1. Створення виробництва новітніх технологій в Україні для забезпечення екологічної безпеки приміщення і покращення мікроклімату всередині приміщень.
Законопроект «Про заборону (або значного скорочення) використання (виробництва і продажу) на території України хімічних небезпечних миючих речовин, засобів для чищення побутового та промислового призначення, і заміна їх на екологічні та органічні речовини і засоби»*.
2. Покращення екологічного стану українських міст завдяки створенню сервісу обслуговування і виробництва екологічних фотокаталістичних речовин по зовнішньому очищенню повітря міст.
Законопроект «Про обмеження використання хімічних миючих засобів, лакофарбових матеріалів зовнішнього застосування, і заміна їх на екологічні і безпечні засоби, фарби»*.
3. Створення загальнонаціонального соціально-комерційно-освітнього онлайн-сервісу (СКО центру) по практичному впровадженню новітніх екологічних технологій для власників бізнесу, державних установ і приватних осіб. Спільне народне створення екологічних стартапів з подальшим просуванням їх на український (і поза український) ринок.
Чому це так важливо?
Чисте повітря - ключ до довголіття. Про це говорять не тільки довгожителі, а й вчені. Як виявили лікарі, будь-які заходи щодо підвищення якості повітря негайно відображаються на тривалості життя людей.
Повітря, яким ми дихаємо... За даними експертів Всесвітньої Організації Охорони Здоров'я (ВООЗ) "...забруднення повітря в приміщеннях є основним фактором ризику для здоров'я людини". Встановлено, що повітря приміщень в середньому в 4-6 разів брудніше і в 8-10 разів (і більше) більш токсичне зовнішнього. Тому, дбати про якість повітря, яким ми дихаємо - це так важливо. Люди, що живуть в містах, піддаються забрудненню від автомобільних газів і промисловості, а ті, хто проживає в селах, можуть піддаватися впливу пилу і пестицидів з сільського господарства. Мікроорганізми, присутні в повітрі приміщень, не є безпечними для здоров'я, вони можуть становити потенційну небезпеку, особливо для дітей з ослабленою імунною системою. Адже, діти потребують 4 рази більше повітря на кг ваги тіла, ніж дорослі. Це означає, що наші діти дихають великою кількістю забруднюючих речовин, ніж дорослі. Будівельні матеріали, як квартирах, так і в установах можуть також наразити на небезпеку появи алергії, астми аж до важких захворювань легень таких як рак...
Екологи підрахували, що щорічно в міське повітря викидається більше мільйона тон шкідливих хімічних речовин, тобто по 100-150 кг на душу населення. І вся ця «гидота» потрапляє в закриті приміщення, коли ми відкриваємо вікна. Після таких «грязьових ванн» організм середньостатистичного городянина перетворюється на справжній «могильник» небезпечних, для здоров'я людей, відходів. У ньому можна виявити не тільки природні алергени (пилкові, грибкові, бактеріальні), але і всю таблицю Менделєєва, що проникає в приміщення через відкриті вікна. А по статистиці, людина, в середньому, 90% всього свого життя перебуває в приміщенні (дім, робота, транспорт і т.д.),
ВООЗ заявляє, що в світі більше 7 (!семи) мільйонів людей на рік помирають через неякісне повітря, з них щорічно забирають життя 1,7 мільйона дітей у віці до 5 років - це кожен 4-й випадок смерті дітей у віці до 5 років.
Посилання на повну програмну мету кандидата.
Ви можете задати мені питання в чаті, або зв'язатися зі мною перейшовши на мій сайт http://vladimirsakhno.name