сидоренко

Сидоренко Дмитро

Вік
33
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

2002 – 2008 Державний Університет Телекомунікацій

Факультет Кібербезпеки. Спеціальність: Безпека інформаційних і комунікаційних систем. Диплом магістра.

Досвід роботи:

2006 – теперішній час, Концертна агенція PMK Event Agency,Співзасновник та керуючий партнер

2011 - 2015 + 2018 - теперішній час Зелений Театр, засновник та директор

2012 - теперішній час, Printogram, засновник та директор

2013 – теперішній час, клуб Atlas, засновник та директор

2015 – теперішній час, фестиваль Atlas Weekend, засновник та директор

2015 – теперішній час, BarBaraBar, засновник та директор

2016 – теперішній час, Roof, засновник та директор

2016 – теперішній час, Around, співзасновник та керуючий партнер

2016 – теперішній час, Music Hub, засновник та директор

2018 – теперішній час, Atlas Future, засновник та директор

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Економіка
Ідея змін

Розвиток музичної та фестивальної культури в Україні

Для реалізації цієї мети я буду втілювати такі активності:

  1. Благодійний проект Atlas Future на території усієї України. Мета проекту – забезпечити кожній дитині рівні можливості для занять музикою. Для цього ми збираємо музичні інструменти, реставруємо їх та відправляємо в музичні школи, які цього потребують.
  2. Music Hub – це платформа для взаємодії усіх учасників музичної індустрії: музикантів, продюсерів, організаторів тощо. Тут відбуваються освітні лекції, конференції, панельні дискусії, джем сейшени та інші заходи, які сприяють розвитку музичної індустрії. Я бачу, що вища освіта в сфері культури не дає практичних навичок. Тому я прагну розвивати платформу, яка і дасть ці навички.
  3. Збільшення кількості іноземних туристів в Києві, які відвідають фестиваль Atlas Weekend. Моя мета – вже цього року залучити 30 тисяч іноземних туристів. А це щонайменше 30 мільйонів доларів, які вони витратять в Україні. А приклади найбільших європейських фестивалів показують, що після разового відвідування івенту, велика кількість людей повертається в те ж місто вже в якості туристів. Київ – це чудове місто, яке слухачам Atlas Weekend захочеться відвідати знову і знову. Для цього ми плануємо рекламувати фестиваль, Київ та Україну в цілому у західних медіа. Також ми плануємо активність для української діаспори, представники якої матимуть подвійний привід відвідати Україну.
  4. Реставрація пам’ятника архітектури – Зелений Театр в Києві, який зараз знаходиться в занедбаному стані. Це важливо, по-перше,  тому що для повноцінного розвитку музичної культури необхідні сучасні концертні майданчики. А по-друге, це місце може стати новою важливою локацією на туристичній мапі Києва, як наприклад концертний зал в Юрмалі, що відомий усім.

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:00

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:34

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада