Програмна мета: збудувати мережу «Школи волонтера», що діятиме як у стаціонарних умовах, так і під відкритим небом. Тренерським ресурсом для неї мають бути її випускники та тренери, яким близька місія Школи. Матеріальні ресурси приходять туди, де твориться нова якість людських стосунків, тому основа – місцеві ресурси.
Календар розвитку такий: цей рік започаткування програми 1000 волонтерів із бюджетом 300 тис. грн навколо районного містечка Стрий, Наступний рік мультиплікація на Львівську область і 3 000 волонтерів із бюджетом 1 млн грн, впродовж наступних п’яти років поширення на інші області, 20 000 волонтерів із бюджетом 10 млн грн.
Основні принципи діяльності: самодостатність, донори, практичні результати, майданчик накопичень синергії громад у малих населених пунктах.
Реалізація «Школи волонтера»
- Опитування всіх старшокласників (8-10 класи) про їхні ідеї можливих змін у класі, школі, вулиці чи населеному пункті, де проживають. У Стрийському районі, де 1800 старшокласників у районі та стільки ж у місті Стрию. Опитування через анкети. Відбір із прогнозовано отриманих 300 заповнених анкет запросити 200 осіб на Молодіжний Форум з вироблення волонтерської програми регіону.
- Проведення Молодіжного Форуму, зустрічі молоді із людьми, що досягли успіхів та розробка стратегії молодіжної політики на 2018-2019 рр.
- Створення молодіжної робочої групи із втілення прийнятої регіональної волонтерської програми на форумі та лобіювання програм підтримки молодіжних ініціатив.
- Створення мережі місцевих волонтерських груп, проведення «Школи Волонтера», здійснення на місцях задуманого волонтерами.
- Святкове прийняття та обговорення підсумків волонтерського року у листопаді цього року.
Посилання на повну програмну мету кандидата.