Фото Шахворост

Шахворост Ігор

Вік
34
Київська
Київ
Біографія

У 2006 році закінчив Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана та здобув спеціалізацію магістра з фінансів.

З 2005 року працює в банківській сфері.

Кожен громадянин України повинен зробити свій внесок у розвиток нашої держави. На мою думку, наша країна потребує свіжих ідей і радикальних змін, які зможуть поставити її на ноги та стати рушійною силою для становлення України як могутньої європейської держави.


 

Економіка
Державне управління
Ідея змін

Підвищення соціально-економічного розвитку України 

1. Державний контроль за забудовниками (гарантія держави щодо будівництва житла).

Результати втілення програми такі:

 • Створення єдиного державного органу щодо сертифікації забудовників та видачі дозвільної документації на будівництво того чи іншого об’єкту нерухомості.
 • Створення єдиного публічного реєстру забудовників та об’єктів будівництва, які пройшли державну сертифікацію та мають всю дозвільну документацію на будівництво того чи іншого об’єкту нерухомості.
 • Створення Фонду гарантування будівництва (на зразок Фонду гарантування вкладів фізичних осіб), який у випадку банкротства забудовника повинен добудувати житло та здати його в експлуатацію, або ж повернути кошти особам, які вони вклали у будівництво об’єкту нерухомості. Також даний Фонд буде централізовано розглядати питання щодо недобудованих будинків, які є на сьогоднішній час та забудовники яких є банкротами, та приймати виважені рішення щодо можливих шляхів добудови таких проблемних будинків.
 • Державне регулювання цін на будівництво житла, що збільшить контроль держави у сфері будівництва та зробить доступнішим житло для пересічних громадян.
 • Затвердження держаних стандартів будівництва, які в першу чергу націлені на розвиток інфраструктури, а саме, обов’язкове будівництво дитячих майданчиків, місць для відпочинку, дитсадків, шкіл, лікарень біля новостворених об’єктів житлового призначення.
 • Запровадження повної відповідальності посадових осіб держадміністрації міст за здійснення самовільних забудов (несертифікованими забудовниками, без належної дозвільної документації) на підконтрольних їм територіях.
 • Розвиток будівництва за державними стандартами в районах, селах та інших містах України.

2. Запровадження в Україні виключно безготівкових розрахунків, заборона проведення будь-яких розрахунків за допомогою готівки.

Результати втілення програми такі:

 • Викорінення хабарництва. При відсутності готівки буде відсутня можливість давати хабарі.
 • Виведення з тіні зарплат в конвертах. Більшість людей, які працюють неофіційно або за мінімальну зарплату будуть змушені оформити свої трудові стосунки з роботодавцем належним чином та отримувати «білу зарплату» в повному обсязі. В свою чергу таким людям буде скасовано допомогу по безробіттю та субсидії з держбюджету (так як вони вже не будуть вважатися безробітними), а також вони почнуть сплачувати податки із своїх доходів в повному обсязі. Така реформа в сфері розрахунків не тільки збільшить доходи держави, а також посилить її контроль в податковій сфері.
 • Відсутність витрат країни на виготовлення готівкових грошей (банкнот та копійок). 
 • Позитивні зрушення в соціальній сфері, наприклад, зменшення стихійних ринків з продукцією незрозумілої якості, зменшення «зайців» в громадському транспорті (за рахунок  використання спеціальних проїзних квитків), зменшення викрадення гаманців (за відсутності готівки вони стануть непривабливими для злодіїв) та ін.
 • Контроль батьків за витратами своїх дітей (в тому числі, контроль за товарами/продуктами які діти самі собі купують та споживають).
Кобзар Сергей Александрович

ср, 05/09/2018 - 00:46

Государство это лишь слово такое. А контролировать должно СБУ. Или мы, если потянем организацию склеить. И то в паре с СБУ.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:56

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада