Шкарнега

Шкарнега Олена

Вік
26
Миколаївська
Миколаїв
Біографія

Освіта 

2006 - 2013 рр. - Національний Університет «Одеська юридична академія». 

2013 - 2016 рр. - аспірантура Національного університету «Одеська юридична академія».

2016 р. - було присвоєно науковий ступінь кандидата юридичних наук.

2017 р. - брала участь у методологічній школі "Викладання Європейської конвенції з прав людини та практики Європейського суду з прав людини"  під егідою координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Досвід роботи

Із вересня 2016 року працюю на посаді викладача в Миколаївському інституті права НУ "ОЮА";

Грудень 2017 - березень 2018 р. - працювала помічником адвоката;

2013 - 2017 рр. - куратор в Юридичній клініці університету.

Діяльність на громадських засадах:  

Куратор в Юридичній клініці "Pro Bono"  МІП НУ "ОЮА";  

Проводила лекції у школах з правової тематики;  

Займалася організацією Круглого столу: «Медіація, як спосіб позасудового врегулювання конфліктів – в професії юриста» на базі Інституту. 
 

Освіта
Ідея змін

Підвищення самоусвідомлення школярів та студентів нашої країни.

Україна - це моя земля і мої люди. Іноді зустрічаються такі, що дратують та розчаровують, іноді - ті, які насолоджуються життям та зустрічають кожного як брата. На жаль, таких дуже мало і підростаюче покоління не має гідного прикладу. Формуються за рахунок найближчого оточення, яке не завжди йде їм на користь. Адже юність - це той час, коли ти просто ходиш кожен день в школу, дружиш, закохуєшся, лаєшся з батьками і в цілому не думаєш про майбутнє.

Коли повз мене проходять школярі і щиро сміються, я подумки за них радію і в той же час турбуюся, бо знаю, що одного разу вони зіткнутися з тим, що не знайдуть відповіді на питання: ким бути в житті?

Для мене юність - це період, коли я ні про що не думала, просто проживала моменти життя, ходила у школу тому що треба. Наша система шкільної освіти побудована таким чином, що ти постійно повинен звітувати перед кимось: вчителями, батьками. Мимоволі розумієш, що ти знаходишся в строю з якого не всім дано вийти і піти своїм шляхом. 

Моя усвідомленість прокинулася після закінчення вузу, у віці 22 років, і я це не приховую - це мій шлях. Тоді мене хвилювали думки, якою б я могла стати, якби ця усвідомленість у мене була, скажімо, у віці 14-13 років?

Зараз ця думка залишилася, правда, вона трансформувалася і звучить так: яким би було нинішнє покоління, якби усвідомленість у них з'явилася у віці 14-13 років? Мабуть, хтось скаже, що питання саморозвитку слід залишити на місці і, що для кожної людини прийде свій час, але  я хочу побачити блиск в очах, якого так не вистачає теперішнім студентам.

Для реалізації поставленої цілі пропоную впровадити наступні дії:

1. Створення єдиної online-платформи  із саморозвитку для школярів та студентів. 
Ця платформа представлятиме набір курсів з основних напрямків саморозвитку людини, та функціонувати за принципом "гейміфікації".

Термін виконання: 6 місяців - 1 рік. 

2. Лекторій для школярів та студентів за напрямками: тіло, діло, відносини, духовне.
Такі лекції, тренінги будуть проводитися як в школах, так і в установах вищої освіти.

Термін виконання: від 1 року.

3. Організація міських заходів: Проведення фестивалю професій у місті. 
На цьому заході планується участь університетів міста, які представляють на ярмарку одну з обраних ними професій (у кожного університету своя: програмісти, економісти, біологи тощо). На ярмарку діє секторальне розподілення. Представлення відбувається у формі: майстер-класів, презентацій, виступів, фотозон тощо. Виконання поставленої задачі буде проводитись у теплі пори року (осінь, весна) та на початку/в кінці навчального року.

 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:27

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:53

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:57

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

без палких гасел та обіцянок

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада