Сороченко

Сороченко Антон

Вік
31
Київська
Київ
Біографія

Освіта

Київський національний університет імені Тараса Шевченка, юридичний факультет, магістр права, кандидат юридичних наук (тема дисертації: “Корпоративні права та обов’язки: господарсько-правовий аспект”).

Досвід роботи

Липень 2006 року – 27 липня 2009 року - помічник юриста науково-технологічного алмазного концерну „Алкон” Національної академії наук України.

Основні обов'язки: ведення претензійно-позовної роботи (розробка проектів позовних заяв, відкликань на позовні заяви), представництво інтересів концерну „Алкон” та його структурних підрозділів, а також інших фізичних та юридичних осіб за їх дорученнями в судах усіх ланок та інстанцій, включаючи Верховний Суд України, Вищий господарський суд України, а також у інших державних органах та установах, надання письмових і усних юридичних висновків (консультацій) із господарського, цивільного, кримінального, корпоративного, трудового, цивільного процесуального, господарського процесуального та інших галузей права.

28 липня 2009 року – по сьогоднішній день - головний спеціаліст відділу методологічної координації сфери публічних закупівель департаменту регулювання публічних закупівель Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.
Основні обов'язки: надання юридичних висновків з питань застосування законодавства України у сфері публічних закупівель.

Додаткові відомості

- ступінь володіння мовами: українська – вільно, російська – вільно, англійська – Advanced Level (I finished Highest courses of foreign languages at the Ministry of economy of Ukraine  in June, 2012);

-  впевнений користувач ПК (Microsoft Office, Windows, Internet, Liga Client);

-  маю права водія категорії „В”.

Працюю за сумісництвом на посаді доцента кафедри публічного управління та публічної служби Національної академії державного управління при Президентові України. 

Викладаю авторську навчальну дисципліну “Розвиток публічно-приватного партнерства в Україні в умовах глобалізації світової економіки” (для слухачів освітньо-кваліфікаційного рівня “Магістр”).

Маю більше 20 наукових статей за тематикою “Корпоративне право” та “Публічно-приватне партнерство”.


 

Економіка
Правоохоронна система
Стратегічні
Ідея змін

Мета: “Розвиток публічно-приватного партнерства в Україні в умовах глобалізації світової економіки”.

- розробка проектів нормативно-правових актів, що регулюють порядок застосування корпоративної форми ППП;

- напрацювання науково-методологічних рекомендацій щодо розвитку ППП в Україні;

- юридична підтримка реалізації інфраструктурних проектів;

- активізація впровадження інноваційних науково-технічних проектів;

- міжнародна співпраця, обмін досвідом в галузі ППП.

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:23

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Рудаков Василь Петрович

вт, 05/15/2018 - 16:35

Неправильний підхід. Треба чим далі від тих, хто глобалізує Україну. Глобалізація - це пряме через ВТО рабство, електронне рабство.І повне зубожіння і знищення корінного населення.І зовсім немає програм, про втілення нових винаходів і технологій, які мають найбільшу цінність і приносять максимальний доход. Як що сільське господарство приносить 10-25% доходу, то винаходи(чим займається Америка та Японія 100=200 до тисячі процентів. Тому без розстрілу чиновників корупціонерів не обійтись.Только пуля бюрократа может отрезвить....... І обов,язкова зміна всього устрою з дико капіталістичного на суспільно общинний лад зі зміною фінансово-банківської ростовщицької системи на систему радянського чи японського типу. І чим швидше, тим ліпше. Інакше ломежузи хамміти продадуть і нас і нашу землю.

Мірошникова Тетяна Олексіївна

пт, 07/27/2018 - 15:37

Доброго дня!
Хочу запропонувати Вам як надзвичайно амбіційній людині, громадянину своєї країни що хоче змінити в ній життя на краще реалізувати свій потенціал в команді чесного та порядного кандидата в Президенти України , який відповідно останніх рейтингів виграє в другому турі у всіх інших кандидатів. Якщо дана пропозиція Вас зацікавила - чекаю контактні дані на тел +380975479106 чи е-мейл
[email protected]
для продовження комунікації . Гарного дня )

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада