Садовський

Садовський Тарас

Вік
38
Київська
Київ
Біографія

Досвід роботи

2016 - теп. час - керівник франчайзингового відділу, впровадження та управління ТОВ «Новус Україна», українська франчайзингова компанія (ТД «Аванта»).

Обов'язки: розробка франчайзингової моделі (відкриття і управління мережі супермаркетів - продуктовий ритейл): стратегія, бізнес план, просування, розкрутка бренду, створення робочої команди, організація і управління продажами товарів через РЦ, управління повсякденною діяльністю мережі супермаркетів, відкриття 2-х франчайзингових супермаркетів NOVUS.


2011 - 2016 рр. - керівник франчайзингового відділу, впровадження та управління, ТД «Аванта».

Обов'язки: розвиток франчайзингової компанії з 0. (відкриття і управління мережі супермаркетів і мінімаркетів - продуктовий ритейл): стратегія, бізнес план, просування, розкрутка нового бренду, створення робочої команди, організація і управління продажами товарів через РЦ, управління повсякденною діяльністю мережі супермаркетів, відкриття більше 15 франчайзингових супермаркетів.

Операційний директор (ТД «АВАНТА»)

Обов'язки: відповідальний за організацію і планування 5 супермаркетів з площею 3000 кв.м. з понад 80 млн. грн. обороту в рік, участь у стратегічному управлінському обліку, прогнозування продажів / планування попиту, управління поставками і маркетингом.

2009 - 2011 рр. - імпорт-експорт менеджер, PH UNI, Польща.

Обов'язки: управління процесом: аналіз європейського ринку рослинної олії і жирних кислот; ведення переговорів з постачальниками, обговорення умов оплати та інших умов; встановлення довгострокових угод, створення графіків закупівель; підписання контрактів з потенційними клієнтами; підтримання відносин з існуючими клієнтами; організації імпорту-експорту і проведення логістичних операцій, підготовка митних документів і проведення переговорів з митними брокерами.

2005 - 2009 рр. - керівник проектів, ТОВ Пакко Холдинг, Україна.

Обов'язки: розгляд проекту магазину на стадії укладання договору, складання, коригування та дотримання плану-графіка робіт по відкриттю нових магазинів, що включає в себе будівельну частину, контроль термінів і якості виконання робіт, контроль узгодження проекту магазину, контроль формування, доставки і збірки та догляд за садом, світлового обладнання; координація роботи служб відповідають за отримання дозвільної документації для ведення торговельної діяльності, контроль замовлень і доставки товарів, контроль за набором персоналу.

2000 - 2005 рр. - менеджер з експорту, ТОВ Каскад-Продакшн - MPT USA Corporation, Україна - США.

Обов'язки: висновок зовнішньоекономічних договорів (сухі молочні продукти), пошук клієнтів в інших країнах, ведення переговорів з партнерами в різних країн світу, здійснення відвантажень продукції по всьому світу різними видами транспорту на різних умовах, документарний супровід відвантажень, досвід відряджень з метою вивчення потенційних ринків збуту продукції , участь у виставках за кордоном.

Освіта

Волинський Інститут Економіки та Менеджменту (м.Луцьк).

2001 р. - Стажування в США (м.Нью-Йорк). Компанія MPT USA Corp. (Export Manager).

2006 р. - UPMA - Ukrainian Project Management Association, Київ, Україна. Сертифікат про закінчення курсів по «Методології управління проектами».

1997 р. - Ліцей при Волинському національному університеті. Сертифікат з відзнакою. Прикладна лінгвістика: Іноземні мови, математика, програмування

Тренінги

- Лідерство;

- Проведення ділових переговорів;

- Тайм-менеджмент;

- Управління закупівлями.


 

Стратегічні
Ідея змін

Я бачу майбутнє України в тому, щоб у країні громадяни держави почали довіряти владі. Ми повинні стати державою, в якій її громадянин був би більш значущою ланкою, ніж влада; влада повинна нести відповідальність перед своїми громадянами.
 
Для цього я маю намір (стратегічно):

• Підтримати зняття депутатської недоторканності;
• Всіма силами допомогти побудувати економіку, яка могла б повною мірою задіяти творчий потенціал всіх українців, і в процесі розвитку створювала б попит на освічену і кваліфіковану робочу силу.
• Підвищити роль конкуренції в економічному житті країни, різко знизити участь держави в економіці як господарюючого суб'єкта, демонтувати систему державних корпорацій;
• Домогтися стабілізації (чесності) комунальних тарифів на сировину, енергоносії та електроенергію на внутрішньому ринку та систему пропорціонального розрахунку за них у відповідності від розмірів доходів (НЕ заробітної плати);
 
Для цього я маю намір (позиційно):

Основний напрямок: розвиток молоді

Що ж необхідно молоді зараз? На мій погляд основа лежить на «трьох китах». Спробуємо їх розібрати.

1) Матеріальна підтримка - створення і розвиток систем і структур, що дозволяють заробляти гроші школярам і студентам.  

2) Дозвілля - розвиток спортивних програм, заходів, змагань, створення системи кіберспорту, розвиток системи підтримки гумористичного руху. 

3) Соціальна підтримка - юридична підтримка молоді, допомога через активізацію молодіжного руху та створення систем міжвікових клубів за інтересами.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:20

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:18

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада