1

Сластнікова Ганна

Вік
32
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта

2009 - 2012рр. - Міжрегіональна академія управління персоналом, спеціальність "правознавець", кваліфікація "спеціаліст".
2003 - 2008 рр. - Донецький національний університет, спеціальність "спеціаліст у галузі міжнародних відносин".

Досвід роботи

05.07.2015р. по сьогодні - приватна юридична практика;
07.11.2013 - 01.09.2014рр. - юрист на підприємстві, за сумісництвом спеціаліст відділу кадрів, КП "Біосфера Донецька".

Посилання на повну версію резюме кандидата. 
 

Правоохоронна система
Державне управління
Ідея змін

Зараз Україна знаходиться на етапі, що передує створенню антикорупційного суду. У таких умовах необхідно зосередити увагу на напрацюванні заходів і створенні інструментів, за допомогою яких ми могли б виявляти, перш за все, тих суддів, які завдають шкоди авторитету судової влади, притягувати їх до відповідальності, порушувати питання про їх звільнення з суддівських посад. Це питання честі усього суддівського корпусу.

Серед тактичних завдань є вдосконалення судової гілки влади, очищення суду від корупційних елементів,  ухвалення суддями зважених, справедливих та законних рішень із дотриманням вимог чинного національного законодавства та практики ЄСПЛ.

Стратегічною метою я бачу ставлення нового якісного судочинства у нашій державі, розвантаження судів другої та третьої інстанції, якісно новий прозорий, справедливий та незаангажований суд, реальне (а не декларативне) відокремлення судової гілки влади, зростання ступеня довіри серед населення до судочинства.

Мій проект —  щось середнє між тією системою судочинства, яка зараз існує в державі, і створенням якісно нового суду в Україні. Він включає у себе аналітичну роботу задля виявлення моделі антикорупційного суду, який доречно запровадити саме в Україні з урахуванням менталітету і специфіки проблем, притаманних нашій державі.

Мої пропозиції: проведення аналітичної роботи для обрання моделі антикорупційного суду. Проект платформи для втілення антикорупційної реформи.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:10

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 16:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада