Рухтін Павло

Рухтін Павло

Вік
42
Київська
Бородянка
Біографія

Освіта

• 1996 Київський технікум електронних приладів. Спеціальність: радіоприладобудування
• 2014 Курс трейдерів

Досвід роботи

  • 04.2015 - до теперішнього часу позаштатний консультант ТОВ «МИР-КОМ» і директор тренінгового центру «SuperCycle.club»;

  • 12.2006-04.2015 до теперішнього часу ТОВ «АПТ-Україна»: головний спеціаліст систем ЕТР, керівник проектів, керівник відділу проектування енергосистем, ГІП, начальник відділу електротехнічних рішень;

  • 09.2005- 12.2006 АТЗТ «Сатурн Дейта Інтернешнл» (ТОВ «ВIT»): інженер-проектувальник енергосистем;

  • 11.2004-08.2005 ТОВ «Електричні системи Ріанта»: інженер відділу мережевих проектів;

  • 07.2001-11.2004 Станкоремонтний завод: електрик 4-го розряду;

  • 07.1999 - 07.2001 Комерційна і юридична діяльність;

  • 11.1997 -06.1999 Бородянський хлебопродуктовий комбінат: Інженер КіП і автоматики, і. о. головного інженера професійна інформація.

Дипломи та сертифікати

Сертифікат інсталятора R & M (№111338)
IV група з електробезпеки
Особисті якості Уважний, педантичний підхід до будь-якого поставленого завдання.
Робота на результат. Готовність удосконалювати знання і кваліфікацію. Дипломатичність. Позитивна життєва позиція.

Соціальний захист
Освіта
Ідея змін

Мета

Створення тренінгового центру метою якого є проведення спеціальних тренінгів з формування навичок успішної торгівлі на криптовалютних біржах, освоєння інструментів управління своїми фінансами та інвестування. Сприяння розвитку політичної партії 5.10 та її програм, як партії активних та заможних громадян України.

Опис проекту

Цей проект я створив для того, щоб кожний цілеспрямований українець мав змогу навчитися заробляти та інвестувати зароблений капітал у своє майбутнє в Україні.

 Після проходження тренінгу учасник оволодіє навиками трейдінгу, формуванню інвестиційних портфелів та оволодіє методами саморегуляції та стрес менеджменту. Інструменти цього тренінгу дозволяють навчитися цим навикам громадянам навіть без спеціальної економічної освіти, що готові взяти відповідальність за свою фінансову свободу на себе. Наступний етап після отримання фінансової стабільності є формування активної громадської позиції та побудови успішної країни за програмою партії 5.10 та ідей лібертаріанства.

Кроки втілення

На сьогоднішній день програма стартувала на комерційній основі з повністю підготовленим тренінгом, та викладається мною та командою фахівців. Для того щоб зробити цей проект соціальним та залучити  як найбільше простих людей з мінімальними затратами на навчання, що не мають стартового капіталу, нам потрібні додаткові кошти на розвиток та глобалізацію проекту по всій Україні.

Вартість програми

Вартість одного курсу для одного учасника в комерційному проекті складає: 26000 грн за навчання, та 26000 грн (1000$) - депозит для роботи на біржі.  Для масової реалізації проекту необхідно забезпечити громадян депозитом, які не мають стартового капіталу, а навчання (50% вартості) учасник зможе оплатити за свій рахунок.

Кожен учасник, який пройде курс, за рахунок коштів інвесторів зможе на протязі року повернути наданий йому депозит для подальшого підтримання цього проекту зі свого прибутку.

 

План максимум: навчати 1000 громадян у рік

Період реалізації проекту мінімум 2 роки.

Кінцева мета.

За рахунок медійного висвітлення проекту та поширення в соціальних мережах планується залучити активних громадян до навчання у всіх містах України.

Результатом такої діяльності буде підвищення економічного рівня громадян, підвищення громадської обізнаності та участь в громадському та політичному житті країни, реалізаціі соціальних проектів, мета яких - допомога найбільш незахищеним громадянам та збагачення України.

А спільна мета - об’єднати мільйони українців і почати діяти, як одна команда.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:41

Криптовалюта убивает экономику. Желающим докажу лично.

Рухтін Павло Олександрович

У відповідь до від

чт, 05/10/2018 - 23:57

Сергей Александрович, какую экономику и какая криптовалюта и как именно убивает? Докажите мне лично. Спасибо.

Рухтін Павло Олександрович

У відповідь до від

пт, 05/11/2018 - 00:03

Сейчас я наблюдаю, что методы управление страной нынешней властью убивает экономику Украины. Для этого достаточно увидеть динамику роста и падения ВВП в Украине и развитых или развивающихся странах.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:23

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:35

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Рухтін Павло Олександрович

У відповідь до від

сб, 05/19/2018 - 03:03

Вітаю, друже! Наша команда почало роботу над схожим з вашим проектом з залученням технології блокчейну. Зараз ми запрошуєми спонсорів до цього проекту та спілкуємося з тими, хто хоче прийняти участь на різних стадіях формування та запуску.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада