Руденко

Руденко Світлана

Черкаська
Пугачівка
Біографія

1978 р. - пішла у 1 клас Пугачівської середньої школи. 

1986 р. - вступила в Уманське педагогічна училище ім. Тараса  Шевченка. 

1990 р. - закінчила навчання, отримавши диплом, була направлена у Гайсинський район, де працювала вихователькою по 1993 рік. 

У вересні 1993 року повернулася у рідне село і влаштувалася на роботу музичним керівником. 

Із 2006 року працюю на посаді вихователя дошкільної установи.
 

Освіта
Соціальний захист
Ідея змін

Мета проекту: створення освітньо-кваліфікаційного центру для дітей, що перебувають у дитбудинках із ціллю отримання якісної та сучасної освіти, та із можливістю їх подальшого працевлаштування.

Проблематика: жахливі статистичні дані «випускників» інтернатів:

  • 20% випускників інтернатів мають судимість;
  • 14% займаються проституцією;
  • 10% протягом двох років після випуску здійснюють самогубство;
  • лише 10% повністю інтегруються в суспільство.

Однією із проблем, що обумовлює таку жахливу статистику є освіта. Діти отримують неякісну радянську освіту, яка не відповідає потребам сьогодення – Україні потрібні ІТ-спеціалісти, графічні дизайнери і бізнесмени, а не швеї та трактористи.

Без якісної освіти, людина після виходу з інтернату просто залишається без роботи, а якщо робота і є - вона погано оплачується і людина не має жодного шансу окліматизуватись у сучасному світі.

Вирішення проблеми: створення онлайн ресурсу з курсами, які наповнені навчальними матеріалами та практичними завданнями від компаній-партнерів проекту та інформативні заходи для дітей спрямовані зацікавити і мотивувати дітей до активної участі .

  1. Діти з дитбудинків отримуватимуть сучасну і актуальну професію ще до закінчення інтернату, а потім знайдуть перспективну роботу в різних сферах.
  2. Компанії-партнери будуть зацікавлені в отриманні якісних спеціалістів-працівників і на основі успіхів дітей формуватимуть доцільні пропозиції для працевлаштування.   

Преваги для України: зменшення відсотка злочинів, проституції і суїциду, серед дітей вихідців із інтернату. Забезпечення дітей робочими місцями з адекватною інтеграцією в суспільне життя.

Кулина Руслан Олександрович

сб, 05/12/2018 - 02:05

Дуже важливе питання на сьогодні та актульне в Україні! Воно має бути вирішене на рівні держави.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:42

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:47

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:38

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Любарський Сергій Станіславович

пт, 05/18/2018 - 02:40

мда... я читаючи ваші так звані ідеі вшоці...ви насправді вважаете що освіта дає знання життя?жодна школа чи інститут не дасть уроки як потрібно жити які мають бути цінності в житті, сімя ось що головне і тільки сімя в ній наші діти всьому вчаться у нас з вами , бо якщо ви все життя своім дітям в неділю варили вареники то вони не стануть кожну неділю в самостійному житті ліпити хачапурі. Все що я вмію і знаю цінності життя і чого не можна робити то це все моі батьки а неякась там школа, чи інститут. Статистика дійсно жахлива але треба привити моральні цінності тоді і дітей сиріт менше буде і зросте іх всиновлення в повну сімью

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада