Рєзванов Віталій

Рєзванов Віталій

Вік
33
Київська
Київ
Біографія

Освіта

  1. Київський будівний технікум, за спеціальністю архітектура будівель та споруд;

  2. Школа мистецтв (художня освіта).

Досвід роботи

  • Дизайнер в Орбіта груп (Торговельне устаткування, меблі).  Проектування і 3D візуалізація;

  • Дизайнер Рекламбуд (реклама, поліграфія) (зовнішня та інтер'єрна реклама). Малюнки від руки, розробка макета, візуалізація, технічні креслення, ведення проекту з замовником, підготовка на друк і порізку;

  • Антал Дизайн (реклама, поліграфія) (зовнішня реклама, поліграфічні послуги);

  • Графічний дизайнер, керівник мультимедійного відділу. Qplaze Mobile Development (розробка ігор, картинок, тим, музики і відео для мобільних телефонів)
     

ІТ
Ідея змін

Мета

Підтримуючи прагнення міста Київ (та інших міст) по перетворенню в країну Європейського рівня, пропоную проект розвитку соціального та культурного середовища міста. Створення не тільки реального Європейської середовища проживання, а й зміна ментальності мешканців Києва (та інших міст), прилучення їх до інноваційних ідей розвитку міста.

Суть проекту полягає в створенні напів-ігрового простору в інтернет ресурсі, для залучення жителів міста до благоустрою території проживання, зміни дизайну об'єктів загального користування або навколишнього середовища - в загальному, по баченню і бажанням самих городян.

Короткий опис:
Створення 3D платформи з графічними зображеннями бажаної території з можливістю заміни об'єктів або змінами конфігурації в цілому відвідувачами сайту. Впровадження даного проекту дає можливість керівництву міста показати іноземним інвесторам, зацікавленість жителів в зміні не тільки фізичного вигляду міста, а й ідейної прилучення, до європейської культури благоусторю в цілому.

Посилання на повну програмну мету кандидата

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:01

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:33

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада