Самолюк

Самолюк Руслан

Вік
40
Сумська
Глухів
Біографія

Освіта

1995 - 1998 - закінчив Глухівський коледж ім. С.А. Ковпака, факультет ПГС;

1998 - 2003 -  закінчив Сумський національний аграрний університет, факультет ПГС;

Досвід роботи

2000-2004 - служив у Глухівському ГРОУМВД на посаді оперуповноваженого УР;

2004 -2007 - працював майстром у ТОВ скандію ЛТД, м. Київ;

2007 - 2009 - працював виконробом у БМ Будмеханізація, м.Київ, моноліт. 
Брав участь у спорудженні меморіалу голодомору м.Київ; 

2009 - 2010 - працював начальником ділянки у п.п. Дяденко м. Київ;

2010 - 2011 - працював начальником ділянки і виконробом у ТОВ Прайм інжінерін, моноліт, оздоблювальні роботи торгово-розважального комплексу “Лавина” (1875 метр кВ. кожен поверх.на 6 гектарах) і супер-маркет “Сільпо”, м.Суми;

2012 - 2013 - працював головним інженером у ТОВ Глуховбуд, м. Глухів;

2013-2014 -  працював виконробом в Ізраїлі;

2014-2015 - працював виконробом у Німеччині;

2015-2016 - працював начальником ділянки в ООО “Мегалайн” ТРЦ Лавина на 24 гектарах, м.Київ;

2016-2017 - працював виконробом у Туркменістані;
      
Маю досвід роботи з проектною документацією, звітною документацією, а також досвід роботи на керуючих посадах, завжди дотримувався виконання поставлених завдань.

Особисті якості

Цілеспрямований, відповідальний, порядний, дисциплінований, працьовитий, пунктуальний, спиртними напоями не захоплююся, не курю.

Стратегічні
Економіка
Ідея змін

Мета:

1) Жорсткість відповідальності за порушення законів пов'язаних з економікою (аж до позбавлення бізнесу).

2) Застосування нових технологій для розвитку економіки. Ефективно використовувати свої копалини та нові розробки. 

3) Відокремити владу від бізнесу.

4) У кожному регіоні створити палати підприємців, які могли б спільно вкладати свої фінанси у виробництво. (Ми чекаємо інвесторів з-за кордону, а насправді багато хто хоче з місцевих бізнесменів відкривати нові підприємства, але їм обласна влада не дає це робити). Мотивуючи тим, що ви не маєте права створювати конкуренцію тим підприємствам, які існують. 

5) Посилення відповідальності за порушення законів пов'язаних із кримінальним кодексом, оскільки на даний момент у Сумській області процвітає як у 90-тих - вимагання з середнього і малого бізнесу примусово (кришують бандити). Поліція при цьому нічого зробити не може.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:15

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 16:40

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.Саме цікаво, що більш менш нормальні програми, мають найнижчий рейтинг. І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада