111

Соколик Володимир

Вік
32
Кіровоградська
смт Побузьке
Біографія

Із вересня 2002 року по червень 2007 року навчався у Кіровоградському державному педагогічному університеті, який закінчив у червні 2007 року. 

Із 16 листопада 2006 року по 13 липня 2007 року проходив дійсну строкову службу у військовій частині А0680 Кіровограду. 

31.12.2007 року  - поступив на службу до органів внутрішніх справ України, яку проходив у Голованіському РВ УМВС на різних посадах.

Вступив до Київської академії внутрішніх справ на заочну форму навчання, яку закінчив у 2012 році, отримавши спеціальність "юрист".

Звільнений із органів ОВС 06.11.2015 року із посади дільничного інспектора міліції Голованівського РВ УМВС через скорочення штату.

09.08.2016 року призначений на посаду начальника відділу «Вільшанське бюро правової допомоги» Голованівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

14.09.2017 року - звільнений із посади за власним бажанням. 

8.09.2017 року - прийнятий на посаду старшого охоронника Агрофірма «Хлібороб» у формі товариства із обмеженою відповідальністю.

11.01.2018 року звільнений за згодою сторін.

19.01.2018 року - прийнятий на посаду заступника начальника відділу охорони об’єктів ТОВ «Побузький феронікелевий комбінат», де працюю по сьогодні.

Мешкаю разом зі своєю родиною у смт Побузьке Голованівського району Кіровоградської області. 

28.07.2017 року заснував, зареєстрував та на даний час очолюю громадську організацію з охорони громадського порядку «Моноліт правопорядку», яка діє на території смт Побузьке.

Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Моя програма: спрямування спільних зусиль держави, громадськості на інтелектуальний, культурний, фізичний, економічний розвиток молоді та держави.

Пріоритетні завдання 

  • формування правової свідомості для захисту держави та суспільства України через проведення занять із військово-патріотичної підготовки (стройова, тактична, вогнева, патріотична підготовка);
  • інтелектуальна підготовка, розвиток інтелекту та талантів у кожному;
  • розробка дієвих програм економічної підготовки молоді для подальшого обрання професії, створення своєї справи або бізнесу у різних галузях (щоб молодь могла заробляти гроші);
  • фізична підготовка, розвиток різних безкоштовних спортивних секцій, передусім із єдиноборств, на всій території країни. В першу чергу, у районних центрах та селах;
  • культурна підготовка вивчення народних свят, історії, пісень, одягу (відтворення історичних подій у костюмованих дійствах). 
  • залучення громадськості до участі у проведенні заходів.  

Програма повинна здійснюватись інструкторами-керівниками груп та підрозділів громадської організації та їх помічниками.   

Термін реалізації програми: 2018 – 2028 роки.

Програма може фінансуватися за рахунок коштів: 
а) державного бюджету; 
б) обласного бюджету; 
в) місцевого бюджету; 
г) коштів підприємств, установ, організації та інших джерел, не заборонених законодавством. 
Обсяг коштів, необхідних для фінансування програми, повинен складати не менше 500 тис грн. на рік на кожний районний центр.   

На основі громадської організації «Сокіл» повинна бути створена молодіжна партія України «Україна молода»( УМ), яка повинна вступити у політичну боротьбу на найближчих виборах. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:09

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада