ткаченко

Ткаченко Лілія

Вік
28
Київська
Київ
Біографія

Освіта:

2013 - 2016 рр. - аспірант кафедри культурології Київського національного університету культури і мистецтв.

2007 - 2013 рр. - менеджер органів державної влади і управління. Кафедра державного управління. КНУКіМ.

Досвід роботи:

Березень 2018 р. – спікер із екологічної відповідальності, Girls Leadership Camp. За підтримки USAID, Львівської освітньої фундації, Будуємо Україну Разом, Славське.

Лютий 2018 р. – спікер із екологічної відповідальності, організації локальних соціальних ініціатив проекту ЗМІНЮЙ!СЯ, Горішні Плавні. Проект відбувся у рамках молодіжної програми «Перший крок до успіху» за підтримки Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд».

Грудень 2017 р. – теперішній час - організатор освітніх лекцій та тренінгів як волонтер UNICEF Ukraine в проекті «Найбільший урок в світі» з поширення глобальних цілей ООН.

Листопад 2017 р. – ментор, куратор команд екологічного спрямування в проекті «Будуємо Україну Разом», БУРlab, лабораторії відповідальності.

Березень 2017 – дотепер – організатор міжнародної програми «Діти створюють країну», залучення, координація та підтримка 450 активних дітей із 23 областей України, юних українців із Йорданії та Німеччини.

Листопад 2016 – лютий 2017 р. - фахівець із комунікацій, благодійний фонд КАРІТАС України.

Грудень 2015 – вересень 2016 р. - координатор, засновник, організатор Всеукраїнського соціально-екологічного проекту «Майстерня (Школа) Екологічного Громадського Активіста». Громадська організація «Українські Креативні Реформатори». Проект підтриманий Швейцарською Конфедерацією в Україні (Швейцарське Бюро співробітництва в Україні).

Жовтень 2015 р. – теперішній час – автор ідеї, організатор міжнародного проекту «Дерева Миру» «TREES OF PEACE». Громадська організація «Українські Креативні Реформатори». Ініціативу зголосилися підтримати активісти 50 країн світу. У рамках проекту в Україні висаджено понад 30.000 дерев у 150 містах та селищах України. Ініціатива відбувається за підтримки Кабінету Міністрів України, публічних людей, громадських активістів та дипломатів.

Липень 2015 р. – теперішній час – організатор соціального проекту «Майстерня Позитиву» в національній дитячій спеціалізованій лікарні ОХМАТДИТ. Громадська організація «Українські Креативні Реформатори».

Листопад 2014 – лютий 2015 р. – співавтор ідеї, координатор освітнього проекту в Київській області, «ЖАР», Жіночий Антикорупційний Рух, (поданий від громадської організації «Центр громадської активності Результат»). Проект підтриманий Канадським фондом розвитку місцевих ініціатив.

Жовтень 2014 – вересень 2015 р. – співзасновник, координатор, автор документальних медіа матеріалів проекту «Україна Багатоетнічна» (Багатонаціональна), проект підтриманий відділом преси освіти та культури Посольства США в Україні

Липень 2014 – січень 2015 р. – автор ідеї та співкоординатор проекту «Школа (майстерня) екологічного громадського активіста», проект підтриманий відділом преси освіти та культури посольства США в Україні та фондом Фрідріха Наумана за Свободу.

Жовтень 2013 - травень 2014 р. – національний координатор по роботі з волонтерами ініціативи "Зробимо Україну Чистою-2014", (Lets do it! Ukraine! – 2014. 

Посилання на повне резюме.

Державне управління
Екологія
Ідея змін

Мета програми: "Діти Створюють Країну": виявлення, об’єднання, навчання та підтримка активних дітей у світі. 

Відкриття та облаштування центрів розвитку (коворкінгів), створення можливостей, платформи взаємодії для команд дітей програми Діти Створюють Країну ( з матеріалами та облаштуванням для розвитку, книгами, настільними іграми, простором для тренінгів і заходів)

Ключове завдання програми : трансформувати свідомість дітей: від мислення “споживачів” до моделі “творців”, які беруть відповідальність за своє майбутнє, майбутнє своєї країни та нашої планети Земля.

Проблеми, над вирішенням яких ми працюємо:

І. Нераціональне використання ресурсів планети Земля. Кожна дія сьогодні впливає на наше спільне завтра. Ми закликаємо почати змінювати власні звички, усвідомти вплив на майбутнє, навчаємо як обрати шлях сталого розвитку, дізнатися більше про глобальні цілі ООН і бути прикладом для інших.

ІІ. Відсутність миру, толерантності, розуміння, взаємної допомоги. Конфлікти, війна = діти без любові. Ми прагнемо попередити появу байдужих травмованих людей. Систематична взаємодія з дітьми, створення платформи розвитку для дітей та підлітків допоможе сформувати відчуття потрібності в цьому світі.

ІІІ. Відсутність здоров'я, благополуччя. Ми можемо навчити піклуватися про своє здоровя, обирати здорове харчування, позитивне мислення, радісне оточення, рухливий спосіб життя, сприятливий для розвитку та щастя інформаційний простір.

Посилання на повну програмну мету.

Кобзар Сергей Александрович

вт, 05/08/2018 - 23:20

Не вижу много вывода, как сказать, что выявлять таланты это работа спецслужбы, а не общественной организации.

Ткаченко Лілія Олександрівна

У відповідь до від

ср, 05/09/2018 - 17:21

Так, може бути. Спеціальні і державні служби мають свою роботу. Але у нас різна мета і завдання та цінності, і мотиви))
У когось це оплачувана робота, а для мене - місія і завдання життя.
Якщо вам цікаво дізнатися більше, натисніть переглянути всю програмну мету.
А про програму більше за посиланням:
http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

Якщо дітям відгукуються теми конкурсів, і діти пишуть нам, це означає, що в цьому є сенс. Програма діє рік.

Кожна душа приходить у світ зі своїми завданнями, у вас можуть бути інші ідеї, інший шлях, і це ваше право)

P.s. Спецслужби ще не дзвонили мені, що дублюю їхню функцію ;)

Ткаченко Лілія Олександрівна

У відповідь до від

ср, 05/09/2018 - 17:21

Так, може бути. Спеціальні і державні служби мають свою роботу. Але у нас різна мета і завдання та цінності, і мотиви))
У когось це оплачувана робота, а для мене - місія і завдання життя.
Якщо вам цікаво дізнатися більше, натисніть переглянути всю програмну мету.
А про програму більше за посиланням:
http://ukrngo.org.ua/project/childrencreatecountry/

Якщо дітям відгукуються теми конкурсів, і діти пишуть нам, це означає, що в цьому є сенс. Програма діє рік.

Кожна душа приходить у світ зі своїми завданнями, у вас можуть бути інші ідеї, інший шлях, і це ваше право)

P.s. Спецслужби ще не дзвонили мені, що дублюю їхню функцію ;)

Julia Volkova

пт, 05/11/2018 - 13:27

Наснаги, успіхів, перемог!
Ти сонце!

Ирина Германовна Жабская

пт, 05/11/2018 - 13:54

Уверена, что ты заслуживаешь ПОБЕДЫ! Дело, которым ты горишь -нудно Уараине. Это чеет семена ответственных граждан страны. За этим -БУДУЩЕЕ!

Савчук Дар‘я Олегівна

пт, 05/11/2018 - 15:13

Добра мета! Я за Вас!

Тодоров Василь Іванович

сб, 05/12/2018 - 22:30

Вітаю, друзі! Цей проект гарна нагода познайомитись багатьом активним громадянам України. Вперше в одному місці можна побачити і почути молодих лідерів. Але набагато більше ми зможемо зробити об'єднавшись і володіючи правильними знаннями і світоглядом,
Запрошую всіх на портал світоглядних новин "Народний оглядач", де вже багато років систематизуються і аналізуються прогресивні знання, які допоможуть змінити наше життя на краще. На порталі AR25.ORG кожен знайде цікаві статті, відео, практичні настанови для оновлення себе і свого оточення; кожен зможе знайти друзів і однодумців, з ким легко будувати нову Україну. Хай буде!
https://www.ar25.org/article/centr-startap-kultury-gartlend-i-yogo-pred…

Шатній Олександр Вікторович

вт, 05/15/2018 - 19:11

Шановні лідери!
Для підкріплення спільних лідерських позицій пропонуємо об'єднання на базі Української Гільдії Активістів
https://www.facebook.com/guild.org/
- незалежного об’єднання активних та суспільно свідомих громадян України, які прагнуть жити у чесній, стабільній, істинно європейській державі і які готові вже сьогодні її будувати своїми діями. Гільдія вже налічує більше 20 організацій і продовжує зростати. Сайт
http://guild.org.ua/

З повагою, лідер Олександр Шатній

Тіщенко Олександр Олександрович

чт, 05/17/2018 - 12:08

Привіт побратим, колега та учасник проекту. Запрошую тебе познайомитись зі мною та ознайомитись з моєю програмною метою.
Якщо в тебе є готовий план дій, але тобі не вистачає фінансування для його реалізації, то розміщуй усе у створеному мною сервісі ...Я Спонсор!, а я потурбуюся, що до буду надійшли твої Спонсори, меценати, грантодавці та/або інвестори

посилання на мою анкету
https://novilidery.com/lider/tisenko-oleksandr

посилання на мій Facebook
https://www.facebook.com/proproductionkievua

посилання на сервіс ...Я Спонсор!
http://smartresponsor.com/

З Повагою,
Олександр Тіщенко

Слюбик Андрій Володимирович

пн, 05/28/2018 - 07:56

У Вас важлива мета, яка має глобальне (можна сказати стратегічне) значення. Ваша програма дійсно може змінити країну!

Матюк Ангеліна Олександрівнп

ср, 06/06/2018 - 14:24

Це класний конкурс. Але я не знаю як надіслати роботи. Допоможіть будь ласка

Якщо хочеш поставити запитання Лідеру   зареєструйся   увійди

Громадська наглядова рада