ОНУ ім. І.І. Мечникова, історичний факультет (спеціаліст).
Досвід роботи
2013- 2016 рр. - Менеджер та спортивний журналіст компанії «Adidas Group»;
2011-2013 рр. - Позаштатний журналіст різних періодичних видань;
Рекламний журналіст в написанні статей в сфері готельно - ресторанного бізнесу;
2007-2010 рр. - менеджер відділу Інноваційних Технологій ІТІ «Біотехніка» ;
Просування проекту «без ГМО» в ЗМІ, періодичних виданнях, інтернет - порталах;
По сумісництву - робота в Південному центрі політичного консультування.
Туризм
Ідея змін
Одеський регіон відомий багатьом як найбільша багатонаціональна область України. Але мало хто знає, що південна частина країни, має величезний природно-ресурсний потенціал, і є стратегічно важливим регіоном транзитних можливостей, унікальних туристичних маршрутів, що представляє інтерес для міжнародних потенційних інвесторів.
Саме у Бессарабії є виходи до Чорного моря і Дунайської артерії, яка пов'язує нас з країнами Західної Європи. У цій частині країни розташовані дві траси національного значення. Це траса М-15 Одеса - Рейні, ремонт якої, за даними ОДА, завершують цього року.
Друга траса Т-1632, яка з'єднує країни - Молдавію (АТО Гагаузія) та Україну, є найбільш швидкою трасою, для виїзду до Румунії та Болгарії. Сьогодні ділянка 51 км. траси 1632 знаходиться в аварійному стані.
Т-1632 з'єднує 11 населених пунктів Болгадского району. Саме цей район, є самим віддаленим районом області і найцікавішим в сфері автентичного туризму і транскордонного співробітництва.
Район має культурну спадщину з гагаузами (АТО Гагаузія) - це єдина етнічна група в Україні, яка проживає тільки у Болградському районі.
Завдяки тому, що це найдальший регіон країни тут збереглася самобутня, автентична культура, етнічна кухня. Також в цьому районі більше 200 років проживають болгари, яких пов'язує спільна історична спадщина з сучасною Болгарією.
Розуміючи стратегічне значення даного регіону та шляхи розвитку, в листопаді 2016 року був створений проект «Kubey Tour», який включає в себе кілька напрямків:
Транскордонне співробітництво, участь в міжнародних, національних програмах, грантах, конкурсах, для залучення інвестицій в даний регіон;
Проведення спільних культурних заходів по транскордонним угодам;
Допомога у створенні етнографічних, туристичних локацій;
При взаємодії з органами місцевої влади, краєзнавцями, міжнародними громадськими організаціями та асоціаціями;
Популяризація району. Організація етнічних фестивалів, метою яких є - відродити старовинну бессарабську культуру;
Створення автентичних туристичних маршрутів різного типу.
Виконання даної програми приверне увагу держави до проблем регіону і зацікавить міжнародних інвесторів у розвитку самої південної частини Бессарабії.
Для місцевих жителів реалізація програми дасть розуміння національної приналежності до України, а так само допоможе організації робочих місць і повернення жителів в рідні місця.
Терміни виконання програми: 2016-2020 рр
Протягом 2018 року плануються створення першого гастрономічного туру, організація першого автентичного фестивалю, участь в міжнародній програмі по темі «Сортування сміття - рішення екологічної проблеми регіону».