Рєзванов Віталій

Рєзванов Віталій

Вік
33
Київська
Київ
Біографія

Освіта

  1. Київський будівний технікум, за спеціальністю архітектура будівель та споруд;

  2. Школа мистецтв (художня освіта).

Досвід роботи

  • Дизайнер в Орбіта груп (Торговельне устаткування, меблі).  Проектування і 3D візуалізація;

  • Дизайнер Рекламбуд (реклама, поліграфія) (зовнішня та інтер'єрна реклама). Малюнки від руки, розробка макета, візуалізація, технічні креслення, ведення проекту з замовником, підготовка на друк і порізку;

  • Антал Дизайн (реклама, поліграфія) (зовнішня реклама, поліграфічні послуги);

  • Графічний дизайнер, керівник мультимедійного відділу. Qplaze Mobile Development (розробка ігор, картинок, тим, музики і відео для мобільних телефонів)
     

ІТ
Ідея змін

Мета

Підтримуючи прагнення міста Київ (та інших міст) по перетворенню в країну Європейського рівня, пропоную проект розвитку соціального та культурного середовища міста. Створення не тільки реального Європейської середовища проживання, а й зміна ментальності мешканців Києва (та інших міст), прилучення їх до інноваційних ідей розвитку міста.

Суть проекту полягає в створенні напів-ігрового простору в інтернет ресурсі, для залучення жителів міста до благоустрою території проживання, зміни дизайну об'єктів загального користування або навколишнього середовища - в загальному, по баченню і бажанням самих городян.

Короткий опис:
Створення 3D платформи з графічними зображеннями бажаної території з можливістю заміни об'єктів або змінами конфігурації в цілому відвідувачами сайту. Впровадження даного проекту дає можливість керівництву міста показати іноземним інвесторам, зацікавленість жителів в зміні не тільки фізичного вигляду міста, а й ідейної прилучення, до європейської культури благоусторю в цілому.

Посилання на повну програмну мету кандидата

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:01

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:33

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада