веанрлгенпгщдна

Шилінська Марія

Вік
47
Київська
Київ
Біографія

Учитель української мови та літератури, вища категорія, старший учитель.

Освіта 
1990-1995 рр. - Тернопільський державний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, філологічний факультет, учитель української мови та літератури.

Додаткова освіта
2011 р. - курси підвищення кваліфікації у Тернопільському комунальному інституті післядипломної педагогічної освіти
2016 р. - курси підвищення кваліфікації у Київському університеті імені Бориса Грінченка

Досвід трудової і професійної діяльності
2012-2016 рр. - учитель української мови та літератури у приватній Лінгвістичній гімназії;
1995- 2012 рр. - учитель української мови та літератури у 5-11 класах Тернопільської ЗОШІ-ІІІ ступенів №2, класний керівник, керівник драмгуртка;  
2004-2007 рр. -  літредактор, коректор газети «Тернопільська газета»;
2008-2009 рр.  -  редактор відділу оголошень у газеті «Тернопільські оголошення»;
2008-2012 рр. -  екзаменатор відкритих тестових завдань ЗНО Івано-Франківського центру оцінювання якості освіти;

Автор методичного посібника  «Сучасна українська мова. Лінгвістика тексту. 9 клас».

Серед вихованців - переможці ІІІ етапу  Всеукраїнських предметних олімпіад, ІІІ етапу Міжнародного конкурсу знавців рідної мови ім. П. Яцика та інших мовознавчих конкурсів.
 

Освіта
Ідея змін

Концепція проекту НВЗ «Schole (дозвілля, спокій)»

Методологічні основи і засади навчально-виховної діяльності
Положення, норми і вимоги Закону України «Про освіту»;  Постанови Кабінету Міністрів України в гуманітарній галузі; державні освітні стандарти; національні ідеали, націєтворчі ідеї та гуманістичні наукові концепції  сучасних українських та зарубіжних філософів, істориків, культурологів, педагогів, психологів; прогресивні світові освітні технології; наукові розробки та методичні рекомендації Академії педагогічних наук України.   

Стратегія 
Реалізація гострих потреб удосконалення освітніх практик, спрямованих на гармонізацію суспільних структур, вдосконалення гуманістичних основ та духовних засад у національній парадигмі «добро і краса». Втілення загальних принципів входження особистості в глобальний світовий дискурс

Пріоритети 
Практичне втілення гуманістичної концепції освіти, передових вітчизняних і зарубіжних наукових ідей і психолого-педагогічних технологій особистісно-зорієнтованого навчання на шкільному ступені, що реалізує в єдності усі компоненти змісту навчання: знання, уміння, навички творчої діяльності, емоційно- ціннісні стосунки з навколишньою дійсністю. 

Мета
Втілення стратегій Закону України «Про освіту». Формування інтелектуально розвиненої, мислячої, національно свідомої, суспільно активної, творчої, високо моральної особистості, здатної виявляти ініціативу, оцінювати ситуацію і приймати самостійні перспективні рішення.

Завдання  
1. Організація колективу, здатного забезпечити реалізацію мети, забезпечити в ньому атмосферу творчого інтелектуального і духовного спілкування, належний моральний клімат.
2. Розробка і впровадження передових психолого-педагогічних технологій.
3. Вдосконалення програм навчальних дисциплін у напрямку їх інтеграції та реалізації модульної стратегії .
4. Забезпечення умов для розвитку індивідуальних здібностей і нахилів учнів.
5. Забезпечення психологічного супроводу навчального процесу, допомога в ранньому  виявленні нахилів і здібностей учнів, формування інтересів  та  гармонізації міжособистісних стосунків.

 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:20

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 17:33

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]

для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада