сукненко

Сукненко Любов

Вік
40
Київська
Петропавлівська Борщагівка
Біографія

Освіта:

2013 - 2015 рр. Київський національний університет будівництва і архітектури Факультет- автоматизації та інформаційних технологій. Спеціальність - управління проектами, керівник проектів і програм, магістратура.

1999 - 2003 рр. Державна Академія Керівних Кадрів Культури і Мистецтв. Спеціальність - соціолог, отримала додаткову кваліфікацію «соціолог-психоаналітик»

1995 - 1999 рр. Київський педагогічний коледж ім. К.Д. Ушинського м Київ. Спеціальність – музичне виховання

Досвід роботи:

ТОВ «ГРУПА КОМПАНІЙ «ТРЕЙДЕКС» Посада – Куратор проектів. 

Лютий 2013 - 1 червня 2013 роки. ТОВ «Укртеплобудіндустрія». Посада - керівник відділу постачання та збуту.

2007 - 2012 рр. ТОВ «ІМПУЛЬС ТРЕЙД» Посада – Директор (засновник). Вид діяльності: оптовий продаж будівельних матеріалів; виробництво та розлив безалкогольних напоїв.

2007 - 2008 рр. ТОВ «Імпульс-К1». Вид діяльності: оптовий продаж будівельних матеріалів. Посада - менеджер, переведена на посаду комерційний директор.

2003 - 2007 рр. Агенція подій «STL». Посада – Комерційний директор Вид діяльності: Організація корпоративних та рекламних заходів; Організація тренінгів; Організація фестивалів.

2001 - 2003 рр. Творча агенція «SoulB». Вид діяльності: організація корпоративних та рекламних заходів; організація фестивалів та конкурсів; послуги в шоу-бізнесі – продюсування арт-балету SoulB.

Посилання на повне резюме.

Освіта
Ідея змін

Мета: підвищення іміджу ремісничих та робітничих професій через популяризацію кожної окремої галузі, демонстрацію її граней та можливостей у формі інтерактивного галузевого шоу «Фестиваль REMESLO™» та створення освітнього центру «REMESLO EDUCATION», що консолідує найкращих галузевих фахівців для швидкої підготовки кадрів.

Програма поділяється на два взаємодоповнюючі проекти:

1. Цикл різногалузевих фестивалів REMESLO™

Мета циклу галузевих фестивалів: створення сучасної інтерактивної комунікаційної платформи, для популяризації та підвищення іміджу кожної окремої галузі та ремісничих спеціальностей, де: виробники зможуть представити свої товари покупцям; продавці матеріалів та комплектуючих, технологій та послуг – презентувати найновіші продукти та технології; відвідувачі могли б отримати комплексне уявлення про кожну окрему галузь і ремісничі спеціальності та захопитися цією справою; представники освітніх закладів – популяризувати та презентувати власні навчальні програми; роботодавці – знайти кваліфікованих працівників; споживачі – придбати якісні товари.

2. Освітній центр «REMESLO EDUCATION»

Мета освітнього центру «REMESLO EDUCATION»: Консолідація фахівців для створення та надання якісних знань та практичних навичок для підготовки фахівців в різних галузях в найкоротший термін. В рамках освітнього центру будуть створені різні напрямки підготовки: деревообробка, будівництво та соціальна інженерія, харчові технології, дизайн та архітектура, малярна справа, мистецтво, народні ремесла, журналістика, агро технології, бізнес-процеси тощо.

Посилання на повну програмну мету.

Сукненко Любов

пт, 05/11/2018 - 09:17

Пане Олександре, дякую за запрошення!
Бажаю Вам успіспіхів у проекті.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:36

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Сукненко Любов

У відповідь до від

нд, 05/13/2018 - 15:53

Дякую, цікавий ресурс! Чи можливо анонсувати наш проект на Вашому порталі? В даний момент йде активна підготовка до старту освітнього центру REMESLO EDUCATION, - експрес підготовка фахівців для різних галузей. Та ми вже почали організацію фестивалю Столярне REMESLO, що популяризує деревообробну та меблеву галузь, підвищує її імідж та демонструє професійні можливості.

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:10

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада