1

Сливчук Дмитро

Вік
30
Київська
Київ
Біографія

Народився: 11.06.1987 року у Києві.

Сімейний стан: неодружений.

Місце проживання: Київ.

Освіта: закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка, здобув диплом спеціаліста за спеціальністю «економічна і соціальна географія».

На даний момент не працюю.

Стратегічні
Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета:

1. Раціональне використання енергоресурсів і повна енергетична незалежність України. Поясню на прикладі електроенергії: усі чудово розуміють що споживання електроенергії нерівномірне протягом дня. Але виробництво її майже однакове протягом  дня і вся електроенергія, яку ми вночі не використовуємо, йде просто на вітер. Чому замість цього не використовувати цю зайву електроенергію там, де вона зможе зберегти інші енергоресурси. Наприклад, щоб взимку опалювати квартири, батареї повинні бути гарячими і вдень, і вночі. Поставити звичайний таймер і 2 види опалення в котельнях, наприклад, з 9.00 до 24.00 використовується газ, а з опівночі до ранку автоматично перемикається на опалення електроенергією. Навіть так, все рівно краще ніж щоб енергія йшла в нікуди, та й так ми збережемо 35-40% усього газу що йде взимку на опалення квартир, а це величезні гроші. Або роботу механізмів, заводів, які споживають величезну кількість електроенергії переводити у нічні зміни(виробництво титану, алюмінію), стимулюючи їх низькими нічними тарифами на електроенергію. На прикладі електроенергії я показав  лише декілька із сотні ідей, як раціонально використовувати енергоресурси.

2. Безоцінкова система освіти.

Можливо, я не правий, але я по-іншому бачу освіту в Україні.Я хочу створити таку систему освіти, головною метою якої буде дати дітям знання, а всю бюрократію викинути геть. Єдиний іспит як для учнів, так і для студентів, який буде повністю електронний. Комп’ютерні класи є вже скрізь, додати пару веб-камер у кабінет, і можна проводити будь-який іспит. Іспит у вигляді тесту, після якого комп’ютер відразу покаже рівень знань учня. У самому тесті учень вибирає, з якої професії він хоче пройти тестування, які будуть декількох рівнів складності, а результати цих тестів будуть відображатись на спеціальному сайті. Так, будь-який роботодавець зможе побачити рейтинг студентів, і ще на етапі навчання почати змагатись за найкращих студентів.

3. Епоха наукових відкриттів.

По-перше, пустити гроші на науку. Не на тих, хто сидить зараз в міністерствах, раз у півроку якусь брошурку видає і отримує величезні премії і надбавки. Нам потрібні нові наукові відкриття, а не макулатура! Тому нам потрібні гранти! Створити сайт, який фінансується міністерством, і де кожен зможе викласти свою ідею, свій винахід, а держава обере перспективні і профінансує.

4. Розробка сучасної зброї.

Розробка нових систем ПВО, здатних збивати ядерні ракети ворогів.

Створення міцної броні для солдат на основі графенових волокон. Модернізація бронетехніки, розробка нових наступальних і оборонних систем, і початок їх масового виробництва. Спитаєте, де на це все взяти гроші? Відповім – коли втілимо в життя мою економічну модель, грошей буде багато, бо Україна стане центром усіх фінансових операцій.

5. Нова економічна модель світу.

Я пропоную викинути все старе і створити абсолютно нову економічну систему. Для початку ця система, повинна бути повністю електронною, бо я не думаю, що паперові гроші ще довго проіснують - максимум років 20-30. Ні, це не Біткоін, хоча в моїй системі і буде використовуватись система блокчейн з криптовалют, але основна відмінність від усіх існуючих криптовалют у тому, що ця електронна валюта буде мати сталу величину. Це теж саме, якщо, наприклад, до криптовалюти прикріпити золотий стандарт, тобто мати повністю функціональну електронну систему з блокчейнами, яку неможливо ніяк буде зламати, і при цьому знати, що твоя електронна валюта має певну матеріальну цінність. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:28

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада