савицький

Савицький Олег

Вік
30
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

  • 2005-2011: Національний технічний університет  "Київський політехнічний інститут", Радіотехнічний факультет, магістратура за спеціальністю виробництво електронних засобів.
  • Популярні академічні курси (за допомогою освітньої онлайн-платформи Coursera.org):

- 2012: "Вступ до сталого розвитку" - University of Illinois at Urbana Champaign, США.

- 2013: "Соціальна психологія" - Wesleyan University, США.

- 2014: "Натхнення до лідерства за допомогою емоційного інтелекту" - Case West Reserve University, США.

Досвід роботи:
 

  • Березень 2018 року - став координатор проекту в Центрі екологічних ініціатив "Екодія".
  • Листопад 2017 - лютий 2018: кореспондент медіа-агенства "ЕкоТаун".
  • Травень-жовтень 2017 року: кореспондент медіа-агенства "Front News International".
  • Вересень 2016 - квітень 2017: автор та консультант проекту представництва Фонду Гайнріха Бьолля в Україні.
  • Березень-липень 2016 року:  запрошений дослідник у фонді ім. Міхаеля Зуккова, Грейфсвальд, Німеччина.
  • Лютий 2013 - Лютий 2016: експерт громадської організації "Національний екологічний центр України".

Посилання на повне резюме.

Екологія
Ідея змін

Мета: серйозність проблем забруднення повітря, зміни клімату та енергетичної безпеки, переваги сучасних технологій відновлюваної енергетики вимагають масової, невідкладної трансформації енергетичної інфраструктури у всьому світі. Чисте повітря, нові робочі місця, збереження довкілля до наступних поколінь, економічний розвиток, який не руйнує природу, - це не утопія і не "безпідставна мрія зелених", це стратегія масштабних змін в енергетиці.

Це Енергетичний Перехід, який вже почався в світі. Німеччина впевнено рухається цим шляхом вже більше 20 років і досягла значних успіхів. Цим курсом рухаються Данія, Норвегія, Португалія, Швеція, Ісландія, тепер навіть Китай та інші прогресивні країни.

В Україні розвиток відновлюваної енергетики та впровадження заходів з енергозбереження – це також єдиний шлях до подолання енергетичної залежності від імпорту викопного та ядерного палива.

Для нас це унікальний шанс, адже відновлювана енергетика в Україні дозволить створити нову сильну економіку, побороти бідність підвищити безпеку своїх громадян та допомогти світу вирішити проблему зміни клімату. В українському інформаційному просторі теми ВДЕ та енергоефективності частково висвітлюють лише деякі новинні портали або сайти окремих організацій, бракує авторитетного ресурсу з системним та всебічним поданням інформації про запровадження ВДЕ на всіх рівнях – від національної політики до практичних проектів на місцях.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 09:56

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 22:56

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:29

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада