Талашкевич Вікторія

Талашкевич Вікторія

Вік
37
Кіровоградська
Кропивницький
Біографія

Журналістка, тренерка, менеджерка проектів

Диплом про вищу освіту: у галузі викладання англійської мови та української мови і літератури (диплом спеціаліста, з відзнакою) Кіровоградського державного педагогічного університету імені В. Винниченка (Факультет іноземних мов, 2002 рік).

Досвід роботи у сфері комунікації та медіа: Сімнадцять років на телебаченні, на радіо, у друкованій та електронній пресі на посадах кореспондентки, редакторки відділу новин, головної редакторки газет та інформаційних сайтів.

Нинішня посада: Фізична особа-підприємець, freelance журналістка, тренерка та менеджерка проектів громадської організації «Прес-клуб реформ»
Сайт «Прес-клубу реформ»: http://kirovohradpressclub.org/

Має шість авторських тренінгів на тематику захисту прав людини, використання он-лайн інструментів у просуванні громадських ініціатив, комунікацій та PR для громадського сектору, розвитку блогерства та соціального підприємництва, а також маркетингу та реклами. Веде телевізійні програми на каналі «Кіровоград» (обласне державне телебачення) та пише статті для газети «Україна-Центр», журналу «Ланруж», сайту «Тусовка».

З 2015 року Вікторія Талашкевич - майстер-фасилітаторка тренінгів та координатор проектів за програмою «Активні громадяни» Британської ради в Україні. З 2016 року Вікторія – технічна радниця програм взаємодії між WAKE (Сан-Франциско, США) та українськими громадськими організаціями за програмою tech2empower.

Освіта:

1997 г. – 2002 г. Кіровоградський державний педагогічний університет. Спеціальність – викладач англійської мови та української мови

Досвід роботи:

З 2005 року і досі — Координаторка громадської організації «Прес-клуб реформ» 
З 2018 року і досі — Радниця з комунікацій Центру розвитку місцевого самоврядування
2014-2017 — Ведуча аналітичного телевізійного шоу "Ми" на каналі «Кіровоград»
2003-2004 — Начальниця Відділу міжнародних зв’язків Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка;
2002-2004 — Редакторка програми новин "День за днем" на каналі «Кіровоград»
2003-досі р. — Тренерка з питань моніторингу прав людини, блогерства, соціальних мереж громадської організації «Прес-клуб реформ»

Регіональні програми
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Беру участь у проекті, щоб подавати приклад проактивності моїм колежанкам по всій країні.

1) Програмна мета

Через щоденну наполегливу роботу із мешканцями Кіровоградської області сприяти об'єднанню територіальних громад та допомагати зростати і розвиватися тим громадам, що вже об'єдналися.

2) Конкретні дні: 

Я планую надавати консультації тим громадам (селам, селищам) на Кіровоградщині, які ще не об'єдналися через виїзні семінари, тренінги та інформаційні сесії.

3) План реалізації мети:

Червень - 4 заходи у громадах Кіровоградщини (семінари, консультації) + 1 Форум у Кропивницькому

Липень - 4 заходи у громадах Кіровоградщини (семінари, консультації)

Серпень - 3 заходи у громадах Кіровоградщини (семінари, консультації) + 2 тренінги у Кропивницькому

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:14

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 18:55

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:05

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада