1111111111111

Тарасюк Вадим

Вік
28
Вінницька
Вінниця
Біографія

2007 р. - вступив до ВМК ім. акад. Д.К. Заболотного за спеціальністю «лікувальна справа», який закінчив у 2010 році, здобувши спеціальність "фельдшер".

2010 - 2016рр. - навчався у ВНМУ ім. Пирогова за спеціальностю «лікувальна справа», у 2016 році здобув спеціальність "лікар".

Наразі я лікар-інтерн, навчаюсь на інтернатурі у ВНМУ ім. М. І. Пирогова за спеціальностю "ортопедія та травматологія".

Під час навчання помітив, що слова якоїсь бабки чи жіночки, особливо якщо вона щось на собі випробувала, діють на людей краще, ніж мої. Людям неважливі хімічні формули, механізми дії, переваги, лабораторні випробування, навіть логічна обґрунтованість, їм важливий лише кінцевий результат, тут і зараз. Тому люди вибирають не дієві, а найдешевші і найбезболісніші методи лікування, навіть якщо вони найшкідливіші – абсурд, але працює. Також більшість людей у нас забобонні, і коли я ще студентом розпитував, чим пацієнти лікувались, до того як потрапляли в лікарню, більшість літніх людей розказували про всякі святі води, молитви тощо.

Тому я і вирішив податись на проект "Нові лідери".

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

 

Медицина
Ідея змін

Моя програмна мета: масштабний національний інформаційно-навчальний проект, що навчатиме широкі маси людей основам медицини, основам здоров’я, основам надання першої домедичної допомоги при екстремальних ситуаціях та станах, що загрожують життю людини. А також формуватиме суспільну думку, спрямовану на дотримання правильного способу життя задля продовження його тривалості та підвищення рівня його якості.

Аудиторія проекту 

 • Пілотна версія проекту направлена на вік від 12-15 років -  до пенсійного віку. А взагалі  - на будь-яку людину, зацікавлену прожити життя більш якісно і довго.
 • У планах зібрати команду і створити адаптовані навчально-розважальні програми для дітей.

Завдання проекту

 • Навчити населення правильному способу життя і показати, які перспективи для них він несе.
 • Показати населенню наслідки неправильного способу життя.
 • Вказати громадянам на реальні недоліки їх способу життя, не задіваючи їх самоповаги, надати прості шляхи їх рішення.
 • Дати елементарні медичні знання, тому що незнання породжує страх та недовіру – це одні із основних причин чому люди бояться йти до лікарні. Вони бояться, що «раптом там щось знайдуть» і чекають до останнього.
 • Сформувати у пацієнтів розуміння того, що щорічні профілактичні огляди – це нагальна необхідність.
 • Навчити людей основних правил надання само- та взаємо- домедичної допомоги під час критичних ситуацій (гострих станів, травм, нещасних випадків і т.д).
 • Навчити складати аптечку «Must have» і навчити користуватись нею у залежності від ситуації для надання само- та взаємо-домедичної допомоги.
 • Сформувати у свідомості населення, що перша ланка надання медичної допомоги - це лікар, а не інтернет чи аптекар.
 • Сформувати у громадян переконання про те, що здоровий спосіб життя – це тренд. А також зламати стереотип про те, що здоровий спосіб життя – це важкі і тривалі заняття спортом та жорсткі дієти.

Терміни реалізації

Це безстроковий проект, у котрому постійно розширювати як базу знань, так і аудиторію. Щодо термінів створення його пілотної версії, тут все залежить від того, як швидко вдасться  зібрати якісну команду. Думаю, для організації для перших загальноінформаційних семінарів треба буде не більше 4-8 тижнів із моменту створення команди, адже презентація до першого семінару уже готова.

Методи

 • Семінари, вебінари із лекторами та презентаціями, на яких доступною для пересічного громадянина мовою, із мінімумом професіональних незрозумілих для людей медичних термінів, буде надаватися потрібна для збереження їх здоров’я та життя інформація із поданням наочних життєвих прикладів для мотивування людей.
 • Соціальні реклами на зупинках, білбордах, радіо та телебаченні про різні шкідливі фактори, зокрема про неправильне харчування, гіподинамію, ризики вживання алкоголю тощо та їх наслідки на реальних людей, тому що фраза «це може бути шкідливо» НЕ ПРАЦЮЄ!
 • Соціальні проекти, спрямовані на виїзні семінари для дошкільнят, школярів та студентів немедичних спеціальностей.
 • Інформаційно-розважальне телешоу на одному із центральних каналів та Youtube-каналі . Чи потрібно вносити розважальний момент? Так, це знімає напругу із телеглядача і зацікавить його. 
 • Залучити зірок українського шоу-бізнесу до пропаганди здорового способу життя, і до антипропаганди шкідливого способу життя.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Посилання на сторінку FB.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:45

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:12

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада