орпав

Старжевська Ганна

Вік
31
Одеська
Одеса
Біографія

Освіта

ОНУ ім. І.І. Мечникова, історичний факультет (спеціаліст).

Досвід роботи

 • 2013- 2016 рр. - Менеджер та спортивний журналіст компанії «Adidas Group»;

 • 2011-2013 рр. - Позаштатний журналіст  різних періодичних видань;

 • Рекламний журналіст в написанні статей в сфері готельно - ресторанного бізнесу;

 •  2007-2010 рр. - менеджер відділу Інноваційних Технологій ІТІ «Біотехніка» ;

 • Просування проекту «без ГМО» в ЗМІ, періодичних виданнях, інтернет - порталах;

 • По сумісництву -  робота в Південному центрі політичного консультування.

Туризм
Ідея змін

Одеський регіон відомий багатьом як найбільша багатонаціональна область України. Але мало хто знає, що південна частина країни, має величезний природно-ресурсний потенціал, і є стратегічно важливим регіоном транзитних можливостей, унікальних туристичних маршрутів, що представляє інтерес для міжнародних потенційних інвесторів.

Саме у Бессарабії є виходи до Чорного моря і Дунайської артерії, яка пов'язує нас з країнами Західної Європи. У цій частині країни розташовані дві траси національного значення. Це траса М-15 Одеса - Рейні, ремонт якої, за даними ОДА, завершують цього року.

Друга траса Т-1632, яка з'єднує країни - Молдавію (АТО Гагаузія) та Україну, є найбільш швидкою трасою, для виїзду до Румунії та Болгарії. Сьогодні ділянка 51 км. траси 1632 знаходиться в аварійному стані.

Т-1632 з'єднує 11 населених пунктів Болгадского району. Саме цей район, є самим віддаленим районом області і найцікавішим в сфері автентичного туризму і транскордонного співробітництва.

Район має культурну спадщину з гагаузами (АТО Гагаузія) - це єдина етнічна група в Україні, яка проживає тільки у Болградському районі.

Завдяки тому, що це найдальший регіон країни тут збереглася самобутня, автентична культура, етнічна кухня. Також в цьому районі більше 200 років проживають болгари, яких пов'язує спільна історична спадщина з сучасною Болгарією.

Розуміючи стратегічне значення даного регіону та шляхи розвитку, в листопаді 2016 року був створений проект «Kubey Tour», який включає в себе кілька напрямків:

 • Транскордонне співробітництво, участь в міжнародних, національних програмах, грантах, конкурсах, для залучення інвестицій в даний регіон;

 • Проведення спільних культурних заходів по транскордонним угодам;

 • Допомога у створенні етнографічних, туристичних локацій;

 • При взаємодії з органами місцевої влади, краєзнавцями, міжнародними громадськими організаціями та асоціаціями;

 • Популяризація району. Організація етнічних фестивалів, метою яких є - відродити старовинну бессарабську культуру;

 • Створення автентичних туристичних маршрутів різного типу.

Виконання даної програми приверне увагу держави до проблем регіону і зацікавить міжнародних інвесторів у розвитку самої південної частини Бессарабії.

Для місцевих жителів реалізація програми дасть розуміння національної приналежності до України, а так само допоможе організації робочих місць і повернення жителів в рідні місця.

Терміни виконання програми: 2016-2020 рр

Протягом 2018 року плануються створення першого гастрономічного туру, організація першого автентичного фестивалю, участь в міжнародній програмі по темі «Сортування сміття - рішення екологічної проблеми регіону».
 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:47

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:47

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:54

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада