ваім

Шааді Аднан Алі

Вік
36
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта

Навчальний заклад: Одеська національна морська академія, Одеса, Україна

Ступінь: бакалавр

Назва спеціальності: судноводіння

Досвід роботи

 - з 2008 року донині -  морська діяльність;

 - 2011-2012рр. - співвласник кафе-бару «2012»;

 - 2002р. - приватний підприємець( ПромРинок у Одесі, магазин Франко Бенуссі ТЦ «Глобус» у Києві, ПромРинок «Каліновський» у Чернівцях.

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: зламати стару корумповану систему влади. Докласти усіх зусиль для щасливого, достойного життя громадян та сильної, незалежної країни.

1. Новий спосіб фінансування чиновницького апарату. 

Сьогодні депутатська недоторканність - це ширма для кримінальних особистостей і збагачення за рахунок бюджету країни і міністерських портфелів.

Для вирішення даної проблеми потрібно, щоб нові депутати Верховної Ради були людьми різних професій, які мають досягнення у своїй сфері діяльності.

Ми створимо державний фонд подяки населення, коли раз на місяць за бажанням, будь-який житель країни може пожертвувати 1 гривню в знак подяки роботи Президента, Верховної Ради чи Кабінету Міністрів. За допомогою цього фонду ми зможемо бачити роботу, ефективність і настрій країни.

2. Розвиток України як нації різних етносів, але з однією ідеєю і курсом на стабільну країну з сильною економікою.

Для цього, зокрема, потрібно прийняти закон про три державні мови (українська, російська та англійська). Національною мовою буде українська, так ми не тільки об'єднаємо країну, але дамо поштовх розвитку підростаючого покоління і культури нації у цілому.

Зробивши життя в Україні краще в усіх сферах, ми зможемо повернути анексовані території і навіть більше. Для цього потрібно змінити саму владу державного управління і чиновників.

3. Ліквідація тіньової економіки та корупції.

Ліквідувати і усунути всі сірі і тіньові операції, котрі пов'язані зі старими схемами розкрадання грошей із бюджету, а саме енергетичні (Роттердам плюс), розмитнення (Одеський регіон), паливні (бензинові махінації), податкова (повернення ПДВ). 

4. Поліпшення якості доріг.

Насправді, 275 мільярдів гривень на рік - це 10 тисяч кілометрів автобану за європейськими цінами із шістьма смугами руху. Таких коштів вистачить, щоб за 7-8 років перетворити Україну на китайську гонку будівництва автомагістралей без залучення інвесторів. У цій сфері є багато махінацій, відкатів грошей за багато років. На будівництво траси "Одеса - Київ" було витрачено свого часу майже 2 мільярди доларів, це без подальших витрат на обслуговування і щорічного ремонту. Будувала трасу величезна кількість субпідрядників, з якими не розрахувалися повністю. В цей же час будівництво автобану у Німеччині коштувало півтора мільйона євро за 1 км траси із 6 смугами, і з заробітною платою європейського рівня для робітників. Таким чином, останніми роками бюджет, виділений на будівництво доріг, працював на 75 відсотків.

5. Створення нової електронної національної валюти світового масштабу, при державному контролі і гарантій для громадян країни і їх власників за принципом Блокчейн. Це вирішить всі проблеми пов'язані з тіньовою економікою і держзакупівлями. Це зможе ліквідувати сам принцип будь-яких афер та махінацій. Якщо держава бачитиме пересування фінансів країною та світом (американці цим давно користуються і бачать всі транші світової економіки). При цьому держава гарантує збереження грошей і виключає будь-які махінації. Якщо ми забезпечимо прозорість в русі нової одиниці національної Валюти, в України з'явиться можливість лідерства у багатьох галузях. 

6. Формування бюджету країни з наявних в бюджеті грошей прибере саме розуміння дефіциту. (Адже схема формування бюджету країни сьогодні, це економічна пастка створена групою осіб майже 100 років тому). Знайдіть книгу «Протоколи сіонських мудреців» 1912 року видану в Одесі про створення МВФ і його фінансової стратегіі. Залучення іноземних банків та стабільність у банківській сфері із кредитною ставкою 1.5-2.5 відсотка річних.

7. Завершити АТО. Людське життя дорожче від усього, і не варте ніяких грошей.

Вирішення цієї проблеми - націоналізація усіх російських пірамід на території України, яка спричинить припинення фінансування війни з території країни. Якщо зробити життя громадян України легшим, стабільнішим і захищенішим, усі території повернуться самі, без єдиного пострілу з боку України.

8. Залучення іноземних інвесторів великих світових компаній. Державні гарантії та допомога у розвитку їх бізнесу, а також фінансова допомога за необхідності. Залучення інвесторів у приватну зону економіки без втручання у державні сфери розвитку країни. Не можна продавати енергоресурси країни приватному бізнесу, що відбувається сьогодні. Не можна продавати землю іноземним або приватним компаніям, що так само є схемою втрати самої цілісності і державності у майбутньому. Дозволити створення робочих місць в промислової галузі із пільгами на експорт. Розслідування випадків обкрадання та повернення грошей обдуреним інвесторам.

9. Фінансування українських технологічних розробок для світового споживання.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

 

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:27

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Алі Шааді Аднан

У відповідь до від

ср, 05/23/2018 - 20:56

Добрый день. Спасибо Вам огромное за предложение и внимание к моей программе. Обязательно просмотрю вашу ссылку.

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада