Ткач

Ткач Вікторія

Вік
39
Запорізька
Запоріжжя
Біографія

Освіта

1995-2000 рр. - Запорізький державний університет, факультет менеджменту зовнішньоекономічної діяльності,  кваліфікація економіста-менеджера, перекладач англійської мови за фахом.

2003-2006 рр. – аспірантура Дніпропетровського національного університету. У 2006 році захистила кандидатську дисертаційну роботу у Донецькому національному університеті  за спеціальністю "Світове господарство та міжнародні економічні відносини".

2011-2012 рр. – навчання у центрі післядипломної освіти Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара за спеціальністю "Управління навчальним закладом".  

У 2012 році захистила докторську дисертацію у Міжнародному університеті бізнесу і права м. Херсон, за спеціальністю "Розвиток продуктивних сил та регіональна економіка".

Досвід роботи

2000-2004 рр. – менеджер зовнішньоекономічної діяльності на приватному малому підприємстві "ВітТ".

2004-2005 рр. – старший викладач на кафедрі міжнародної економіки  Гуманітарного університету "Запорізький інститут державного та муніципального управління".

2005-2007 рр. – старший викладач  кафедри міжнародних відносин Дніпропетровського національного університету.

2008-2010 рр. – завідуюча кафедри "Менеджмент"  Нікопольського інституту Запорізького національного університету.

2010-2013 рр. – кафедра "Міжнародного туризму" Запорізького національного технічного університету. У 2011 році отримала звання доцента.

2013-2015 рр. – завідуюча кафедри "Економічна кібернетика" Запорізької державної інженерної академії.

2015-2017 рр. – завідуюча кафедри "Менеджмент" Індустріального інституту Донецького національного університету, м. Покровськ.

З 2017 року – професор кафедри міжнародного туризму, готельно-ресторанної справи та мовної підготовки, Університет імені Альфреда Нобеля, м. Дніпро.

З 2017 року – директор науково-виробничого бізнес-інкубатора Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії, м. Запоріжжя.

Співпрацювала з GIZ у якості консультанта проекту "Правова та психологічна підтримка внутрішньо  переміщених осіб, що проживають у місцях тимчасового проживання (гуртожитках), та приймаючих громад  Дніпропетровської та Запорізької областей".

Співпрацювала в якості експерта Національної премії для мас-медійників, знавців економічної галузі, журналістів та аналітиків, що висвітлюють процес реформування економіки України в засобах масової інформації "Media ect. 2.0".

З 2017 року співпрацюю з EX1Р Британським венчурним  акселератором.

Регулярно з 2016 року беру участь у якості експерта на "Битві стартапів".

Посилання на повне резюме кандидата. 

Освіта
Ідея змін

Моя програмна мета

Освітньо-виробнича платформа "Сучасна освіта"

Сприяння активізації підприємницької діяльності незалежно  від виду діяльності (базової освіти) з урахуванням особливості Запорізької області.

Цілі

  • Розвиток підприємницького руху в області через активізацію спільної роботи навчальних закладів(технікумів, закладів вищої освіти), представників бізнесу та влади;
  • Підтримка реформ, а саме питання децентралізації та преференцій для регіону через екологічну складову і підтримка малого бізнесу з урахуванням особливостей Запорізької області;
  • Підтримка громадянської активності і підприємницької відповідальності за свій майбутній бізнес і розбудову Запорізької області.

Етап 1 

  • оформлення юридично виробничо-освітньої платформи;
  • оформлення договорних відносин з навчальними закладами;
  • формування бази діючого бізнесу по регіону за галузями та напрямками;
  • оформлення грантових проектів та фандрейзінгових заходів, партнерська підтримка приватних осіб та влади.

Термін 1-2 місяці.

Етап 2

  • пошук та відбір ідей та проектів для реалізації;
  • робота з проектами (до представлення інвестору) з урахуванням особливостей Запорізької області.

Термін від 1 до 2 місяців в залежності від проекту.

Етап 3 

Реалізація проектів та підтримка на рівні обласної влади та підприємців, підтримка з боку інвестора.

Термін 1 місяць.

Посилання на повну програмну мету кандидата. 

             

Тодоров Василь Іванович

нд, 05/13/2018 - 08:51

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. В одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Вважаю, що набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде! https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Анфілов Руслан Анатолійович

нд, 05/13/2018 - 17:15

Корисний проект! Бажаю успіху у реалізації!!! Будемо спільно рухатись до перемоги! Щасти, Вікторіє!

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:24

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:13

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Branding

Цей блок пошкоджений або відсутній. Можливо втрачено його вміст або потрібно увімкнути оригінальний модуль.

Громадська наглядова рада