Тарактєєв Владислав

Тарактєєв Владислав

Вік
49
Донецька
славянск
Біографія

Освіта

  • У 1986 р. закінчив Слов'янський енергобудівний технікум. Служив в лавах армії, після служби в протягом трьох років працював головним енергетиком на Слов'янському арматурно-ізоляторному заводі .

У 1992 р. відкрив своє будівельне підприємство «ТВВ», яким керую донині. Перебуваю в шлюбі, є четверо дітей, дві внучки. Впродовж 12 років перебуваю в комісії по доступності при Слов'янському виконкомі. Перебуваю в складі групи ветеранів Слов'янська. Довгий час є квартальним мікрорайону.
   
Моє підприємство займається ремонтом і будівництвом котелень в Донецькій обл., ремонтом очисних споруд, шкіл, садочків, лісгоспів. Після звільнення Слов'янська брали участь у склінні і відновленні садків, шкіл, суду та приватного сектору.
    
Підприємство фінансово підтримує дитячий будинок, активно співпрацює з гуманітарними організаціями як: «Children», «Червоний хрест», «Халло». Веде волонтерський рух. Все це говорить про порядність і сумлінному ставленню до своєї справи.

Я — людина, яка знає, що зробити і як зробити наш край процвітаючим і успішним.

Державне управління
Ідея змін

Мета

Покращити умови проживання у країні, створити систему оподаткування без корупційних схем і дозволити розвиток малого та середнього бізнесу.

Економічний пенсійний фонд

Для сплати податків у кожної людини вноситися електронна картка, без якої вона не допускається на жодну роботу. За оплатою стежить роботодавець. При виявленні працівника без оплати, штраф знімається з роботодавця. Картки трьох видів: 500 грн., 2000 грн. і % ставлення від обороту в розмірі 20%. У підсумку маємо: збільшення поповнення бюджету при мінімальних податках, зниження чисельності контролюючих органів в 10 разів і неможливість корупційних схем.

Регіональні пропозиції

У Слов'янському районі перебувати 9 гребель різної потужності. За наявності інвесторів (які існують) поставити гідроелектростанції, які забезпечать дешевою електроенергією весь регіон. Ми зможемо підняти економіку регіону, піти від ТЕЦ, які працюють на антрациті або дорогому мазуті. Створити конкуренцію ДЕТ. Зберегти екологію краю.

Місто

У міські комунальні служби придбати трактор і щепорез. При роботі двох людей з прочищення посадок і зелених насаджень, переробці паперових відходів міста, ми зможемо забезпечити всі школи, садочки і медичні установи дешевим опаленням. Проект окуповується протягом 3-х місяців.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:15

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:46

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Шатній Олександр Вікторович

чт, 05/17/2018 - 23:39

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада