Щербак

Щербак Андрій

Вік
36
Черкаська
Черкаси
Біографія

Освіта

2002 р. - закінчив Черкаський політехнічний технікум,  спеціальність "технік-електрик, електрифікація і автоматизація сільского господарства". Молодший спеціаліст.

2005 р. - закінчив Черкаський державний технологічний університет спеціальність "інженер-електрик", факультет електронних технологій, кафедра: електротехнічні системи електроспоживання. Спеціаліст.
 
Досвід роботи

2005 - 2006 рр. - інженер-електрик, ТОВ ВКФ "Радикал-Ротанія".
Обов’язки: електротехнічні виміри і випробування, технічне обслуговування і ремонт електроустановок і електрообладнання 10/0,4 кВ, монтаж кабельних мереж.

2006 - 2009 рр. - головний енергетик, ПАТ "ЧЕРКАСИ-АВТО".
Обов’зки: електропостачання, водопостачання та водовідведення, експлуатація системи стисненого повітря, експлуатація газового господарства.

2009 - по сьогодні -  головний інженер,  ПАТ "ЧЕРКАСИ-АВТО" (http:// http://cherkassy-avto.ukravto.ua/).
Обов’язки: електропостачання, водопостачання та водовідведення, експлуатація системи стисненого повітря, експлуатація газового господарства, реконструкція та будівництво, нагляд за будівлями та спорудами, стандартизація, метрологія, сертифікація виробництва.

Додаткова освіта

2017 р. - правила технічної експлуатації електроустановок споживачів. V група допуску з електробезпеки до та понад 1000 В;
 
2013 р. - правила безпеки систем газопостачання України та відповідальний за безпечну експлуатацію газового господарства;
 
2013 р. - навчання з питань охорони праці: надання першої допомоги потерпілим; ПБСГУ; ПББЕ посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води; в/п кранів, правил ОП для авторемонтних підприємств, правил ОП на автомобільному транспорті;
 
2012 р. - навчання з питань безпечної та надійної експлуатації будівель та споруд.

 

 

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Програмна мета:

1. Розвиток власного виробництва:

- Підготовка законодавчої бази і створення «мікроклімату»., залучення інвесторів для виробництва електрокарів на базі Українських заводів.

2. Подолання «кумівства» і безкарності у владі:

- заборона сумісництва і суміщення посад для держслужбовців;

- ліквідація депутатської недоторканості;

- удосконалення законодавства по відкликанню держслужбовців.

3. Розвиток ОСББ

4. Розвиток енергоощадних програм:

- сприяння розвитку і стимулювання  енергозбереження;

- нульове оподаткування або податкові канікули для підприємств з виробництва енергоощадного обладнання і альтернативних джерел
 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:10

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада