Фото кандидата

Середа Володимир

Вік
66
Полтавська
Кременчук
Біографія

Освіта

1958 -1968 рр. - СШ № 11, Ужгород.

1974 -1980 рр. - КПІ, Київ, факультет гірничої електромеханіки і автоматики. Спеціальність: гірничий інженер-електрик.

Досвід роботи

1980 - 1995рр. - трест «Луганськвуглеавтоматика», Луганське налаштувальне управління, старший інженер-наладчик систем керування.

1995 - 2001рр. –  шахтоуправління «Луганське», механик підйому.

Із 2001 року – МКП «НИСТА», директор.

Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: реформа влади потрібна, бо у країні продовжує функціонувати створена Сталіним централізована система влади. Яка забезпечує право центральної влади на повне свавілля! Усередині владної вертикалі виникли складні відносини між її гілками. Справа у тому, що оцінює діяльність підлеглого керівник, а підлеглий отримує можливість інтригувати проти свого керівника, в надії посісти його місце. Інтриги, кар’єризм та «підсиджування» - це особливість такої системи влади. Для страхування від інтриг підлеглих, владна вертикаль виробила так звану "керованість" - це коли у керівника на підлеглого є компрометуючий матеріал! І тепер, такий «керований» виконає навидь злочинні накази керівника!

Основою цієї системи три стовпа і саме вони потребують докорінного реформування.
По перше, це Верховна Рада та всі місцеві ради, депутати там досить «керовані»! У Верховної Ради функція законоДАВЧОГО органу! Ніхто з виборців та і самі депутати не розуміють: нащо ДАВИТИ закони? Тому авторитет і рейтинг її мізерний.  

Вирішення проблеми: треба нагадати: історичну роль парламенту – захист прав людини від свавілля виконавчої королівської влади. Король не був цим задоволений! Рішенням парламенту йому відрізали голову, що зробили і у Франції наприкінці 18 сторіччя!  
Обов’язок парламенту захист прав платників податків – ПРАВ І СВОБОД ЛЮДИНИ!  Чого вимагає від влади стаття 3 Конституції України! Треба повернути Верховній Раді цей обов’язок! Захист прав саме від свавілля саме державної  влади! На жаль, поки що депутати не розуміють, що таке права людини і не знають, як їх захищати! Це дуже велика проблема, яку треба негайно вирішувати.

Другий стовп системи:  Судова система повністю централізована, тому легко стає  «керованою»! Та треба нагадати, ще з Римського права, у закону дві складові: є дух закону – це забезпечення справедливості! І є буква закону – додержання процесуальних норм! 

Вирішення проблеми: тільки інститут присяжних може забезпечити справедливість в судовій системі: справедливість - це їх обов’язок. І саме за це треба їм забезпечити високу платню. Тільки присяжні можуть забезпечити НЕЗАЛЕЖНІСТЬ СУДОВОЇ СИСТЕМИ!  Зараз величезна проблема: це побудова інституту присяжних! 

Третій стовп системи: МВС (прокуратура мало чим, по суті, відрізняється від МВС), наскільки вона «керована», не буду гадати – та поки що українське МВС ні по функції, ні по складу, не відрізняється від сталінського монстра – НКВС, і забезпечує право влади на свавілля! Саме тому не зміна назві, та зміна  форми одягу, не змінила суті МВС. 

Вирішення проблеми: у демократичній системі ми бачим незалежних шерифів – незалежні від центру, вони обираються громадянами і підзвітні тільки їм.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:57

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Остахов Володимир Валентинович

пн, 05/14/2018 - 11:39

Ваш напрямок про реформування судовоі гілки влади правильний. Прошу ознайомитись з програмою Дьоміна Миколи,який знаходиться в одній з Вами правовій группі і надайте Вашу думку.Дуже цікаво.Дякую .Володимир.

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:35

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Журавель Николай Андреевич

чт, 05/24/2018 - 20:44

Уважаемый а как насчет того чтобы инициировать уголовную ответственность за не выполнение предвыборных программ и обещаний чтобы на писаное пиром нельзя было вырубить топором дабы не напороться на Яценюка номер два

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:00

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада