1

Татарчук Валерія

Вік
32
Київська
Буча
Біографія

Освіта

У 2009 році закінчила Чернівецький торгово-економічний інститут Київського національного торговельно-економічного університету (Чернівці).

Досвід роботи

З травня 2014р.  дотепер – настоящее время  -  засновник та директор благодійної організації "Твоя опора";

2014р. - по сьогодні - співзановник «Благодійний проект «Charity Weekend с Машей Ефросининой»;

вересень 2010р. - по сьогодні - головний спеціаліст по роботі із партнерами у регіоні АТ " Укрсиббанк";

жовтень 2009р. - вересень 2010 р. - ФК СМБ Київ, АТ "Укрсиббанк". 

Посилання на повну версію резюме кандидата. 

Медицина
Ідея змін

Мета: створення проекту, завдяки якому вдасться знизити рівень смертності дітей від критичних ВВС.

Актуальність: серцево-судинні захворювання - причина смерті кожного другого українця.

68% смертей в Україні спричинені серцево-судинними хворобами. Для порівняння: відсоток летальних випадків внаслідок онкології - 13,1%.

У нашій державі смертність від серцево-судинних хвороб ВДВІЧІ вища, ніж у розвинених країнах.

Етапи реалізації (пілотний проект у Київській обл):

  1. Визначити пологові будинки у Київській області, які не мають необхідного обладнання для первинної діагностики ВВС – якісних пульсоксиметрів.
  2. Знайти фінансування і забезпечити пологові, у яких відсутнє обладнання пульсоксиметрами.
  3. Провести навчання фахівців у всіх пологових з метою навчити користуватися даним обладнанням для визначення новонароджених із ВВС.
  4. Разом із пологовими, які беруть участь у проекті, вести статистичну звітність щодо виявлених дітей з ВВС.
  5. Домовитися із двома найбільшими дитячими кардіоцентрами України про надання допомоги дітям, у яких виявили ВВС в рамках проекту: Інститутом серцево-судинної хірургії ім.Амосова та Науково-практичним центром дитячої кардіології та кардіохірургії
  6. Провести «інвентаризацію» наявності аппаратів УЗД із кардіодатчиками у пологових, які беруть участь у проекті. Визначити, де такі апарати відсутні, і знайти фінансування для забезпечення ними пологових. Таким чином, якщо за допомогою пульсоксиметра у дитини буде виявлена підозра на ВВС, спеціаліст одразу повинен зробити дослідження новонародженого на аппараті УЗД. Якщо ВВС підтвердиться, фахівець терміново передає інформацію до дитячих кардіоцентрів.
  7. Провести навчання фахівців, що проводять діагностику на аппаратах УЗД, в рамках проекту для підвищення кваліфікації.
  8. Створення електронної бази для реєстру всіх новонароджених, яким була проведена діагностика в рамках проекту. Це дозволить вести облік діток, яким знадобилася допомога, контролювати якість її надання і полегшить ведення статистики в рамках проекту.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 21:43

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 00:08

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів https://www.facebook.com/guild.org/ - незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт http://guild.org.ua/
З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:59

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада