Фото Сухотін

Сухотін Денис

Вік
39
Закарпатська
Ужгород
Біографія

У 2002 році закінчив юридичний факультет Ужгородського національного університету.

Голова Закарпатського обласного товариства інвалідів Всеукраїнської організації «Союз осіб з інвалідністю України».

Член громадської ради при Закарпатській ОДА, член Закарпатського обласного та Ужгородського міського комітетів доступності.

2015 - 2016 рр. - Головний юрисконсульт управління по проблемним кредитам в Закарпатскій області, ПАТ Банк Форум.

2013 - 2015 рр. - Головний юрисконсульт управління комунального майна Закарпатської ОДА.

2004 - 2012 рр. - Провідний, а згодом головний юрисконсульт юридичного відділу, заступник начальника юридичного відділу начальник управління персоналом філії в м. Ужгород, ПАТ Промінвестбанк. 

Мета діяльності

Соціальний і правовий захист осіб з інвалідністю та членів їх сімей.

Посилання на повне резюме кандидата. 

Регіональні програми
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Програмна мета «Місто рівних можливостей», покращення доступу до міської інфраструктури для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення в м. Ужгород, де проживає 6 тисяч інвалідів.   

Безбар’єрне міське середовище є лише одним із проявів принципу Універсального Дизайну, загальноприйнятого у розвинених країнах. Також при створенні такого середовища користуються стандартами і стретегіями ООН, ВООЗ та ЮНІСЕФ, які забезпечують доступність продуктів, просторів і послуг для всіх без виключення користувачів та суспільної інтеграції. Існують базові елементи, без яких безбар’єрне міське середовище неможливе. Ліфти, пандуси, пішохідні зони і переходи, тактильна плитка, звукові сигнали, адаптовані туалети, відсутність цих речей створює дискримінацію і унеможливлює соціальну адаптацію і повноцінне життя. За допомогою реалізації цього проекту ми зможемо не просто привернути увагу до проблеми, а показати на прикладі одного українського міста, що змінити життя можливо, і зробити щасливими мільйони людей з інвалідністю та членів їхніх родин не так і складно, як здається. Потрібно лише бажання, увага і трохи зусиль.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Шатній Олександр Вікторович

пт, 05/18/2018 - 15:52

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада