Стретович

Стретович Інна

Вік
37
Волинська
Луцьк
Біографія

Досвід роботи

05.2010 до сьогоднішнього дня - самозайнята особа – ФОП. Основна робота - в якості фрілансера.

Обов’язки: обслуговування юридичних осіб по всій території України, розробка та супровід договорів, розробка бізнес-планів, консультування з питань податкового, господарського, цивільного права.

Договірне право: розробка внутрішніх документів підприємства, підприємця, участь у судових процесах, пов'язаних з кредитуванням фізичних осіб (на стороні фізичних осіб), з питань сімейного, трудового, споживчого законодавства, консультування юридичних осіб та ФОП з питань господарської діяльності тощо.
Розробка документів для громадських організацій – статут, протоколи, внесення змін.

07.2015 - 04.2016 - в.о. начальника відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Волинській області;

10.2014 - 05.2015 - юрисконсульт ТОВ «ТД «Луцьккондитер»;

11.2011 - 10.2014 - начальник юридичного відділу ТОВ «Преміум-Сервіс»;

04.2005 - 05.2010 - завідуючий юридичним сектором;

Обов’язки: управління у справах захисту прав споживачів у Волинській області (державна служба), розгляд звернень громадян, проведення планових та позапланових перевірок, представництво у судах, систематизація та аналіз законодавства, контроль внутрішніх документів щодо їх відповідності нормативно-правовим актам, робота з правоохоронними органами, надання консультацій та роз’яснень суб’єктам господарювання.

Освіта

09.1998 - 07.2003 - ВДУ ім. Лесі Українки, м. Луцьк, факультет - юридичний, спеціальність – правознавство, спецаліст.

Професійні навички

- навички роботи з комп’ютером, досвідчений користувач;

- юридичний аудит (відповідність діяльності законодавству) – експерт, використовую в даний час, 9 років досвіду.

Додаткова інформація

Співпрацюю з ЗМІ (радіо, газети) щодо надання консультацій у сфері захисту прав споживачів, сімейних правовідносин тощо.

Активний член  ГО «Асоціація захисту прав споживачів+».

Є власна колонка на сайті http://www.0332.ua/p/jurist, https://www.0332.ua/p/zahyst,  де надаю безкоштовні консультації.

 

 

Правоохоронна система
Ідея змін

1. Земля і діяльність садівничих товариств

Проблема: садівничі товариства, як такі, потерпають від відсутності грамотного управління.

Вирішення: 

  • провести перевірки, із залученням податкових органів та виконавчих органів у сфері земельних відносин та відповідних рад, яким належать земельні ділянки, для виявлення та попередження порушень садівничими товариствами у сфері податкового законодавства;
  • у сфері електроспоживання – ввести спеціальний тариф для садівничих товариств у разі відсутності виробничих потужностей, адже його споживає фактично населення, а не юридична особа.
  • провести навчання для голів садівничих товариств; 
  • ініціювати створення ефективної Асоціації садівничих товариств для можливості захисту саме членів таких кооперативів.

2. Захист прав споживачів

Проблема: державні органи, часто зв’язані бюрократією для проведення ефективного та належного контролю за додержанням і відновленням прав споживачів. 

Вирішення: 

  • провести першу конференцію громадських організацій у сфері захисту прав споживачів;
  • створити центри захисту прав споживачів за підтримки Держспоживслужби– так званих ринкових наглядачів (на прикладі Німеччини) та надати їм право консультувати у всіх сферах, на які розповсюджується ЗУ «Про захист прав споживачів»;
  • створити реєстр недобросовісних підприємців (підприємств), які найчастіше порушують захист прав споживачів;
  • посилити просвітницьку кампанію про захист прав споживачів серед школярів на уроках хімії, правознавства, у молодших класах. 

3. Ціноутворення у сфері громадського транспорту.

Проблема: вартість проїзду у «маршрутках».

Вирішення:

  • внести зміни до законодавства, якими передбачити в умовах тендеру на перевезення надання економічного розрахунку ціни проїзду, а також бюджету підприємства.
  • посилити контроль за діяльністю у сфері пасажирських перевезень, особливо щодо можливості розірвання тендерних договорів із порушниками і передбачити можливість забезпечення «соціальним» транспортом для вразливих верств населення, а також для мешканців віддалених сіл (на тимчасовій основі, наприклад, на періоди весняно-польових робіт, у вихідні та святкові дні).

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:35

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись, володіючи правильними знаннями і світоглядом.
Запрошую на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/demosy-zarodky-postindustrialnoyi-cyviliza…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:13

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:36

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада