Садова Інна

Садова Інна

Вік
47
Чернігівська
м. Прилуки
Біографія

Освіта 

  • АПН України (Центральний інститут післядипломної освіти). Факультет психології. Магістр психології, Київ, магістр психології, викладач психології.

Додаткова освіта

  • Прилуцький  гуманітарний коледж ім. І.Я. Франка(дошкільна педагогіка) (1990р.);

  • Пройшла навчання в рамках спеціалізованого семінару «Захист та підтримка прав дитини»(проект «Захист прав дитини в Чернігівській області»); учасниця тренінгів  «Планування спільних дій на захист прав людини та громадських інтересів», «Підготовка проектів у сфері захисту прав людини», для громадських активістів Чернігівської, Полтавської та Сумської областей, що був організований громадською організацією «МАРТ»(м.Чернігів) в рамках Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини», за підтримки Програми розвитку ООН в Україні та Європейського Союзу;

  • Пройшла курс тренінгів «Інклюзивна освіта» за підтримки Марини Порошенко;

  • Професійні та інші навички;

  • Навички работи з комп’ютером;

  • Вільно володію комп'ютером, створюю презентаціі для виступів перед аудиторією(семінари, тренінги);

  • Досвід медіатора, сімейного консультування. (13років досвіду).

Правоохоронна система
Ідея змін

Мета

Організувати діяльність психологічно- правового центру «МYRTUS», фахівці якого забезпечать правову, юридичну та психологічну підтримку жителі м. Прилуки та Прилуцького району.

Завдання

1.Організувати консультації для населення Прилуцького району з юристом(консультації для людей з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО та членів їх сімей, вимушених переселенців. Людей з інвалідністю та інших).

2.Організувати консультації для населення Прилуцького району з практичним психологом(консультації для дітей та жінок, які є жертвами насильства, для  людей з обмеженими фізичними можливостями, учасників АТО та членів їх сімей, вимушених переселенців).

3.Організувати  діяльність “Телефона довіри” районного значення

4.Облаштувати кімнату “Затишок” для жертв насильства(дітей, жінок, людей похилого віку, які потерпають від насильства в родині).

5.Систематично проводити моніторинг дотримання прав дітей в закладах закритого типу м.Прилук та Прилуцького району,  прав людей вимушено переселених з Криму та Донецької й Луганської областей, учасників АТО  та їх родин.

6.Проводити просвітницьку роботу серед населення Прилуцького району на правову тематику. Виготовити буклети для розповсюдження серед людей кризових категорій.

7.Зробити оголошення про напрямки   діяльності центру в ЗМІ: на місцевому телебаченні «ТІМ», ТБ «ПРИЛУКИ», в місцевій пресі “Прилуччина”, “Гарт”.

8.Створити сайт для висвітлення діяльності організації, результатів моніторингів, сторінку Феміди для висвітлення інформації про права людини.

9.Здійснювати психологічну підтримку людей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

10. Ситематично проводити правові, соціально-психолого, педагогічні семінари, тренінги, круглі столи для людей кризових категорій, психологів, соціальних педагогів, молодих активістів міста, студентів.

11.Налагодити співпрацю з громадськими організаціями міста: “Право на захист”, “Патріот Прилуки”, “Щит” та ЦСССМ, міським головою Попенко О.М., відділом освіти та райвідділом освіти та “МАРТ”м. Чернігів.

12. Розробляти та реалізувати правові, соціальні, освітні  проекти.

13. Через вистави психологічного театру(форум-театру)” та студії аматорського фільму “Оскар” створити інформаційно-дискусійну платформу серед молоді Прилуцького району.

14. Сприяти самоосвіті членів “Мирту”, формуванню їх фахової компетентності, проводити навчальні тренінги, лекці, семінари.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:47

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:39

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада