1

Терещенко Ярослав

Вік
44
Львівська
Пустомити
Біографія

У 1998 році закінчив ХВУ за спеціальністю "інженер електроніки".

Зараз - військовослужбовець.

Державне управління
Ідея змін

Моя програмна мета: корупцію неможливо перемогти, змінюючи корупціонерів при владі, навіть саджаючи їх. Її можна перемогти, тільки змінивши систему. Коли вона буде позбавлена економічного обґрунтування.

Для досягнення цього потрібна воля і праця людей, адська праця, яка не спричинить негайного збагачення. А протягом 5-10 років призведе до того, що життя в Україні стане більш привабливим.

Поки при владі нинішній олігархічний клас, для якого хабарництво в державних органах, до якої вони звикли і пристосувались, менша загроза за можливість втрати власних казкових капіталів внаслідок допуску на внутрішні ринки виробників, нічого не зміниться.

Як наслідок, українці змушені продавати свої вміння, професіоналізм, фах і навички, працюючи на підприємствах Західної Європи, іноді навіть Росії, де такий труд є більш оплачуваним.

Шляхи подолання: зменшення кількості контролюючих органів, у тому числі — і кількості міністерств і відомств. Допуск на внутрішні ринки виробників товарів і послуг. Запровадження виключно ринкового регулювання виробничих відносин всередині країни. Відмова від «високих гасел» - «Захисту національного виробника». Від захисту виробника перейти до захисту права споживачів —громадян України — права використання якісного продукту.

Вартість праці і ринок кваліфікованих кадрів в умовах ринкової конкуренції дозволить за кілька років розвинути економіку України до стану, коли українці припинять шукати кращої долі за межами своєї країни, виробляючи якісний продукт в себе вдома. Або значно зменшити трудову міграцію, яка сприяє підвищенню інфляції всередині України.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 11:50

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Терещенко Олександр Олексійович

вт, 05/15/2018 - 06:47

Успіху воїне!
Пройшов нелегку службу на передовій в Ато, то варто спробувати сили в політиці!

Терещенко Ярослав Олександрович

У відповідь до від

вт, 05/15/2018 - 09:21

Дякую, тато! Для мене твоя підтримка, напевно найважливіша!Не знаю що з цього вийде. Але сидіти і чекати що щось зміниться на краще само, напевно гірше. Наша сила в дії!

Квітка Юрій Володимирович

вт, 05/15/2018 - 12:55

Ярослав, - не твоє це. Видаляйся з цього конкурсу.
Якщо ти забувся - 2014-2015 р.р. східний фронт, сектор "М", командування ротою РВП "легендарного" добробату УНСО.
1. сегрегація бійців на любімчіков і не дуже. Любімчики можуть напиватися на передовій до всерачки, вчиняти тяжкі злочини (замах на вбивство) херити отиимані бойові наряди, це все ніщо, якщо здійснювати таку "службу" під професійним керівництвом і протекторатом командира Ярослава.
Що помінялося в тобі за кілька років?
Тоді ти казав, що це нормально, що ваш із комвзводом друг-боєць (назвемо його наприклад "справжній воїн") скоїв замах на вбивство, і у цьому нічого страшного немає.
Що "сотник" білий із своїм санчо-пансо "тєнором" відмародерили у біфця автомобіль погрожуючи його на яму посадити за протест, ти тоді погоджувався з цим гоп-стоп свавіллям цитую твої слова дослівно " Так, ми тебе пограбували (відібравши силою автомобіль), ну і що, ха ха ха...." Тоді це для тебе як командира було правильно і справедливо - тоді ти мав реальну владу це лайно все припинити на корню, але ж ні ти всіляко стимулював цю вакханалію, а тепер втіраєш довірливим виборцям про якусь боротьбу з корупцією.... да да. Борець :-)

Терещенко Ярослав Олександрович

У відповідь до від

ср, 05/16/2018 - 08:50

Привіт! В тебе хоч якась згадка позитивна залишилась? Чи всюду зрада? У твоєму особистому конфлікті з "Голандцем": здається, ти тоді всі горячі лінії обірвав, не тільки військові, якби це був дійсно "замах на вбивство", то він би тоді твоїми зусиллями був би покараний згідно закону України. Але представники цього самого закону потім питали, що це за д...б, який свою побутову сварку видає за "замах на вбивство". З п'янством стикався кожен командир! Така особливість служби з мобілізованими, не зважаючи на це я з вас, ну крім тебе, сформував колектив. Як ти кажеш "славний", про який по сектору ходили легенди. Ми не запороли жодного бойового завдання, від яких іноді відмовлялись більш підготовлені і славетні підрозділи. А Білий тобі зробив послугу, забравши тебе з підрозділу на підвищення, враховуючи твою конфліктність і небажання шукати компроміси в колективі. Це обговорювалось зі мною. Про машину (УАЗ), яку купили волонтери здається з Калуши - що ти хотів з нею робити? Вдома возитись? А так вона працювала у взводі, хлопці в неї вкладали свої кошти, бо УАЗ є УАЗ не раз я був в долі, і на час, коли я уходив з бата вона була ще там, групи взводу виїзжали на ній. Вона була задіяна і 02.06.2015р. в реальній бойовій операції, про результати якої говорили далеко за межами секторів, після якої ці "алкоголіки" з броників витягали подарунки наших братів з того боку (і слава богу що тільки з бронежилетів), це можна прочитати в журналі бойових дій, який зберігається в в/ч А2076. А ну да! Ти ж в ній не зміг взяти участі через постійні конфлікти в колективі? Зараз я, нажаль, подальшої долі цієї машини не знаю. Шкода, що ти свої особисті образи вихлюпуєш тут ;) А Голандець, якого ти зараз називаєш рецидівістом 07.09.2015 під час одного з рейдів підіймав УКРАЇНСЬКИЙ ПРАПОР над Павлополем, і в усіх операціх я йому (як ти кажеш алкоголіку) жодного разу не побоявся доручити захищати спину не тільки мені, а всій групі. Але щось він для пострілу в неї цим не скористався, напевно забув, що він "рецидівист". І жодного разу ніхто з цих алкоголіків трусості не проявляв, як ти написав. Так і в тебе є гарна черта, пам'ятаю як на морозі ти сам під керівництвом Штахета ти повністю відновив машину. Юра за майже 2 роки, які ми там провели було все! І в мене були конфлікти, в чомусь і я, можливо припускався помилок. Але це все занотовано документально і хай люди судять про наші вчинки з документів, а не по таким голословним висловам, які ти зараз виголошуєш тут і робиш необгрунтовані висновки. Той самий Білий ще досі там в батальйоні, незважаючи ні на що. Зроби хоч приблизно те що робе він ще й понині і тоді його критикуй!

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:22

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Терещенко Ярослав Олександрович

чт, 05/17/2018 - 11:15

Пропоную тут обговорювати актуальність програми, а не висовувати звинувачення, хто в кого колись забрав цукерку, чи про кого я колись не так подумав ;) Я людина, маю свої погляди, від відповідальності ніколи не ховаюсь. Але свої погляди в угоду комусь змінювати не збираюсь!

Журавель Николай Андреевич

У відповідь до від

чт, 05/24/2018 - 21:28

Уважаемый а как насчет того чтобы инициировать уголовную ответственность за не выполнение предвыборных программ и обещаний чтобы на писаное пиром нельзя было вырубить топором дабы не напороться на Яценюка номер два

Терещенко Ярослав Олександрович

У відповідь до від

пн, 06/04/2018 - 11:52

Демократія не досконала, але краще людство ще не винайшло. Відповідальність має бути, хай навіть кримінальна. Якби це залежало від нас з Вами! Але потрібно не просто на словах "внести", а дійсно внести зміни в ряд законів, в тому числі й головний. Наші буквопльоти, КОЖЕН з яких приходе, обіцяючи зняти недоторканість, які голосують один за всю фракції. Просто страшно уявити, коли може наступити ця відповідальність. Як тільки мавпа потрапить в компаню таких убл..в, вона почне захищати виключно власні інтереси.

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:38

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Терещенко Ярослав Олександрович

пт, 05/18/2018 - 12:05

Вся ідея, яку я пропоную обговорити стосується виключно того, що при нинішньому стані справ з корупцією боротись неможливо. Навіть якщо ввести сметртну кару це нічого не дасть - бажання збагатитись сильніше (підтвердження тому - Китай). Тому й ідея була винести на обговорення суспільства причини винекнення цього явища, а не боротись з наслідками. Відкриття додаткових антикорупційних органів призводе до збагачення їх керівництва, як з Холодницьким і Корчак. Суть полягає в тому, що Україна не має НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕЛІТИ. Наші "алігархи" не вміють працювати в конкурентному середовищі, якщо вони в нього попадуть вони втратять свої статки через нормальну конкурентну боротьбу. Поліційні методи чиновників їм вигідні, хоча й ведуть до надмірного збагачення останніх. Практично всі бідні країни мають непомірно богатих чиновників, диктаторів. Нічого не нагадує? Думаю, коли наша країна подалає бідність - війна на сході також закінчиться!

Терещенко Ярослав Олександрович

ср, 05/23/2018 - 09:35

Питання напевно не в антикорупційному суді. Кожен суд має бути АНТИКОРУПЦІЙНИМ! Кожен спеціалізований орган, навіть антикорупційний веде до неймовірного збагачення своїх функціонерів, як тільки отримує додаткові повноваження. Я не кажу про неймовірно високі премії Корчак, яка по суті виписувала їх собі за бездіяльність. Що може зробити Рада, в якій депутати не голосують, а тільки за гроші "вирішують питання" один за всю недофракцію, яка є придворною командою когось з алігархів? Питання в бажанні влади зберегти свій режим і коріпція є складової СИСТЕМИ, яка їх абсолютно задовільняє. Щоб зберегти свою здатність нас фактично легально грабувати, вони готові тримати АРМІЇ КОРУПЦІОНЕРІВ. Зараз до АНТИКОРУПЦІЙНОГО СУДУ вони наберуть професійну армію корупціонерів, яка вигідна їм, бо ними можна керувати за рахунок вкрадених і роздеребанених грошей платників податків. Буде сумно, коли вкотре наші шляхетні прагнення зробити щось для цієї країни розіб'ються від бажання нинішніх корупціонерів при владі збагачуватись! ЩОБ ЩОСЬ ЗМІНИТИ ТРЕБА ПОЧАТИ З СЕБЕ, А САМЕ: ПОВАЖАТИ СЕБЕ, ПЕРЕСТАТИ БУТИ БИДЛОМ, ЯКЕ ВСІ МОЖУТЬ СТРИГТИ І ЗМІНИТИ СИСТЕМУ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ, щоб вона працювала на нас, а не на власне збагачення, розповідаючи про свої високі цілі! І не забуваймо - благими намірами викладено шлях до преісподні!

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада