о5елшвелдвенл

Тіщенко Олександр

Вік
33
Луганська
Сєвєродонецьк
Біографія

Народився 11 травня 1984 року у селі Піндущі, Медвежегірського району, Карелії. Українець.

У 1999 році закінчив ЗОШ селища Антонівка, Скадовського району, Херсонської області.

У 1999 році поступив до Скадовського технікуму ХДАУ на факультет Агрономії та здобув відповідну освіту.

У 2006 році поступив на другий курс Київського університету бізнесу та технологій на факультет Психології та здобув відповідну освіту.

Абітурієнт економічного факультету Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.

Батько, Тіщенко Олександр Михайлович, народився 28 квітня 1959 року. Українець.

Мати, Тищенко Ніна Іванівна, народилася 19 липня 1958 року. Українка.

Сестра, Тіщенко Юлія Олександрівна, народилася 09 жовтня 1986 року. Українка.

Дружина, Хрипко Оксана Ігорівна, народилася 15 серпня 1978 року. Українка. Освіта вища. Економіст.

Донька, Тіщенко Дар’я Олександрівна, народилася 08 лютого 2013 року у місті Києві.

Син, Тіщенко Михайло Олександрович, народився 15 липня 2011 року у місті Києві.

Син, Тіщенко Олександр Олександрович, народився 30 листопада 2008 року у місті Києві.

Працюю генеральним директором СМАРТРЕСПОНСОР, ТОВ

Економіка
ІТ
Ідея змін

Шановний добродію, побратиме, поважний пан, файна панянко!

Дякую, що зайшли на сторінку моєї програмної мети та зацікавились моєю кандидатурою у цьому конкурсі.

Якщо розглядати цей конкурс, як серйозний щабель до служби народові, то моїм першим завданням звичайно стало б припинення війни в нашій країні.

Сьогодні я не знаю, як це зробити, тому що не бачу перед собою повної картини того, що відбувається. Але я живу тут у Сєвєродонецьку і бачу та чую війну майже щовечора. Поруч зі мною мої діти та дружина...

Але це велике завдання, велика відповідальність до якої треба дійти поступово, починаючи від сьогодні.

Говорячи про те, що я робитиму за час конкурсу власними силами (без грантів, без адміністративного ресурсу, не очікуючи призу тощо), я простими словами перерахую декілька пунктів, які буду виконувати. Сподіваюся, що це і є запит українського народу - твій запит, за який ти можеш віддати свій голос.

Отож:

1. За час конкурсу я з товаришами ініціював Інститут сучасного громадянства. Ця ініціатива передбачає популяризацію культури сучасного громадянина: розумного та кмітливого, критичного та свідомого, ввічливого та доброзичливого.

Ініціатива швидко набирає популярності і може стати яслами для формування нової політичної сили на чолі зі мною. За час конкурсу я об'єднуватиму навколо себе людей, що сповідують такі ж цінності, про які згадав вище і носієм яких являюсь сам.

2. Використовуючи потенціал Інституту сучасного громадянства, ми викладемо мою програму кандидата у Президенти України до наступних чергових виборів. Як людина глибоко обізнана у сфері високих технологій переконаний, що являюся кандидатом у президенти України з великим потенціалом, а мій молодий вік додає до цього великий біологічний запас. Глибоко переконаний, що сьогодні нам потрібний якомога неочікуваний кандидат у президенти, якомога молодший та якомога свідоміший з патріотичної точки зору. Це ніяк не нівелює інші якості, якими має володіти така людина, але впевнений, що такий кандидат - це запит не тільки українців, а й багатьох сусідів нашої країни.

3. Використовуючи власний сервіс народного спільнокошту ...ЯСпонсор!, я ініціював збір коштів для власної президентської кампанії та буду готуватися до виборчого процесу. ...ЯСпонсор! - це унікальний сервіс, створений мною, що дасть кожному українцю додатковий інструмент економіки та може в цілому змінити економічну парадигму сьогодні.

4. У цьому році я продовжу навчання на економічному факультеті Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля аби офіційно підтвердити свої знання та розуміння економіки.

5. Своїм шляхом та прикладом я демонструватиму, як працює народний спільнокошт для фізичних осіб. Я популяризуватиму нову (або дуже добре забуту стару) модель суспільних відносин на базі нових технологічних можливостей.

У результаті цих дій ми підготуємось до наступних виборів Президента України.

Тож, якщо я зміг переконати тебе (зацікавити тебе), проголосуй за мене та поширюй цю інформацію серед свого кола друзів, близьких та колег.

Закінчити своє звернення хочу словами нашого з тобою гімну:

Ще не вмерла України,

ні слава, ні воля,

З Повагою,

Олександр Тіщенко

Посилання на повну програмну мету кандидата.

Шуть Александр Сергеевич

чт, 05/10/2018 - 20:53

+

Піщевська Є.С.

пт, 05/11/2018 - 18:05

Бажаю успіхів!!!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:28

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Гаврилюк Анастасія Василівна

ср, 05/16/2018 - 12:38

Шановний лідер!
Ми з Вами учасники телепроекту Нові Лідери і так вже вийшло, що наші проекти знаходяться в IT напрямку. Через деякий час хтось пройде далі, хтось ні. Тому створюю на фейсбуці групу IT напрямку, де ми зможемо об’єднатись, спілкуватись та ділитися своїми проектами, їх розвитком та вдосконаленням.

Приєднуйтесь.
https://www.facebook.com/groups/1634070796700104/

Давайте підтримаємо тих хто пройде далі. Можливо, тим Лідерам потрібні будуть Ваші знання, досягнення та ідеї.

Санжаревский Владимир Владимировичь

ср, 06/13/2018 - 22:09

Уважаемый Александр , меня зовут Владимир. Я с семьёй переселенцы с Донецкой области , занимался производством гипсовой лепнины , хотелось бы восстановить и наладить производство , но не знаю к кому обратится по финансовому вопросу. С Уважением Санжаревский Владимир.

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада