учасник

Рижих Володимир

Вік
62
Київська
Київ
Біографія

Родом із села Старі Кодаки, Дніпропетровського р-ну, Дніпропетровської області
Інженер-механік.

У 1985 році закінчив КПІ, спеціальність «машини й апарати хімічних виробництв».
Працював інженером-конструктором на заводі «Арсенал», інженером з експлуатації обладнання (Дарницьке медичне об'єднання), директором підприємства «Зоряний парк», провідним економістом («Інвестиційна компанія «Україна»), начальником відділу приватизації (ТОВ «Титан-траст»), начальником відділу приватизації, керівником групи підготовки документації (Інвестиційної компанії «Сінком»), начальником відділу приватизації (Інвестиційної компанії «Акцепт-інвест»), генеральным директором (ТОВ «Сток-майстер»), спеціалістом із цінних паперів (ТОВ «Гранд-фінанс») та Генеральним директором ТОВ «Вега Інтернейшенел Капітал», де працює й донині.

Економіка
Стратегічні
Ідея змін

Нова енергія на базі “Вихрьової тородальної технології” (VORTEX TORUS technologies).
Джерело «вільної» VTortex-енергії, закріпленого на будь-якій поверхні, наприклад, на землі. У даному випадку, це буде електрична станція. Рушієм транспортного засобу, не закріпленого на землі, але закріпленого на його рамі (VTortex-платформа). В цьому випадку буде літаючий апарат (з давньої термінології Вімана).
Конструктивне виконання: 

  • енергія не виробляється, вона завжди тільки перерозподіляється;
  • енергія у вигляді обертання вихорів постійно концентрується в природі "сама по собі";
  • енергію ефіру можна витягати в необмеженій кількості, в будь-якому місці планети, "вичерпуючи" безпосередньо з атмосфери.

У вільному вихорі хаотичний броунівський рух молекул може бути впорядкований і направлений в потрібну сторону. Реалізується простий принцип перетворення «тепло-обертання». Джерела фінансуваня проекту (власний/залучений капітал) на даний момент відсутні. Оцінка окупності інвестицій — три роки. Наявність технічних умов на приєднання до мережі — 100%. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:29

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно всіх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комінікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада