1

Сурма Святослав

Вік
35
Львівська
Дрогобич
Біографія

Освіта

Маю вищу технічну освіту (Львівська політехніка, 1983). Закінчив аспірантуру там же. Маю 15 винаходів.

Досвід роботи

Був співорганізатором Пласту у Дрогобичі та Україні. Був вихователем, проводив всеукраїнський вишкільний табір «Золота Булава» та активно працюю із молоддю дотепер. Співпрацюю із Фондом громад «Рідня» (Стрий), та «Школою лідерства» у Стрию.

Соціальний захист
Ідея змін

Програмна мета: збудувати мережу «Школи волонтера», що діятиме як у стаціонарних умовах, так і під відкритим небом. Тренерським ресурсом для неї мають бути її випускники та тренери, яким близька місія Школи. Матеріальні ресурси приходять туди, де твориться нова якість людських стосунків, тому основа – місцеві ресурси.

Календар розвитку такий: цей рік започаткування програми 1000 волонтерів із бюджетом 300 тис. грн навколо районного містечка Стрий, Наступний рік мультиплікація на Львівську область і 3 000 волонтерів із бюджетом 1 млн грн, впродовж наступних п’яти років поширення на інші області, 20 000 волонтерів із бюджетом 10 млн грн.

Основні принципи діяльності: самодостатність, донори, практичні результати, майданчик накопичень синергії громад у малих населених пунктах.

Реалізація «Школи волонтера»
- Опитування всіх старшокласників (8-10 класи) про їхні ідеї можливих змін у класі, школі, вулиці чи населеному пункті, де проживають. У Стрийському районі, де 1800 старшокласників у районі та стільки ж у місті Стрию. Опитування через анкети. Відбір із прогнозовано отриманих 300 заповнених анкет запросити 200 осіб на Молодіжний Форум з вироблення волонтерської програми регіону.
- Проведення Молодіжного Форуму, зустрічі молоді із людьми, що досягли успіхів та розробка стратегії молодіжної політики на 2018-2019 рр. 
- Створення молодіжної робочої групи із втілення прийнятої регіональної волонтерської програми на форумі та лобіювання програм підтримки молодіжних ініціатив.
- Створення мережі місцевих волонтерських груп, проведення «Школи Волонтера», здійснення на місцях задуманого волонтерами. 
- Святкове прийняття та обговорення підсумків волонтерського року у листопаді цього року.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:08

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада