Тігранов

Тігранов Дмитро

Вік
30
Чернігівська
Чернігів
Біографія

Освіта

2005 - 2010 рр. - Чернігівський Національний технологічний університет, економічний факультет, спеціальність: фінанси і кредит. Закінчив університет із відзнакою, маю червоний диплом. 

Про себе

Творча особистість, у людях ціную інтелект, компетентність та відповідальність. У поглядах - демократичний. Не боюся брати на себе відповідальність.

Готовий з нуля вникати у будь-яку справу, якщо вона має перспективу. 

Досвід роботи

2009 - 2011 рр. - ведучий у прямому ефірі на радіо MFM програми Hot Line (функціональні обов'язки: спілкування з слухачами у прямому ефірі, виконання музичних забаганок);

2012 - 2016 рр. - журналіст чернігівського інтернет видання gorod.cn.ua. (функціональні обов'язки: написання статей для ресурсу - новини, інтерв'ю, відвідування різних заходів та прес-конференцій та написання матеріалів тощо);

2014 р. - художній керівник чернігівської команди КВН "Подай паtрон" ЧНТУ (функціональні обов'язки: написання сценаріїв виступу - жартів, виходів, пісень, а також повна постановка номерів). Під моїм керівництвом молода команда (яка складалася на 90% першокурсників) змогла вийти у фінал Чернігівської ліги КВН та гідно виступала на рівні з дорослими командами. 

2016 - 2017 р. - копірайтер (функціональні обов'язки: написання статей на економічну тематику - фондові ринки, цінні папери, торгівля на фондових біржах) 

2014 р. до сьогоднішнього часу - засновник і головний адміністратор місцевої інтернет спільноти "Чернігівський Кисіль". 
 

Освіта
Ідея змін

Проект "Ментальна школа"

Найчастіше, від того, як людина мислить та як сприймає навколишню дійсність, суттєво залежить рівень та якість життя цієї людини, її продуктивність, самореалізація та горизонти, які вона підкорює. 

Зазвичай, постійне перекладання відповідальності, самообмежуючі переконання, стереотипне та ірраціональне мислення, відсутність саморозвитку та нерозуміння причинно-наслідкових і логічних зв'язків призводить до формування у людей абсолютно викривленої і вузької картини світу. У результаті  ефективність, продуктивність та рівень професійних навичок і здібностей таких людей багаторазово знижується. 

Наслідком цього є суттєвий дефіцит компетентних, професійних та відповідальних кадрів абсолютно у всіх сферах нашої життєдіяльності. Якщо до цього ще додати фактор масової кадрової міграції з України до інших європейських країн, то можна сміливо зробити висновок, що вже найближчим часом нашу державу чекає тотальний кадровий голод.  

Саме тому вже сьогодні варто приділити велику увагу розвитку молоді, яка вже у найближчому майбутньому могла б змінити ситуацію в Україні та стати рушійною силою розвитку нашої держави. 

Проект "Ментальна школа" розрахований на розумних і талановитих школярів старших класів, студентів та молодих працюючих людей і полягає у формуванні у них практичних знань та навичок, які не передбачені шкільною або університетською програмою, але є вкрай важливими та необхідними у житті.

Крім того, "Ментальна школа" має на меті максимально розширити горизонти мислення людини, навчити її бути ефективною, орієнтуватися на результат і бути конкурентоспроможною у сучасному світі. 

По суті, ключова задача школи - розширити ментальну картину світу людини та закласти надійний фундамент для подальшого розвитку і реалізації потенціалу української молоді.

Формат навчання

Хоча навчання і буде проходити у вільному форматі тренінгу, вивчення матеріалу та виконання практичних завдань буде обов'язковим. За невиконання або пропуск занять передбачені штрафні санкції, у тому числі і відрахування. Тобто, це серйозна школа, яка має на меті не просто дати учням нові знання, а і сформувати у них відповідні звички та практичні навички. У випадку наявності відповідного фінансування, проектом може бути передбачена стипендія для додаткового заохочення учнів до навчання. 

Термін та час навчання

Навчання проводиться протягом трьох місяців, тричі на тиждень по 3 години. Хоча, це лише орієнтовний показник, адже багато що залежить від програми навчання, яку слід розробляти, опираючись не тільки на власну думку, а і на бачення спеціалістів. 

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 14:20

Вітаю! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/narodnyy-oglyadach-vid-do-ya-instrukciya-d…

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада