Фотографія кандидата

Синицин Євген

Вік
41
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Освіта:
1996-1999 р. - Запорізький національний університет, фізичний факультет.

1991-1996 р. - Запорізький електротехнічний технікум-коледж, електротехнічний факультет.

Досвід роботи:
з 1999-2015 р.- приватний підприємець в сфері торгівлі. 

з 2006 р.- засновник та директор підприємства з реалізації металопрокату.

2002-2006 р.-  робота менеджера з продажу на фірмі по реалізації металопрокату. 

1999 р. - робота викладачем в школі.

Цілі:
Займаюся саморозвитком, ставлю перед собою короткострокові та довгострокові цілі. Мрію про перетворення нашої країни в безподаткову територію, де вільно могли переміщатися товари, гроші та люди. Країну підприємців, вільну від державно-поліцейського апарату, з багатим і щасливим населенням. Прихильник руху 5.10.

Посилання на повне резюме.

Економіка
Державне управління
Стратегічні
Ідея змін

Програма Партії 5.10

Громадський рух «5.10» - це антибюрократична революція. Це об'єднання свідомих українців, які хочуть реальних, кардинальних змін самої системи і розуміють, що для цього доведеться докласти чимало особистих зусиль, витратити свій час і гроші для втілення наших спільних цілей.

Партія «5.10» має ряд тактичних і стратегічних цілей.

Виключити участь чиновників і самої державної машини в економіці країни!
Підприємець сам знає, що потрібно споживачеві. А державний апарат повинен виступати в ролі арбітра в економічному житті своїх громадян.

Нам необхідно: 3 мільйони послідовників, 226 народних депутатів в парламенті і свій Прем'єр-міністр,
і ми введемо економічну систему «5.10» з двома податками: 5% з покупки і 10% соціального збору.
Україна стане вигідною і безпечної інвестиційної зоною вільної торгівлі в світовій економіці. І тоді гроші хлинуть на територію України, збагачуючи її громадян.

Основна стратегічна мета партії - закріплення в Конституції України мінімум на 50 років двох податків (5% з покупки і 10% соціального збору) при повному скасуванні всіх інших податків, митних зборів і поборів!


Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:54

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада