Шнітке Юрій

Шнітке Юрій

Вік
56
Сумська
м. Суми
Біографія

Освіта:

Середня - в 1979 році закінчив СШ №9 м. Суми  в з золотою медаллю.
Вища - в 1986 році закінчив Харківський політехнічний інститут з відзнакою по спеціальності фізика металів, за фахом інженер-фізик. 

Робота:
Після закінчення учбового закладу працював з 18.04.1985 року по 31.03.1987 року інженером та старшим інженером ЦЗЛ  ВО „Атоммаш” м. Волгодонськ, а з 30.04.1987 року по 01.02.1991 року  – інженером-технологом ЦСЛ СМНВО ім. М.В.Фрунзе. З 04.02.1991 року по 24.09.1991 року – ведучий інженер Сумського відділення Інституту металофізики АН УРСР.

В 1991 році організував і працював з 01.10.1991 року по 01.07.1996 року директором ПКМП „Шико”, потім з 01.07.1996 року по 02.11.1999 року – директором ВКФ „Саяна”, а починаючи з  02.11.1999 року по 22.06.2014 року - заступником директора виробничо-комерційної фірми „Волькар”. Спеціалізація підприємств – інженерні мережі комунального господарства.

Робота в виконавчих органах СМР: З 23.06.2014 року – спочатку радником міського голови, а з 01 серпня 2014 року по 27.05.2015 працював директором департаменту інфраструктури міста. Звільнений за власним бажанням.

З травня 2015 р. по лютий 2016 р. тимчасово не працюючий. З 15.03.16 р. – заст. директора, а з 01.07.16 р. по сьогодні – директор ТОВ ВКФ „Саяна”.

Громадська діяльність: В 1989 році організував та очолив першу громадську екологічну організацію „Зелений  світ”  в  м. Суми,  яка  приймала  участь  в  роботі  з’їздів  „Екосоюза”  СРСР (м. Москва), конференціях по забороні будівництва білкових заводів в м. Суми, м. Томськ. З 1990 по 1994 роки член республіканської Ради „Зеленого світу” в м. Київ.

В 2008 році виступив співзасновником Федерації флорболу в Сумській області, віце-президент федерації.

Партійна діяльність: З  25.03.2002 року член Всеукраїнського об’єднання „Батьківщина”. З лютого 2012 року по березень 2015 року очолював міську партійну організацію ВО „Батьківщина”. Приймав активну участь в Революції Гідності 2013-2014 року, працював по організації всіх заходів об’єднаної опозиції в місті Суми. Після подій 26 січня 2014 року по розгону мирних громадян в фойє будинку засідань Облдержадміністрації і Сумського Майдану на площі Незалежності м. Суми був притягнутий до кримінальної відповідальності та засуджений на час слідства до підписки про невиїзд, підпав під амністію осіб, які були активними учасниками подій Революції Гідності. 

На сьогодні виборних посад в організації ВО „Батьківщина” не маю.

Депутатська робота: Підчас становлення Української державності обирався депутатом Сумської міської Ради народних депутатів ХХІ скликання 1990-1994 років, очолював екологічну комісію міськради. 

В 2011-2015 року обраний депутатом Сумської міської ради VI скликання по мажоритарному округу №28 від партії ВО «Батьківщина», член комісії освіти, молоді, спорту.

 

Стратегічні
Державне управління
Регіональні програми
Ідея змін

ГРОМАДСЬКЕ СУСПІЛЬСТВО – ГАРАНТ ДО ЗМІН З ДОТРИМАННЯ ПРИНЦИПІВ СПРАВЕДЛИВОСТІ ТА ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

В умовах нерозвиненої політичної системи України, де не залишилося системних ідеологічних партій (комуністична, соціалістична), а нові партії демократичної спрямованості не мають конкретних програмних засад і досвіду відповідальності за їх виконання і в своїй більшості страждають на популізм, вважаю - громадське суспільство повинне тиснути для здійснення системних змін в державному управлінні з метою

Побудова соціально орієнтованої держави.

 

1. Державний рівень – Україна понад усе.

 

Система управління:  До керівництва державою повинні прийти люди з державним мисленням, порядні і чесні, які відкладуть власні бізнес-інтереси на 5 років.
 

Укріплювати парламентсько-президентські інститути влади з чітким дотриманням розподілу роботи і відповідальності згідно діючої Конституції, яку не змінювати хоча би 25 років.


Залишити діючу змішану виборчу систему на період становлення політичної структурованості, яка за 20 років незалежності не сформувала потужних ідеологічних партій. Мажоритарна система – інструмент соціального ліфта для нових ідей і лідерів.


Продовжувати розвиток децентралізації з дотриманням балансу інтересів муніципальних громад і держави. З часом обласні державні адміністрації повинні відійти в минуле, губернатори стати виборними посадами, але це може статись тоді, коли в суспільстві згаснуть сепаратистські настрої руського, румунського, мадярського і т.п. миру. 


Бізнес: Крупний бізнес: В Україні сформувалась економічна модель олігархічно-монополістського складу, яка на сьогодні потребує реформування. Багатий повинен давати суспільству  більше, а не навпаки. Це потребує змін в податковій системі на кшталт розвинених скандинавських, британських, канадських і т.п.

 

Система оподаткування: Оподаткування заробітної плати (ЗП) повинно починатись з рівня прожиткового мінімуму. Мінімальна заробітна плата, як і мінімальна пенсія повинні бути не менше подвійного рівня прожиткового мінімуму. Починаючи з 5 мінімумів ЗП починається прогресивна система оподаткування, яка повинна складати при 10 мін ЗП – 50%, а з 100 мін ЗП – 90%.

Державні службовці, включаючи обласний рівень, повинні отримувати сукупного доходу не більше 10 мін ЗП,  а республіканського рівня – 50 мін. ЗП.


Інфраструктурні проекти: Будівництво доріг. Всі існуючі дороги слід визнати застарілими і не пристосованими до існуючого рівня вантажоперевезень.

Розпочати на державно-приватній основі будівництво в міжрегіональних і міждержавних напрямках нових сучасних автошляхів з дотриманням вимог по влаштуванню надсучасної основи шляхів, а вже потім використання сучасних матеріалів для покриття.
 

Зелена енергетика. Визначити на державному рівні зони будівництва приміських електрогенеруючих (сонячна, вітрова, приливна, геотермальна та ін.) підприємств максимально пристосованих до існуючих реалій і максимального збереження екосистем.
 

Створити міські та регіональні підприємства по переробці побутових відходів з наступним добуванням енергії, сировини, будівельних наповнювачів та ін. Особливу увагу приділити утилізації небезпечних радіо та хімічних відходів.


Екологія. Економічний розвиток держави повинен бути націлених на відновлення екологічного балансу на території України.

Повинна працювати програма зміцнення і розширення територій заповідників лісових, степових та водних. Повинна працювати програма очищення та збереження річок та озер України, яка повинна розвиватись як на державному, так  і муніципальному рівні.

Особливу увагу треба приділяти розвитку технологій і галузей, які ведуть до суттєвого зниження енерговитрат (цифрові, нанотехнології, електромобілі, авіа та космічні технології, атомна та гідроенергетика). Давати державну підтримку.

 

2. Муніципальний рівень – інтереси громади.
 

Буду говорити про міське самоуправління, з яким знайомий.


Бюджет. Бюджетний процес повинен мати коротко і довгострокове планування. Для цього повинно бути визначено основні напрямки використання бюджету розвитку. Використання коштів бюджету повинно бути безперервним 12 місяців з переносом фінансування програм та об’єктів  з поточного на наступний рік. Потрібно позбутися від практики затвердження бюджету в кінці року, розробці проектно-кошторисної документації до середини року, початком будівництва в серпні-вересні і здачі в авральному порядку – до 25 грудня.

Потрібно осучаснити роботу держказначейства, спростити і прискорити систему проходження фінансування з муніципального бюджету.

Витрати на поточний ремонт з 100 000 грн.,  а капітальний з 1 000 000 грн. проводити через систему конкурсних торгів.


Відновлення інженерних мереж на сучасній основі повинно іти перед відновленням міських, внутрішньо квартальних та прибудинкових доріг. Тому повинна бути розроблена комплексна програма заміни (там, де потрібно) тепломереж, водопровідних, каналізаційних, газових, та електромереж з наступним відновленням дорожнього покриття.


Рекреація. Повинні розвиватися місця масового відпочинку шляхом надання можливості малому та середньому бізнесу створювати належні умови з обов’язковим дотриманням санітарних та екологічних нормативів.

Треба провести відновлювальні роботи по очистці та благоустрою річок, водойм та зелених масивів на основі спільного муніципального та бізнес партнерства.


Медицина, освіта та культура. Забезпечити при новій забудові відповідні стандарти будівництва шкіл, дитячих садків, закладів позашкільної освіти та медицини (?).


ЖКГ. Забезпечити на партнерській основі відновлення інфраструктури «старих» житлових масивів з наступним їх переданням на утримання мешканців (ОСББ, керуючі компанії).


Особливий акцент зробити на утеплення будинків з залученням співфінансування муніципалітету та мешканців в співвідношення 50/50, 70/30 або 80/20 в залежності з рішенням виконкомів місцевого самоуправління.

Розвивати енергозбереження при освітлення дворів, під’їздів місць загального користування.

Максимально розвивати комунальний, а особливо електротранспорт, розвивати де можливо рух в односторонньому напрямку, кругові розв’язки  без світлофорів, що знижує загальну загазованість міст і підвищує безпеку руху.

Кожне велике місто повинно мати об’їздні дороги, сміттєпереробку, сучасне підприємство енергогенерації.


Бізнес. В кожному місті є підприємства як з традиційно розвинутою технологією, інтелектуальним та професіональним забезпеченням, так і нові підприємства спрямовані на новаційні напрямки розвитку промисловості. Муніципальна влада повинна знаходити шляхи співпраці з ними, створюючи інфраструктурно і інвестиційно привабливі умови.

 

На сьогодні шукаю можливості попрацювати в команді чесних розумних людей, які мають державницьку позицію протягом 5-10 років.

 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:55

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада