йіс2йу

Старікова Лариса

Вік
60
Київська
Київ
Біографія

Освіта

Київський держаний університет ім. Т.Г.Шевченка, радіофізичний факультет, 1975-1980, диплом з відзнакою Г-ІІ № 039960, 19.05.1980.

Аспірантура: Інститут кібернетики Академії наук УРСР, ленінський стипендіат, Київ, 1980-1985.

Науковий ступінь: кандидат фізико-математичних наук, 1986, ФІАН СРСР, диплом КД № 006173, 07.01.1987.

Досвід роботи

Аграрний союз України, координатор Аналітичного центру, червень 2012 – дотепер, з грудня 2014 дотепер голова правління ГО "Аналітичний центр АСУ".

ТОВ "Агентство розвитку", засновник і директор, листопад 2006 – листопад 2013.

Компанія Next Step Oekraine, координатор по Україні, вересень 2003 – грудень 2006.

Проект „Агентство Розвитку”, Український інститут лінгвістики і менеджменту, керівник, січень 2000 – листопад 2004.

Український інститут лінгвістики і менеджменту, січень 1999 – листопад 2004. 

Канадсько-Український законодавчий і міжурядовий проект, НДО “Громадянська енергія”, секторальний спеціаліст, лютий 2001 – квітень 2002.

Програма Сприяння Парламентові України (ПСП), Університет штату Індіана, Агентство з міжнародного розвитку США (USAID), консультант, квітень 1998 – січень 2001.

Голова Прес-служби, Асоціація міст України, червень – жовтень 1998.

Інститут педагогіки та психології професіональної освіти, Академія педагогічних наук України, старший науковий співробітник, вересень 1996 – лютий 1998.

Аналітичний тижневик ‘Рейтинг’, голова відділу економіки, січень 1996 – серпень 1998.

Журналіст, аналітик, ділові тижневики ‘Комерсант України’, видання концерну ‘Бліц-Інформ’: газети ‘Бізнес’, ‘Новости’, журнал ‘Капитал’), Червень 1994 – Вересень 1998. 

Інститут кібернетики Академії наук України, аспірант, дослідник, старший науковий співробітник, серпень 1980 – травень 1994.

 

Економіка
Регіональні програми
Ідея змін

Моя програмна мета: створити сучасну національну систему забезпечення безпеки харчових продуктів і захисту споживача.

Проблема: надання підприємствам можливості дотримуватися або не дотримуватися технологій виробництва, свобода мати чи не мати технологічну документацію мало наслідком затяжну амортизаційну кризу, примітивізацію бізнесу, унеможливлення інновацій та інвестицій. Процес переходу держави із рівня галузевої регламентації може стати не менш драматичним, і мати не менш руйнівні наслідки. Однак в інших країнах світу держава, зазвичай, не вдається до занадто детального регламентування бізнесу, а контроль за якістю та безпечністю продукції при цьому залишається досить жорстким. Тож Україні теж варто знайти адекватні механізми самоорганізації бізнесу для того, щоб забезпечити відповідальність виробника та безпеку споживача за умови гарантування свободи виробника та конкуренції на ринку.

Концепція розвитку галузевих асоціацій на засадах саморегулювання, створена в рамках проекту "Зміцнення спроможності галузевих асоціацій до аналізу політики дерегуляції і розвитку саморегулювання у сфері безпечності і якості аграрної продукції", підтриманого проектом "Агросільрозвиток", фінансованого USAID, є першою спробою вирішити питання запровадження галузевого саморегулювання в аграрній сфері України у спосіб, відмінний від прийняття закону.

Концепція фіксує засади, принципи та організаційно-фінансові механізми розвитку галузевого саморегулювання, яке реалізується при безпосередній участі галузевих асоціацій, і пропонує їх для використання галузевими асоціаціями. Формування консенсусу навколо запропонованого документу сприятиме підвищенню безпечності і якості продукції українського виробника, зміцненню його авторитету на вітчизняному і міжнародних ринках.

Детальніше про проект "Зміцнення спроможності галузевих асоціацій до аналізу політики дерегуляції і розвитку саморегулювання у сфері безпечності і якості аграрної продукції" за посиланням.

 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 15:18

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:46

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада