1

Соломко Олександр

Вік
41
Київська
Київ
Біографія

Освіта   

1999-2005 - Київський національний університет фізичної культури та спорту, Олімпійський та професіональний спорт, факультет менеджмент фізичного виховання та спорту.

Досвід роботи

З  11.2014 по 12.2016 - керівник розважального комплексу "Водолій" (ресторанно-розважальний бізнес).

З 05.2014 по теперішній час - керівник компанії WFEF-PRO LTD, дистриб'ютор болгарських вина, завод Brestovitsa.

З 10.2013 по 11.2014 - керівник із розвитку та проведення заходів. Ресторан, паб, боулінг-клуб "Світлофор" (Ресторанно розважальний бізнес).

З 01.2000 по теперішній час - керівник Промоутерського центру елітних боїв.

Соціальний захист
Ідея змін

Моя програмна мета: задоволення та захист законних соціальних, економічних, вікових, спортивних та інших спільних інтересів, сприяння збереженню та відродженню традиційних бойових мистецтв та сприяння розвитку сучасних видів єдиноборств.

Проблема: Погане фінансування олімпійських, професіональних та масових видів спорту, для того, щоб спортсмени нашої країни приймали участь у змаганнях з різних видів єдиноборств.

Основними завданнями в установленому законодавством порядку є:

  • сприяння фізичному, психологічному, культурному розвитку і оздоровленню населення, з використанням багатого досвіду методик спортивних оздоровчих систем, а також вивчення традиційних систем бойових мистецтв і сприяння розвитку на їх основі сучасних видів єдиноборств та організації навчально-тренувального процесу.
  • Cтворення умов для практичного здійснення програм зберігання і відродження традиційних бойових мистецтв, підтримки ініціатив із популяризації спортивного способу життя серед населення.
  • Розробка, розвиток і популяризація елітного бою як комплексного напрямку і виду єдиноборств, створеного на основі об’єднання кращих традиційних систем бойових мистецтв, таких як: бокс, тайський бокс, кікбоксинг, шутбоксинг, інших видів та стилів бойових мистецтв.
  • Розвиток і зміцнення спортивних зв’язків із національними федераціями, клубами, громадськими організаціями і спорідненими міжнародними організаціями.
  • Вивчення і узагальнення вітчизняного і міжнародного досвіду розвитку єдиноборств.
  • Сприяння удосконаленню системи підготовки кваліфікованих інструкторських, суддівських, спортивних кадрів, уніфікації основних програмних вимог.
  • Здійснення співробітництва із зацікавленими правоохоронними органами та комісіями у справах неповнолітніх з метою надання соціальної та благодійної допомоги дітям з девіантною поведінкою та дітям з неблагонадійних сімей.
  • Вивчення і використання оздоровчих компонентів бойових мистецтв з метою оздоровлення та реабілітації спортсменів та любителів, активізації духовних і фізичних можливостей людини.

Спорт дає виховання молоді, психологічну поведінку, розуміння цінностей. Дає нові перспективи для молоді, яка покаже себе новими лідерами.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 13:49

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада