Резекулов Андрій

Резекулов Андрій

Вік
57
Львівська
Львів
Біографія

Освіта середня, спеціальна. Закінчив Львівське торгове училище з відзнакою.

Самостійна освіта: університетський курс психології; міжнародна економіка; юриспруденція; фінанси та маркетинг; східна філософія.

Безпартійний.

Маю більше тридцяти років досвіду роботи від продавця до керівника великим концерном. Останні 12 років мною присвячені виключно роботі по впровадженню в життя проекту ПРОЗЕТ. Очолюю команду розробників, як автор ідеї, провідний автор та директор керуючого підприємства ТзОВ «ЗЕТ-Автор».

Економіка
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Проект СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ «ПРОЗЕТ»

ПРОЗЕТ - система планового управління щоденним ринком споживання. Має за мету повернути економіку до принципів Здорового глузду та покращити життя громадян. Нові комфортабельні квартири європейського рівня «під ключ», в розстрочку на 45 років, без першого внесу, без додаткових відсотків. В гривні. Вартість НЕ ЗМІННА на весь термін виплат. Перший платіж – за прожитий місяць. Все це і багато іншого, проект перетворив на реальність. Ми всі без винятку прагнемо змінити своє життя на краще.

Що означає «ПРОЗЕТ»
ПРОЗЕТ – Програма Здорової Економіки Товарообміну.
Здорова, тому що всі відносини, побудовані виключно НА УМОВАХ ПЕРЕДОПЛАТИ ТА АВАНСУ з боку ПРОЗЕТ.

Основні аспекти

Система ПРОЗЕТ – це планове управління щоденним ринком споживання.
Простіше кажучи: купляю хліб, молоко, заправляю своє авто, придбав будь який товар чи послугу – викупляю власну квартиру, автомобіль, отримую безкоштовне страхування та додаткові прибутки. Квартиру та автомобіль отримую авансом, в розстрочку до 45 років, без першого внеску та додаткових відсотків. 

Квартира «під ключ» з ремонтом, меблями, побутовою технікою, енергозберігаючі технології; 
Автомобіль: кожні п’ять років заміна на новий.

Всі виплати в гривні. Розмір щомісячного внеску за квартиру встановлюється в день підписання договору і є НЕЗМІННИМ (!) підкреслюю: НЕЗМІННИМ (!) на весь строк викупу житла, кожна оплата проводиться за прожитий місяць.

Розмір щомісячного внеску за автомобіль є НЕЗМІННИМ (!) протягом кожних 5 років користування, до заміни на новий. Кожна оплата проводиться за минулий місяць користування. ПРОЗЕТ гарантує, що купляючи звичайні товари щоденного попиту лише на загальну суму 700 грн. на місяць, кожний бажаючий може стати на чергу та отримати на умовах програми квартиру чи авто на суму не менше 700 000 грн. І покупець, навіть крайній на черзі не буде
чекати більше 15 років.

Тобто: витрачаємо ті ж кошти, на ті ж товари, що купуємо сьогодні, але єдина умова - оплату проводимо через картку ПРОЗЕТ. Тож все це та багато іншого, команда ПРОЗЕТ вже підготувала для впровадження в Україні 

Запитання від скептика: 700 грн. помножити на 12 місяців та на 15 років дорівнює лише 126 000 грн. А де ж 700 000 грн.?

Хочу внести уточнення: ПРОЗЕТ не заробляє кошти на реалізації квартир! Квартирою чи автомобілем ми авансуємо покупця. ПРОЗЕТ отримує прибуток від процесу капіталізації, що створюється роздрібним ринком, або ринком В2В. Чому до 15 років? Тому, що за офіційними статистичними даними, ринок В2В сьогодні в Україні складає оборот 50 мільярдів доларів в рік. Ще стільки ж - тіньовий.  Такі показники доводять, що можна будувати, або купувати нові квартири чи авто на суму більш, як 30 мільярдів доларів щороку. Теоретично, навіть, якщо все населення України буде стояти на черзі в ПРОЗЕТ, то всіх бажаючих можна забезпечити житлом вже за десять років. А термін очікування до 15 років гарантовано умовами Публічного Договору, що є юридичними підставами відносин між Споживачем та ПРОЗЕТ. Текст договору розміщено на офіційному сайті (prozet.com.ua).

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Піщаний Юрій Михайлович

сб, 05/12/2018 - 22:14

Даруйте, наведені цифри не дуже узгоджуються з реальністю. Фіксація цін у гривні на 45 років. Гривня ще не жила стільки в Україні, та й Україна ще стільки не була незалежною. А у скільки разів знецінилася та гривня? Коли вона тільки була запроваджена, ціни здавалися страшними... згоден, не всім. Але зараз ТОЙ рівень цін здався б смішним! На початку 11-го року купував автівку в салоні за 53120 грн. Де ті ціни зараз? Отже, проект ЩОНАЙМЕНШЕ не враховує інфляції... Чи я чогось не помітив?

Резекулов Андрій Михайлович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 14:01

Ми заробляємо на швидкому щоденному оберті товарів. Покупець, віддаючи через нас своє право вибору стає соінвестором виробників. квартири і авто без відсотків та інфляції - це інвестиційний дохід покупця, який він отримує авансом.

Ганюк Світлана Анатоліївна

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 16:55

Дозвольте доєднатися до дискусії та внести ще деякі уточнення. Перше. Проект не заробляє на продажі квартир. Умовою отримання квартири (або/і автомобіля) в розстрочку - є щомісяця купівля товарів щоденного попиту через картку ПРОЗЕТ на певну суму. Сьогодні ця сума становить 700 грн. У випадку інфляції вона може дещо збільшитись.
Друге. Будівництво та реалізація житла "під ключ" знову таки збільшує оборот товарів (будматеріали, побут.техніка, меблі і т.і)...
Проект, на обороті товарів окупить дану квартиру за кілька років, а Споживач купуватиме товари всі 45 і житиме в людських умовах.

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:28

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Резекулов Андрій Михайлович

вт, 05/15/2018 - 14:04

Дякую за запрошення.

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:58

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:05

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Ліна

вт, 08/07/2018 - 17:32

Доброго дня! А як ви посните ту ситуацію, що являєтесь керівником 5 організаціцй. По одній з яких порушено справу про банкрутсто. Також є судове рішення про не виконання догову. І про Вашу программу я чула років 5 тому, ще цукор безкоштовно в магазинах роздавали.

Резекулов Андрій Михайлович

пн, 08/13/2018 - 02:16

Дякую за вашу цікавість до нас. Спробую відповісти коротко. Благочинна діяльність - одна з складових програми. Всеукраїнська благодійна організація "Сфера-ЗЕТ", керівником якої я є, приймає участь в ПРОЗЕТ. Умови програми розміщені на офіційному сайті. Там же є матеріали про пілотний проект, в тому числі про безкоштовні роздачі товарів та безкоштовні автобусні маршрути, які фінансувались цією організацією. Сьогодні дійсно залишилась часткова заборгованість ВБО перед автоперевізником, в зв'язку з припиненням пілотного проекту. Як тільки буде запущено основний проект, заборгованість буде погашена. ТзОВ "ЗЕТ-Автор" центральне підприємство програми, керівником якого я є. Ми маємо дійсно незначний (15 000 грн) судовий позов. Щодо банкрутства. ПП "АКБ Альфа" не є банкрутом. Воно створювалось в 2010 році як підприємство, яке мало вести будівельний напрямок програми. Практичний досвід довів не ефективність такого рішення і я подав на закриття підприємства. Жодної діяльності воно не проводило. Статутний фонд не сформовано. Але чомусь, на сьогоднішній день, підприємство не вилучено з Державного реєстру, а знаходиться в стадії ліквідації і я ще продовжую номінально рахуватися його керівником. ТзОВ "Клієнт-ЗЕТ-Центр-Україна" створювалось як центральне операційне підприємство програми для запуску пілотного проекту. Були залучені інвестори. Але як тільки "інвесторам" був переданий контрольний пакет підприємства, вони перестали виконувати свої інвестиційні зобов'язання. Тому діяльність цього підприємства "заморожена". Хоча номінально я теж лишився його керівником. Але "створивши викривлення в середині, прийдеш до знищення зовні". Все це свідчить лише про те, що ми самі просуваємо програму, своїми силами, нам важко, але ми "не лягли" під жодного олігарха (хоча пропозиції були). Тепер про ПРОЗЕТ. Наші ідеї, зареєстровані ще в 2007 році, успішно останні 5 - 8 років втілюються в життя в Китаї. Результати самі бачите. Відмінність: там втілення проходить зверху до низу, але ж дерево росте навпаки! Результат: там цінність складає твій обліковий запис, людина як особистість поступово нівелюється. Простими словами людина поступово перетворюється в біологічного робота. ПРОЗЕТ ставить кінцевого споживача в голову бізнес процесу. Головна цінність - стає людина! Це шлях навпаки - знизу вверх. На жаль ми всі очікуємо "лідера", який прийде і все нам дасть, впаде "манна з неба". Такого не буває. Коли ми прокинемось свідомістю і зрозуміємо, що наше майбутнє в наших руках, тоді будуть зміни. ПРОЗЕТ це лише інструмент для цього. Які б дії ми не робили, щеплення, добрива, якщо дерево росте на болоті, результату очікуваного не буде. Потрібно замінити основу. Не змінивши саму систему взаємовідносин на ринку, жодні програми і дії не дадуть очікуваного результату. Скільки б революцій не проводили, які б якісні реформи не втілювали очікуваного результату не буде. Гнилий фундамент. На жаль ми не хочемо думати, звикли простіше - "шукати брудну білизну". Коли професора, академіки, доктора наук, видатні діячі не можуть мені відповісти на два простих питання: "Чим ризикує споживач, приймаючи участь в ПРОЗЕТ?", та "Які негативи чи ризики ПРОЗЕТ несе для суспільства чи Держави?", вони мені просто відповідають: "Такого не може бути, бо ми не знаємо прикладів". А ми віримо в Здоровий Глузд і що він рано чи пізно переможе. Тому і працюємо. Все це гола правда, її не можна прикрасити, а здоровий глузд не можна викривити. На закінчення приведу притчу, першу частину якої багато хто знає, але другу напевно не чули. До митця прийшли журналісти. Побачили глиняну скульптуру дівчини на столі. Один журналіст питає: "Майстер, як вам вдається робити такі шедеври?". Майстер відповідає: "Дуже просто, беру великий шмат глини і прибираю все зайве!". Журналіст знову запитує: "Навіщо ви робите зайву роботу, адже ви знаєте, що хочете зробити, чому не взяти потрібну кількість глини відразу?". На що митець відповів спочатку дією: він зім'яв дівчину і передав глину журналісту з проханням: "Ви це бачили, це є у вашій уяві, ви це знімали, повторіть!". Журналіст відповів: "Я не можу цього повторити". Митець завершив: "Я теж не можу! Це під силу лише Творцю Нашому. А я проста людина. Тому я беру великий шмат глини і працюю, відкидаючи все зайве!". Ми теж працюємо і віримо в мудрість Людини. Ось така буде моя відповідь.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада