Сахно Володимир

Сахно Володимир

Вік
35
Київська
Бровари
Біографія

Освіта

  • Закінчив 8-річну школу в році (9 класів);

  • Після школи вступив до Конотопського Професійного Аграрного Ліцею, але не закінчив, тому що призвали до армії;

  • Після проходження служби в ЗСУ (1,5 роки), відучився на спеціальність газоелектрозварника від Центру Зайнятості та одразу пішов працювати по найму за фахом на Конотопський Електромеханічний Завод.

Досвід роботи

  • Підприємець в сфері екологічної безпеки приміщень;

  • Працював ще на декілька приватних підприємств по спеціальності;

  • У 2009 працював на ЧАЕС (зміцнення саркофага 4-го енергоблоку), після брав участь в будівництві київського Дарницького моста, далі знову влаштувався працювати на ЧАЕС.

Мене приваблювала екологія, бо цікавився нею і знав що з кожним роком екологічний стан тільки погіршується. І мій інтерес до цього переміг мене,  я завжди хотів брати участь в поліпшенні екології. Ще працюючи по найму поступово знаходив шукав собі нішу,  яку мені освоїти для душі.

Я обрав нішу по "екологічної безпеки приміщень", так як вважаю що проблема всередині наших приміщень, де ми живемо і працюємо, не менш важлива проблеми екології навколишнього середовища, і тепер, з досвіду знаю, що проблема всередині приміщень ще більш важлива, зовнішньої.

У цій новій сфері є досвід, напрацювання і успішні результати.    

Екологія
Ідея змін

1. Створення виробництва новітніх технологій в Україні для забезпечення екологічної безпеки приміщення і покращення мікроклімату всередині приміщень.

Законопроект «Про заборону (або значного скорочення) використання (виробництва і продажу) на території України хімічних небезпечних миючих речовин, засобів для чищення побутового та промислового призначення, і заміна їх на екологічні та органічні речовини і засоби»*.

2. Покращення екологічного стану українських міст завдяки створенню сервісу обслуговування і виробництва екологічних фотокаталістичних речовин по зовнішньому очищенню повітря міст.
Законопроект «Про обмеження використання хімічних миючих засобів, лакофарбових матеріалів зовнішнього застосування, і заміна їх на екологічні і безпечні засоби, фарби»*.

3. Створення загальнонаціонального соціально-комерційно-освітнього онлайн-сервісу (СКО центру) по практичному впровадженню новітніх екологічних технологій для власників бізнесу, державних установ і приватних осіб. Спільне народне створення екологічних стартапів з подальшим просуванням їх на український (і поза український) ринок.

Чому це так важливо?

Чисте повітря - ключ до довголіття. Про це говорять не тільки довгожителі, а й вчені. Як виявили лікарі, будь-які заходи щодо підвищення якості повітря негайно відображаються на тривалості життя людей.

Повітря, яким ми дихаємо... За даними експертів Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) "...забруднення повітря в приміщеннях є основним фактором ризику для здоров'я людини". Встановлено, що повітря приміщень в середньому в 4-6 разів брудніше і в 8-10 разів (і більше) більш токсичне зовнішнього. Тому, дбати про якість повітря, яким ми дихаємо - це так важливо. Люди, що живуть в містах, піддаються забрудненню від автомобільних газів і промисловості, а ті, хто проживає в селах, можуть піддаватися впливу пилу і пестицидів з сільського господарства. Мікроорганізми, присутні в повітрі приміщень, не є безпечними для здоров'я, вони можуть становити потенційну небезпеку, особливо для дітей з ослабленою імунною системою. Адже, діти потребують 4 рази більше повітря на кг ваги тіла, ніж дорослі. Це означає, що наші діти дихають великою кількістю забруднюючих речовин, ніж дорослі. Будівельні матеріали, як квартирах, так і в установах можуть також наразити на небезпеку появи алергії, астми аж до важких захворювань легень таких як рак...

Екологи підрахували, що щорічно в міське повітря викидається більше мільйона тон шкідливих хімічних речовин, тобто по 100-150 кг на душу населення. І вся ця «гидота» потрапляє в закриті приміщення, коли ми відкриваємо вікна. Після таких «грязьових ванн» організм середньостатистичного городянина перетворюється на справжній «могильник» небезпечних, для здоров'я людей, відходів. У ньому можна виявити не тільки природні алергени (пилкові, грибкові, бактеріальні), але і всю таблицю Менделєєва, що проникає в приміщення через відкриті вікна. А по статистиці, людина, в середньому, 90% всього свого життя перебуває в приміщенні (дім, робота, транспорт і т.д.),

ВООЗ заявляє, що в світі більше 7 (!семи) мільйонів людей на рік помирають через неякісне повітря, з них щорічно забирають життя 1,7 мільйона дітей у віці до 5 років - це кожен 4-й випадок смерті дітей у віці до 5 років. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Ви можете задати мені питання в чаті, або зв'язатися зі мною перейшовши на мій сайт http://vladimirsakhno.name 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:32

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:20

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада