Сухін

Сухін Сергій

Вік
27
Донецька
Краматорськ
Біографія

Освіта

2007-2010 рр. – Горлівський житлово-комунальний технікум. Спеціальність "Монтаж і обслуговування внутрішніх санітарно-технічних систем і вентиляції", технік-технолог.

2010-2014 рр. – Харківський національний університет міського господарства ім. О.М. Бекетова (факультет інженерних мереж і екології міст), спеціальність "Теплогазопостачання і вентиляція", спеціаліст з теплогазопостачання і вентиляції.

Досвід роботи

серпень-вересень 2008 р. – слюсар сантехвідділу 2 розряду в міжнародному дитячому центрі "Артек".

2010-2011 рр. – оператор ЦТП 2 розряду в ОКП "ДТКЕ" ВО "Краматорськміжрайтепломережа";

липень 2014 р. – слюсар з ремонту обладнання котелен в ОКП "ДТКЕ" ВО "Краматорськміжрайтепломережа";

грудень 2014 р. – інженер виробничо-технічного відділу ОКП "Донецьктеплокомуненерго";

2016 – 2017 рр. – директор в ТОВ "Об’єднання МК" (інтернет-провайдер "Гепард");

З 2014 року – інженер виробничої служби технічного нагляду ОКП "Донецьктеплокомуненерго".

Посилання на повне резюме кандидата. 

ІТ
Ідея змін

Моя програмна мета 

Впровадження робототехніки в шкільну програму

Ідея полягає у впровадженні в школах України перспективної ІТ-освіти, а саме єдину навчальну програму, яка б з ранніх років готувала до життя в нових технологічних умовах і підвищувала інтерес до інженерних спеціальностей. 

Чому саме Україна? На сьогоднішній день рівень фахівців в області ІТ-професій в нашій країні досить високий, тому наших фахівців цінують по всьому світу. Світові зміни та орієнтованість на автоматизацію процесів у всіх сферах життя роблять виховання провідних спеціалістів в галузі робототехніки та програмування вкрай актуальними, і у нас є всі необхідні ресурси для створення нових кадрів, які б змогли підняти нашу країну на новий рівень в світовій ІТ-спільноті. Як результат, Україна отримала б фахівців з розробки військової техніки для оборони своїх кордонів, інженерів, які могли б оптимізувати технологічні процеси у будівництві та інших галузях. 

Даний проект передбачає закупівлю конструкторів на базі Lego Education або Adruino для створення роботів. Учні зможуть створити і запрограмувати власних роботів за допомогою платформи WeDo 2.0, Lego Mindstorms. Вартість проекту становить 65 000 грн для однієї школи.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:09

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:35

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:07

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:29

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада