1

Семенюк Олег

Вік
31
Івано-Франківська
Івано-Франківськ
Біографія

1993 - 2001 р.р. - навчався у ЗСШ №3 у Червонограды, Львівська обл. Україна

2001 - 2005 р.р. - навчався у Червоноградському державному технікумі гірничих технологій та економіки. Отримав диплом бакалавра зі спеціальності "Технологія підземної розробки корисних копалин". Гірничий технік- технолог. 

2006 - 2010 р.р.  - навчався у Львівському політехнічному університеті. На факультеті "економіка та підприємництво". Отримав диплом бакалавра зі спеціальності "Менеджмент зовнішньо економічної діяльності".

Вересень 2006 р. - працював у банку "ПростоФінанс" кредитним експертом.

Січень 2007 - переведенний на посаду менеджера з розвитку бізнесу до Івано-Франківська.

2009-2010 р.р.  - працював у ТОВ "Тема - Станіслав" (дистрибюторська компанія продуктів харчування) торговим представником у Івано-Франківськ.

2011 р. -працював у ТОВ "Універсал" (дистрибюторська компанія продуктів харчування) - торговим представником у м.Івано - Франківськ

2014 р. - працював на посаді аналітика з питань фінансово-економічної безпеки у ТОВ "Галтрейд ІФ".

2015 - 2017 р.р. - працював у ТОВ "Компанія Статус" на посаді директора.

2015 по сьогодні - відкрив ПП та займаюсь торгівлею продуктів харчування на ринках.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета під назвою «Попіклуйся про дітей» або Забезпечення повноцінного дитинства дітям України.

Проблема: усі молоді батьки, у яких нещодавно народилась малеча, знайомі із проблемою влаштування дитини у дитячий садок. А саме: якщо у Вас народилась малеча  орієнтовно у травні - червні місяці (тут потрібно індивідуально уточняти у кожному місті України, в Івано-Франківську саме так), то 90%, що Ви уже не потрапляєте у садочок, і не те що до дитячого садка біля Вашої домівки, а взагалі до жодного у місті. Тобто, батьки мають планувати не лише народження здорової дитини, але й точний місяць народження, щоб потім не було проблем із влаштуванням дитини до дитячого садочку.

Вирішення: всі ми бачимо, як активно в наш час розвивається в нашій країні будівельний бізнес, а саме як активно «виростають» нові будинки і розширяються міста.

Я вважаю, що потрібно зобов’язати кожного забудовника, будувати дитячий садок після того як забудовник збудував 10 (дану кількість будинків потрібно розглядати під кожне місто індивідуально) будинків. А уже організовувати та фінансувати подальшу роботу у цих дитсадках повинна місцева влада. Тобто забудовник будує та робить ремонт, далі все організовує місцева влада за кошти держбюджету.

Результат: збільшиться народжуваність в країні, тому що батьки будуть впевненні, що зможуть віддати свою дитину до садочка, а не сидіти у декреті до 6 -7 років.

Збільшиться кількість бажаючих працювати за рахунок батьків, котрі вийдуть із декрету, тому що віддадуть своїх дітей до дитячого садка.

Також всі розуміють, що кожна дитина, яка відвідує дитячий садок, набагато швидше розвивається, вчиться, пристосовується до життя в колективі та у повсякденному житті. Тобто отримує «повноцінне дитинство».

Охріменко Олександра Антонівна

чт, 05/10/2018 - 15:46

Вас розумію, бо сама свою малу записувала на 14 день після народження це 2013 рік.Якщо б помешкала ще 2 місяці то. в свій садок взагалі не потрапила.Хоча знаю, що беруть і без черги...(((Борімося і поборемо проблеми.

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 16:59

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада