2006 - 2013 рр. - Національний Університет «Одеська юридична академія».
2013 - 2016 рр. - аспірантура Національного університету «Одеська юридична академія».
2016 р. - було присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.
2017 р. - брала участь у методологічній школі "Викладання Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини" під егідою координатора проектів ОБСЄ в Україні.
Досвід роботи
Із вересня 2016 року працюю на посаді викладача в Миколаївському інституті права НУ "ОЮА";
Грудень 2017 - березень 2018 р. - працювала помічником адвоката;
2013 - 2017 рр. - куратор в Юридичній клініці університету.
Діяльність на громадських засадах:
Куратор в Юридичній клініці "Pro Bono" МІП НУ "ОЮА";
Проводила лекції у школах з правової тематики;
Займалася організацією Круглого столу: «Медіація, як спосіб позасудового врегулювання конфліктів – в професії юриста» на базі Інституту.
Освіта
Ідея змін
Підвищення самоусвідомлення школярів та студентів нашої країни.
Україна - це моя земля і мої люди. Іноді зустрічаються такі, що дратують та розчаровують, іноді - ті, які насолоджуються життям та зустрічають кожного як брата. На жаль, таких дуже мало і підростаюче покоління не має гідного прикладу. Формуються за рахунок найближчого оточення, яке не завжди йде їм на користь. Адже юність - це той час, коли ти просто ходиш кожен день в школу, дружиш, закохуєшся, лаєшся з батьками і в цілому не думаєш про майбутнє.
Коли повз мене проходять школярі і щиро сміються, я подумки за них радію і в той же час турбуюся, бо знаю, що одного разу вони зіткнутися з тим, що не знайдуть відповіді на питання: ким бути в житті?
Для мене юність - це період, коли я ні про що не думала, просто проживала моменти життя, ходила у школу тому що треба. Наша система шкільної освіти побудована таким чином, що ти постійно повинен звітувати перед кимось: вчителями, батьками. Мимоволі розумієш, що ти знаходишся в строю з якого не всім дано вийти і піти своїм шляхом.
Моя усвідомленість прокинулася після закінчення вузу, у віці 22 років, і я це не приховую - це мій шлях. Тоді мене хвилювали думки, якою б я могла стати, якби ця усвідомленість у мене була, скажімо, у віці 14-13 років?
Зараз ця думка залишилася, правда, вона трансформувалася і звучить так: яким би було нинішнє покоління, якби усвідомленість у них з'явилася у віці 14-13 років? Мабуть, хтось скаже, що питання саморозвитку слід залишити на місці і, що для кожної людини прийде свій час, але я хочу побачити блиск в очах, якого так не вистачає теперішнім студентам.
Для реалізації поставленої цілі пропоную впровадити наступні дії:
1. Створення єдиної online-платформи із саморозвитку для школярів та студентів.
Ця платформа представлятиме набір курсів з основних напрямків саморозвитку людини, та функціонувати за принципом "гейміфікації".
Термін виконання: 6 місяців - 1 рік.
2. Лекторій для школярів та студентів за напрямками: тіло, діло, відносини, духовне.
Такі лекції, тренінги будуть проводитися як в школах, так і в установах вищої освіти.
Термін виконання: від 1 року.
3. Організація міських заходів: Проведення фестивалю професій у місті.
На цьому заході планується участь університетів міста, які представляють на ярмарку одну з обраних ними професій (у кожного університету своя: програмісти, економісти, біологи тощо). На ярмарку діє секторальне розподілення. Представлення відбувається у формі: майстер-класів, презентацій, виступів, фотозон тощо. Виконання поставленої задачі буде проводитись у теплі пори року (осінь, весна) та на початку/в кінці навчального року.