1

Сопілко Іван

Вік
32
Хмельницька
Хмельницький
Біографія

Освіта

2006 рр. - Національна академія внутрішніх справ України, Київ, Навчально-науковий інститут підготовки слідчих і криміналістів.Спеціаліст, правознавство (спеціалізація-експертно-криміналістична).

2007 рр. - Академія управління МВС України, Київ: Інститут післядипломної освіти. Магістр, педагогіка (управління).

2010-2013 рр. - Національна академія внутрішніх справ України, Київ, Адюнктура і докторантура. Адюнкт (кафедра криміналістики і судової медицини).

Досвід роботи

2006-2010 рр. -  Україна, НДЕКЦ при УМВС України в Хмельницькій області. Експерт сектору дослідження зброї і трасологічних досліджень. Проведення криміналістичних експертиз, участь у оглядах місць подій.

2010-2013 рр. - Україна, Адюнктура і докторантура НАВС України, адюнкт кафедри криміналістики і судової медицини.

Посилання на повне резюме.

Стратегічні
Економіка
Ідея змін

Моя програмна мета: підвищення соціального забезпечення громадян шляхом розвитку малого і середнього бізнесу. Впровадження ресурсоорієнтовної моделі економіки. Розвиток неприбуткової громадської активності громадян. Виявлення  причин і умов  гальмування у розвитку малого і середнього бізнесу в Україні. Визначення динаміки і напрямів розвитку економіки у сфері малого і середнього бізнесу.

Розвиток економіки України повинен відбуватись у дусі  еволюційного розвитку малого бізнесу шляхом організації систем визнання і навчальної підтримки з боку держави в умовах надання правосуб’єктності українським громадам і отримання допомоги у міжнародному брендуванні з боку України та зацікавлених сторін. Революція дій у даному контексті полягає у  необхідності організації «народних Віч» у кожному із 30 000 українських поселень мінімум раз у місяць.

Цінність бізнесу полягає не лише  у надходженнях, але і у самому його процесі, успіх якого залежить від успіху тієї чи іншої програми навчання його персоналу.  Народне віче як складова даного навчального процесу може відіграти місце своєрідного майданчика для визнання досягнень, тобто наприклад, під час його проведення раз у місяць можуть надаватись певні нагороди, а що найголовніше-оплески і визнання громади. Далі, більш обємним заходом можливо виділити виїздні заходи, наприклад участь у міжнародних цілевих виставках в столиці України, або і в інших містах Європи.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:48

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:23

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:37

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада