щербаков

Щербаков Данило

Вік
37
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Громадський діяч, засновник і керівник впливової і популярної Всеукраїнської Громадської організації «Helper Запоріжжя».

Освіта:

Запорізький юридичний інститут.

2 листопада 2017 року виступив з науковою доповіддю на тему: «Ефективна громадська організація, як метод впливу на владу» на Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка проходила на базі Запорізького Національного Університету.

Трудова діяльність:

Починав трудову діяльність в комерційних структурах і виріс від рядового мерчандайзера до комерційного директора на великому виробничому підприємстві.

У 2012 році виступив співзасновником бізнесу, який пов'язаний з імпортом товарів продуктової групи, де очолив комерційний напрямок.

Громадська діяльність:

У 2015 році заснував громадську організацію «Helper Запоріжжя», яка налічує тисячі однодумців. Девіз громадської організації: «Змусимо владу працювати» і краще, ніж у активістів Хелпер, - це не виходить робити ні в кого. ГО «Helper Запоріжжя» завоювала популярність і повагу з боку українців і, зокрема, жителів Запорізького краю після низки соціальних проектів та конкурсів, таких як: «Мій під'їзд найстрашніший», «Найкрасивіша Яма», «Еко день», «Запоріжжя я задихаюся»,«Цирк без кордонів» тощо.

Національні та регіональні ЗМІ із завидною постійністю розповідають про добрі ініціативи «Helper Запоріжжя» всій Україні. Також хелпери допомагають дітям з інвалідністю, організовуючи походи в цирк і на концерти зірок естради. А влітку 2017 року громадські працівники Хелпер подарували незабутнє свято для 50 дітей воїнів АТО і дітей з малозабезпечених сімей - поїздку в аквапарк, яка для хлопців була першою в житті.

11 січня 2017 року Данило Щербаков провів офіційну зустріч за круглим столом з представниками OSCE SMM - Special Monitoring Mission to Ukraine - Організація з безпеки і співробітництва в Європі, яка і виступила ініціатором даного діалогу. Керівництво організації зацікавила ініціатива ГО «Helper Запоріжжя» - «Запоріжжя я задихаюся», спрямованість якої була на вирішення екологічної проблеми нашого міста. ОБСЄ направили своїх представників на чолі з Стефаном Дугласом на зустріч з керівником ГО «Helper Запоріжжя». Потрібно відзначити, що зі слів Стефана Дугласа, ГО «Helper Запоріжжя» - це перша і єдина в Україні громадська організація, з якою вони почали щільний діалог в питаннях екології та бачать в цьому великий потенціал.


ГО «Helper Запоріжжя» підтримують тисячі людей, серед них популярні і впливові українці, заслужені і народні артисти України, артисти театру і кіно, паралімпійські чемпіони та зірки естради. Серед них Ольга Сумська, Ольга Полякова, В'ячеслав Редя, співачка Alyosha, популярна група «Антитіла», Євген Літвінкович Євген Михайлович, Ольга Ракицька, Інна Черняк, Олена Рєпіна, Єпископ Фотій і інші почесні активісти «Helper Запоріжжя». Кожен з них записав відеозвернення до українців зі словами підтримки на адресу ГО «Helper Запоріжжя»!

Данило Щербаков і команда «Helper Запоріжжя» втілили мрію в реальність - і в серпні 2017 року презентували всій Україні перший безкоштовний унікальний соціальний мобільний додаток «Helper Україна». Додаток, завдяки якому кожен може звернути увагу влади, комунальних служб і відповідальних осіб на проблему, якою стурбований. Сьогодні представництва ГО «Helper Запоріжжя» працюють в районних центрах Запорізької області, а найближчим часом будуть відкриті в Києві, Дніпрі та Харкові.


За підсумками незалежних соціальних опитувань 2017 року ГО «Helper Запоріжжя» є найпопулярнішою, результативною і впливовою у Південно-східному регіоні України!
 

Соціальний захист
Ідея змін

Створення на базі ГО «Хелпер Запоріжжя» єдиного комунікаційного центру допомоги городянам.

Налагодження комунікацій між владою, виконавчими службами і народом (городянами і жителями регіону).

У нашому місті є величезний брак уваги з боку місцевої влади до проблем населення, зокрема комунальних, соціальних і проблем стосовно людського фактора.

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:44

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

пн, 05/14/2018 - 23:56

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:54

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе ознайомитись зі мною та моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Пасич Владимир Иванович

сб, 05/19/2018 - 10:36

Удачи во всех начинаниях!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада