тих

Тихонов Олександр

Вік
30
Чернігівська
Городня
Біографія

Освіта

Вересень 2005р. - червень 2011р. — Державний університет економіки та менеджменту (Чернігів), факультет менеджменту, спеціальність "Управління проектами та програмами";

вересень 2011 р. - березень 2012 р.  — Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту, спеціальність "будівельник-електрик".

Досвід роботи

жовтень 2016р. - січень 2017р. — копірайтер, SEO-спеціаліст у веб-студії DS;

вересень 2015 р. - квітень 2016 р. — зварювальник, майстер у приватній будівельній компанії SND, Гомель, республіка Білорусь.
 

Освіта
Державне управління
Соціальний захист
Ідея змін

Мою програму сміливо можна назвати народною, бо більшість людей нашої країни мріє про реалізацію пунктів, які у ній описані. Програма правдива, правильна, справедлива і є фундаментальною.

1. ЦІННІСТЬ ЛЮДИНИ! В розвинутих країнах світу людина, її життя, здоров’я, безпека, честь та гідність дійсно є найвищою соціальною цінністю у державі. Тому нам для початку треба навчитися щиро цінувати та поважати одне одного. Бути чемними та культурними. Отже! Людина – цінність. Гроші та будь-які інші ресурси, окрім людини – не більш, ніж інструмент для досягнення цілей. "

"Люди були створені, аби бути коханими. Речі були створені, аби ними користувались. Але наш світ охоплений хаосом... Тому що речі люблять, а людей використовують". © Далай-лама 

2. Щоб «зробити» державу, треба для початку «зробити» людей, які й надалі розбудовуватимуть цю державу, а для цього потрібно дати їм правильну ОСВІТУ (просвітлення в плані світогляду, показати загальну для всіх ідеологічну картину). Нац. ідея «Просвітництво, розвиток, процвітання». А те, що дають в школах та вишах — то все вирвана інформація (дезінформація) із загальної картини правильного розуміння всесвіту та ролі людини в ньому.

"У нас більше наукових ступенів, але менше здорового глузду, більше знань, але менше здатності тверезо мислити, більше спеціалістів, але ще більше проблем, більше ліків, але менше здоров'я".© Далай-лама 

3. Заборонити на ТВ негативне програмування (зомбування) людей, заборонити фармацевтичну рекламу, яка програмує на хворобу, заборонити рекламу алкоголю та іншої шкідливої для здоров’я гидоти.

4. На даний момент нашій країні потрібен ЛІДЕР справедливий, правий від Бога, котрий діятиме по совісті. ЛІДЕР, котрий наведе порядок, спрямує народ у правильне русло розвитку. І навіть, коли того лідера не стане, то народ тямитиме, як і надалі правильно розбудовувати свою державу... і всіляких, вибачте, чмошників більше обирати за гречку не будуть, і молоді вже не доведеться платити кров'ю за революції та війни.

5. Верховенство права! Щоб воно працювало – об'єднуйтесь, люди, і захищайте свої права, особливо ст. 3 та 5 Конституції України. Але закон буде завжди як дишло, і працюватиме не на користь беззахисного громадянина до тих пір, поки ДИКИЙ український олігархат буде пхати свого носа в політику та лізти до влади.

6. БІЗНЕС – НЕ ПУСКАТИ до влади. Бізнесмени хай роблять бізнес і для цього треба створити певні умови (дивись пункт 7).

7. У якості системи оподаткування - система 5.10 (Генадія Балашова). Зробити із України офшорну зону і сюди «потечуть» гроші.

8. Звести до мінімуму владний адмін. аппарат (Раду, міністерства, адміністрації та інший подібний непотріб, що «з’їдає» мільйони бюджетних коштів). Сферу адмін. послуг перевести у режим онлайн, так, як це зробили в Естонії. Створити у громадах спілки (громадські обєднання) із контролю за діяльністю влади. Чиновники мають регулярно публічно звітувати про результати своєї роботи за певний період часу. Але в жодному разі не робити державний переворот, революцію… не розгойдувати човен у той час, коли і так за бортом чимала буря. Тиснути на слуг народу, щоб вони працювали на результат, і щоб той результат суттєво відчувався у підвищенні стандартів життя кожного українця.

9. Усіх політиканів-блудословів одягнути у форму, трохи підготувати, дати зброю і на передову в окопи…там з них більше користі буде, а позаду поставити розстрільну команду — на той випадок, якщо хто надумає втекти.

10. Посилювати армію на максимум, зробити її якісною! У нас відважні самовіддані вояки, яких нема ніде у світі! Дати найкращу сучасну бойову техніку, усе необхідне матеріальне забезпечення, підготовку — і з такими бійцями можна буде ввесь світ покорити.

11. Повернути Україні статус ядерної держави.

12. У аграрному плані наша земля здатна прогодувати весь світ, можемо добувати свою нафту, газ, розвивати екоэнергетику, екопоселення.

13. Цей список можна продовжувати довго, навіть придумувати нічого не треба, достатньо повчитися у таких країн, як Данія, Норвегія, Швейцарія, Японія тощо. Як казав Шевченко, "учітесь, читайте, і чужому навчайтесь, й свого не цурайтесь...".

14. І, насамперед, треба спитати глобалістів: «ЧИ БЛАГОСЛОВЛЯТЬ ВОНИ НОВОГО ЛІДЕРА НА РЕАЛІЗАЦІЮ ВИЩЕ ВКАЗАНИХ ПУНКТІВ, ЧИ ДОЗВОЛЯТЬ ВОНИ ЗРОБИТИ УКРАЇНУ ДІЙСНО СИЛЬНОЮ, ГАРНОЮ, КВІТУЧОЮ»?

Посилання на повну програмну мету.

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 10:41

Вітаю, друже! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

ср, 05/16/2018 - 23:23

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/

- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 14:39

Привіт побратиме, колего учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада