістики. Викриття фейків та побудова незалежного медіаринку.

Консультую багатьох українських політиків, як місцевого, так і центрального рівнів. Під моїм керівництвом проведено декілька успішних політичних PR кампаній. Розкрутка бренду, особистості, налагодження діалогу різних рівнів.
У власному портфоліо є керівництво та кураторство великих інформаційно-аналітичних проектів спільно з органами державної влади. Організація міжнародних зустрічей. Досвід управління проектами та прямим керівництвом. 

* Брав участь у виборчих кампаніях. По житті - безпартійний. 

Активна громадська позиція. Вся громадська діяльність побудована на безкорисливості з відчутною межею загостреної справедливості.

 

Стратегічні
Економіка
Ідея змін

Моя програмна мета: створити керовану систему для досягнення стрімкого розвитку і розбудови України на базі самодостатніх регіонів (територіальних громад) шляхом впровадження інноваційних програм національного і регіонального розвитку, розкриття та використання наявного потенціалу кожного українця, забезпечення регіонального лідерства України.

Соціально-економічне завдання - створення в масштабах України фінансово, енергетично, продовольчо та соціально самодостатніх регіонів (територіальних громад), які визначають і корегують свої стратегічні та поточні пріоритети; широко впроваджують інноваційні технології, створюючи нові високооплачувані робочі місця, екологічно безпечні та комфортні умови життя для своїх мешканців, забезпечуючи комплексну глибинну переробку усієї наявної сировини та відходів, отримання продукції з максимально можливим рівнем доданої вартості; які забезпечують постійне зростання доходів населення; нарощують свій експортний потенціал; створюють умови для підготовки висококваліфікованих спеціалістів та функціонально повних команд, здатних взяти на себе відповідальність за створення нових «точок росту» та поширення уже апробованого позитивного досвіду в масштабах усієї України.

Форми реалізації:

Практичне досягнення визначеного завдання відбувається шляхом впровадження цільових регіональних програм (Програми регіонального  розвитку) у формі конкретних інноваційних проектів.

Терміни реалізації:
Терміни вирішення завдань залежать від умов у кожному конкретному регіоні.
Адміністративно-організаційна підготовка і запуск проекту потребує до 3-х місяців.
Для вирішення поставленого завдання у регіоні повинна бути створена відповідна Система зі своєю власною інфраструктурою.

Важливими елементами цієї системи та її інфраструктури є:

  • підтверджена готовність організації дешевого та довгого фінансування під самоокупні проекти органів місцевого самоврядування;
  • можливість заведення безповоротного фінансування;
  • наявність колективу фахівців, які здатні організувати досягнення поставлених цілей і готові забезпечити отримання очікуваного результату (3 чол.);
  • наявність функціонально повної команди різногалузевих спеціалістів (11 чол.), які володіють комплексом знань та технологій, здатних забезпечити отримання на території продукції з найвищим рівнем доданої вартості (в іншому разі отриманий початковий фінансовий ресурс буде просто проїденим);
  • «Інформаційно-Технологічний і Методичний Центр» (ІТЦ) з вузлом зв’язку, базами даних, власною інфраструктурою та системою підтримки інноваційної ініціативи на території;
  • принципово нова система підготовки кадрів, націлена на комплектування функціонально повних команд спеціалістів, які здатні забезпечити створення нових «точок росту» та поширення апробованого позитивного досвіду в масштабах усієї території;
  • реальний доступ до існуючих на території об’єктів виробничо-промислової інфраструктури та кадрового ресурсу для точкового поетапного введення в експлуатацію демонстраційних самоокупних виробництв (проектів).

Що має бути зроблено в першу чергу для досягнення поставленої цілі:

1. Продемонстровано політичну волю у вигляді прийняття необхідних рішень міських/обласних рад якими буде створено систему для управління процесами у вигляді Комітету територіального захисту, наділено учасників необхідними повноваженнями, запущено механізм залучення зовнішнього (позабюджетного) початкового фінансування під самоокупні регіональні проекти (в т.ч. безповоротного), надано реальний доступ до об’єктів місцевої промислово-виробничої інфраструктури та людських ресурсів;

2. Визначено та погоджено із населенням (територіальні громади та органи місцевого самоврядування) стратегічні пріоритети розвитку території на 10 років та цілі на поточний рік;

3. Створено Центр покращення інвестиційного середовища та комплексного розвитку території;

4. Створено Регіональну раду з питань імпортозаміщення;

5. Створено Регіональний «Інформаційно-технологічний та методичний Центр»;

6. Створено Регіональний мультимовний інформаційний портал «Регіональні виробники та їх продукція»;

7. Створено регіональний ТехноАгроПарк;

8. Організовано залучення зовнішнього фінансування під наведені вище демонстраційні регіональні самоокупні виробничі проекти;

9. Розпочато поетапне введення в експлуатацію демонстраційних самоокупних виробництв;

Оцінка роботи буде здійснюватись по наступних показниках:

1. Забезпечення системної енергетичної, продовольчої, фінансової та соціальної самодостатності територіальних громад;

2. Розширення «кошика товарів», які виробляються на території громад і які здатне викупити населення при наявному рівні доходів (завдання – постійно розширювати перелік місцевих товарів у корзинці та збільшувати купівельну спроможність населення);

3. Зниження рівня безробіття серед працездатного населення території до повної ліквідації;

4. Зростання рівня доходів усіх прошарків населення громади (працюючих, пенсіонерів, дітей, непрацездатних тощо);

5. Створення екологічно чистого середовища для нормального фізіологічного існування і духовного розвитку населення.

В існуючих умовах (окупація Криму, військова агресія та багаторазове зростання підривної, в тому числі і диверсійної діяльності Росії) для максимально оперативного отримання очікуваних результатів та створення на рівні областей ефективної системи управління.

ПРОПОНУЮ:

1. Створити на рівні областей Комітет територіального захисту та затвердити його Положення на сесії обласної Ради (документ готовий);

2. Затвердити постановою Комітету територіального захисту Регламент Уповноважених Комітету (документ готовий);

3. Наділити нашу команду (фахівці-управлінці, розробники концепцій, програм і проектів регіонального/національного розвитку) необхідними повноваженнями, а створеним органам управління надати необхідний адміністративно-правовий статус.

Більш детальна інформація щодо створення на рівні території керованої системи управління процесом досягнення поставлених цілей буде надана під час зустрічі із членами команди.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

 

Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 18:12

Программы давно уже не инновационные. В Европе давно действуют. Сырая это программа. Почему не указано, кто будет руководить ? Пушкин ?

Реведжук Роман Петрович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 11:44

Можна я не буду на дурне питання давати таку саму дурну відповідь, щоб не витрачати час?! Дякую.
Буде щось по суті, тоді поговоримо. Всього доброго )

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:46

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Реведжук Роман Петрович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 11:51

Якщо Ви рекламуєте спамом свою типу мегакруту ідею, то хочу Вас засмутити. Ідея приречена на імпотенцію. Етику користування ресурсів треба вчити Вам з нуля. Ну Вам не приємно було б, якби хтось з вулиці, заніс в хату сміття, і висипав на порозі. А Ви безкультурно це зробили вважаючи за порядок речей такий тупий вчинок.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Реведжук Роман Петрович

У відповідь до від

сб, 05/19/2018 - 19:40

Прикольно. Пиши у фейсбук мені, скину тобі номер картки банківської. Будуть гроші, тоді поговоримо. ))

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада