Різниченко Дмитро

Різниченко Дмитро

Вік
35
Київська
Київ
Біографія

Громадський активіст, блогер, журналіст за освітою.

В 2013 році посів друге місце в рейтингу україномовних блогерів за версією Deutsche Welle.

Зимою 2013-2014 року - учасник Майдану, член "сотні ім. Святослава Хороброго". З весни 2014 - військовий доброволець, гранатометник в батальйоні "Донбас" (НГУ). З весни 2015 - сержант-інструктор 46-го окремого батальйону спецпризначення "Донбас-Україна" (ЗСУ)

З весни 2016 - лідер громадської організації "Новий вогонь"

Був судимий режимом Януковича за участь у протестах 2012 року ("Мовний майдан").

Має військові відзнаки, в тому числі пам'ятний знак "Іловайський хрест".

Автор двох публіцистичних збірок: "Український дім" (2013), "Новий вогонь" (2016)
 

Соціальний захист
Миротворення та реінтеграція
Ідея змін

Мета

Громадський контроль над формуванням Міністерства ветеранів, побудова якого відбувається просто зараз. Впровадження там системних механізмів, які унеможливлюють зловживання в цій структурі, - щоб вони працювали не залежно від рівня особистої жадоби відповідального чиновника.

Уніфікація термінів в установчих документах, яка унеможливить двочитання, знищення темних плям і структурних невідповідностей, що створюють дірки в законодавстві, якими можна зловживати. Впровадження прозорості і підзвітності.

Цю мету планується досягати механізмами громадського контролю, - входженням в координаційні групи і ради, в конкурсні комісії. Залученням громадськості (ветеранів, зокрема) до участі в публічних засіданнях та (за потреби) в мітингах. Співпрацею зі ЗМІ. Тобто так, як ми робили це останній рік.

Наша боротьба за рефоми почалася майже випадково - 10 березня 2017 я прийшов на засідання "Служби у справах ветеранів та учасників АТО" і побачив, як там за двадцять хвилин солідні дядечки в костюмах вкрали майже 20 мільйонів гривень простим підніманням рук (проголосували розподілити призначені ветеранам гроші між собою).

І ще я побачив, що організації, які влаштовували промосковські масові акції у Києві, виявляється, фінансувались не з таємної каси ФСБ, а прямо з українського бюджету - вони теж сиділи на цьому засіданні, і теж отримували тут свою частку.

Я знавіснів, розбив обличчя генерал-полковнику, який, власне, організував та очолив цю корупційну схему, внаслідок чого вибухнув гучний скандал, який підхопили медіа. Так все почалося.

Посилання на повну програмну мету кондидата.

 

Паталаха Ірина Павлівна

ср, 05/09/2018 - 23:17

Димка,верю,в тебя,дерзай

Ігнатова Наталія Анатоліївна

чт, 05/10/2018 - 13:55

Бажаю перемоги!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 16:53

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Корнацький Станіслав Федорович

нд, 05/13/2018 - 15:51

Це той Різниченко, який нещодавно мало не повбивав гранатою ветеранів АТО і випадкових перехожих біля Міністерства соціальної політики? Ну і "новий лідер" :) https://www.youtube.com/watch?v=FSepAl1YXg4

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:49

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:53

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада