Моя програмна мета: втілити та запровадити у життя українського суспільства те, що було задекларовано Статтею 1 «Конституції України» (Україна є суверенна і незалежна, демократична, соціальна, правова держава), але так і не було здійснено. Побудувати в Україні державу з сильними соціальними, правовими та демократичними інституціями. Тільки відбудовуючи втрачене та будуючи з осучасненими вимогами суспільство, та побудувавши його, Україна стане – дійсно Незалежною; та відбудеться, як – суверенна Держава!
Проблема: в Україні, яка отримала свою незалежність в 1991 році завдяки саморозпаду СРСР, за 27 років, – не з’явилася національна еліта, яка дбала би про впровадження та втілення задекларованих положень 1 статті «Конституції України». Ми самі (населення країни), - дозволили прийти до політичної влади, а потім ще й захопити усі економічні важелі, мабуть, найгіршим представникам суспільства, які – зруйнували, знищили та нівелювали отриманий у спадщину від СРСР:
1. науковий та економічний потенціал індустріальної економіки повних циклів, у тому числі в аерокосмічній та суднобудівній галузях.
2. досягнення соціальних стандартів життя людини (безкоштовна освіта та медицина, відповідне пенсійний та соціальний захист непрацездатного населення за віком чи будь по яким причинам).
Шляхи вирішення
Комплексна та одночасна імплементація, протягом одного року, таких заходів як:
1. Реформа - «Соціальних Стандартів виконання яких Гарантується Державою» (ССГД), в їх мінімальному значенні:
«А» - визначення та оновлене їх тлумачення;
«В» - чітке та постатейне визначення джерел фінансування «ССГД».
2. Реформа – оплати праці (підвищення доходів громадян), відповідно до осучасненого «ССГД», які здійснюють свою трудову діяльність:
«А», в Економічному секторі (ЕС) – через законодавче закріплення правил по перерозподілу створенної доданої вартості між найманим працівником та власником засобів виробництва, у залежності від галузі економіки;
«В», у Державному секторі (ДС) – зміни у тарифний політиці з персоналізацією відповідальності на секторальну зайнятість (медичні працівники та освітяни, військові, правоохоронці та інші); джерела фінансування.
3. Податкова та бюджетна реформи:
«А» Основним об’єктом оподаткування в державі стає основний та додаткові доходи кожного громадянина України. (Двоступенева). Такий зібраний кошторис йде на: 1) фінансування виплати окладів зайнятим у ДС; 2) фінансування виконання ССГД.
«В» Оподаткування фінансово-господарської діяльності суб’єктів економічної діяльності. Такий кошторис йде на: 1) покриття дефіцитів перерозподілу двоступеневої системи оподаткування доходів громадян; 2) забезпечення життєдіяльності, соціально-економічного розвитку та суверенітету Держави.
4. Пенсійна реформа (трьоступенева) та стимулювання демографічного відродження.
5. Протидія отримання неправомірної вигоди в Ураїні будь-якої та будь-ким. Невід’ємність отримання такою особою покарання за такі дії. Ці п’ять пунктів невідкладного реформування повинні стати тими китами, на яких може бути побудоване та стояти надійно таке суспільство, яке було задеклароване у Статті 1 «Конституції України»!
РЕЗУЛЬТАТ:
1. У разі імплементації в Україні запропонованої «моделі» реформування, та за орієнтування держави тільки на внутрішні резерви і ресурси, термін виходуна бездефіцитний та збалансований консолідований Бюджет становить до 13 років. У разі отримання зовнішньої як фінансової, так і технологічної допомоги, такий строк можливо скоротити на 1/3.
2. Побудова сильного та стійкого громадське товариство, яке зможе успішно протистояти внутрішнім та зовнішним загрозам, та відстоювати і боронити сувіренітет та незалежність України у світі.
Посилання на розширену програмну мету кандидата.